Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Komentarze do artykułów w portalu

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez feedback@portal » 11 lut 2014, o 21:52

maksiu i to jest trop, masz nosa niczym hart w malinach. Ostatnio schudł więc mógł go zakupić?javascript:addTag('body',':P')
feedback@portal
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez neutralny@portal » 11 lut 2014, o 21:53

Ludzie nie dajcie się ogłupiać takim ludziom Prezydenta jak maksimus-75. Szykanuje on jedyną gazetę w Jaworznie, jedyne forum, które staje po stronie prawdy. Po co on tu w ogóle się znalazł. Zarzucanie machlojek Ciołczykowi to świństwo i draństwo. Podobnie jak mówi prezydent, że Ciołczyk sypia w klubie i czerpie prąd i czasem tam pierze. To są machlojki Ciołczyka. On tyle pracuje ośle jeden z drugim, że czasem nie idzie do domu. Takiej arogancji nie spotykano dotąd w Jaworznie. Ludzie nie wytrzymam tej obłudy i draństwa. Można takie głupoty powtarzać i siać taką propagandę rodem tym co nie znają Ciołczyków. Ja znam tych ludzi, wyrządzacie im krzywdę takim powielaniem głupoty!
neutralny@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 11 lut 2014, o 21:57

maksimus-75, nadal czekam. Uwiarygodnij się bo widzę, że celowo pomijasz moją wypowiedź. W tej chwili jestem obrońcą redakcji CT z czasów kiedy atakowała Tarabułę. Miała obiektywną rację?
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez neutralny@portal » 11 lut 2014, o 22:02

Uzupełnienie: Chciałem napisać, że ludzie Prezydenta i on sam tworzą propagandę rodem z PRL-u. Powiedzmy prawdę tym którzy tu weszli na to forum aby "buczeć" i robić zadymę jak ludzie Prezydenta w czasie wystąpień niektórych opozycyjnych radnych, niech sobie wejdą na strony innych lepiej ułożonych pro-Prezydenckich "gazetek"
neutralny@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez wieszcz@portal » 11 lut 2014, o 22:05

Gazetka i politruki z jarczmarcznej koalicji chcą pokazać,że z nimi nie ma żartów. A jednak żarty są, jest śmiesznie, jest przaśnie, jest trochę straszno, jest głośno (HASKA i KOSTER-coś tam). Tylko rozbudzanie konfliktów i ich podsycanie ratuje od zagłady i zapomnienia media "redaktóra" Matysika. Stąd takich akcji i hucp będzie więcej.
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez grisham@portal » 11 lut 2014, o 22:13

Ja pier:evil:e, ale bagno tu się robi, "dyskusja" smarkaczy, ze smarkaczami - argumenty podnoszone rodem z rynsztoku. Ech, ale to "forum" spadło na pysk, o "redakcji" i p. Haskiej nie wspomnę - dziennikarstwo:ugeek::ugeek::ugeek:(obce słowo).



Świat się kończy. Maximus - ten to mnie rozbawia, pieprzy i pieprzy i nic z tego nie wynika:ugeek::ugeek::ugeek:.

Wracając do tematu, jak Silbert miał potraktować dwie "panie" z telewizji, które niczym dwie przekupy na targu jajka sprzedają, tak zachowują się dziennikarze ???

Co do Ciołczyka, może w końcu przestanie żyć za nasze, a przynajmniej moje pieniądze. Niech rządzi Wegą i LKS-em, ale na takich samych zasadach jak reszta.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez neutralny@portal » 11 lut 2014, o 22:20

Jesteś tutaj nieprzypadkowo WIESZCZU! Chciałbyś zagłuszyć jedyne wolne medium w tym mieście, które nie boi się poruszać istotnych spraw i nie trzęsie porami tak jak zapewne Ty przed swoimi pryncypałami! Nie uda Ci się to! Wejdź sobie na swoje strony bardziej ułożone strony i pisz tam wiersze ku czci tych, którzy Cie tutaj posłali!
neutralny@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 11 lut 2014, o 22:33

neutralny@poczta.jaw.pl napisał(a):Jesteś tutaj nieprzypadkowo WIESZCZU! Chciałbyś zagłuszyć jedyne wolne medium w tym mieście, które nie boi się poruszać istotnych spraw i nie trzęsie porami tak jak zapewne Ty przed swoimi pryncypałami! Nie uda Ci się to! Wejdź sobie na swoje strony bardziej ułożone strony i pisz tam wiersze ku czci tych, którzy Cie tutaj posłali!

A jak wyjaśnisz sądowy wyrok dla tego "wolnego" medium za nieobiektywne kłamstwo? Jeśli redaktor naczelny ogłasza krucjatę to odkłada obiektywizm i niezależność na półkę odległą od etyki dziennikarskiej.
Obecnie pojęcie "wolnego medium" oznacza ni mniej ni więcej, że dany dostawca treści może propagować najgłupsze brednie do chwili gdy ktoś sądownie za te brednie "wolnego medium" nie obciąży. Sorry - taka demokracja.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez wieszcz@portal » 11 lut 2014, o 22:35

To że nadałeś sobie nick neutralny i próbujesz coś udowadniać nie znaczy, że tak jest. To znaczy reszta mediów w Jaworznie jest zniewolona? skoro tylko CT uważasz za wolne (sic!) media? Jak widzisz za tę swoją "niezależność" od PO zbierają niezłe cięgi od internautów.
Nie zachęcaj do przenoszenia się na inne portale bo aż się redaktory CT za głowę złapały, że im klikalność spadnie - nie mylić z oglądalnością:ugeek:
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez neutralny@portal » 11 lut 2014, o 22:41

:D Nie powinieneś więc tego czytać jeden z drugim co Ci nie odpowiada i nie wybrzydzać. Ja przynajmniej tak robię ...
neutralny@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron