Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Komentarze do artykułów w portalu

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez marek978@portal » 11 lut 2014, o 22:49

No widzę, że nareszcie w urzędzie miasta nastała pełna demokracja. Można nagrywać sesje. Można nagrywać komisje rady miasta (z ukrycia). Można na sesjach prezentować nagrania jakie się komu podoba. Ale nie można nagrywać spotkania Prezydenta Miasta z mieszkańcami.:|
marek978@portal
 
Posty: 160
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez staszek32@portal » 11 lut 2014, o 23:45

a ja widzę, że obce kobiety z Mysłowic wykorzystują ludzi do własnych celów by za wszelka cenę odegrać się na Silbercie. Jestem ciekaw czy Pani redaktor tak rzewnie wspierająca PO zajmie się tematem "zakupu" przez radnych platformy szpitala miejskiego? Tak dokładnie radni PO w Mysłowicach kupili sobie szpital? Temat chyba nie wygodny dla Pani Haskiej? Lepiej zając się Cięzkowianka która otrzymała od miasta ponad 30 tysięcy dofinansowania, a która proszona jest o przedstawienie dokładnego rozliczenia, niż przekrętami na szczytach zarządu śląskiej PO?

Dlaczego tego nie zrobi? Bo jak Platforma przegra to źródełko z pieniędzmi się skończy więc milczą na temat milionowych nie do końca jasnych transakcji dokonywanych przez lemingi?
staszek32@portal
 
Posty: 85
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez tomaszsedor@portal » 12 lut 2014, o 01:06

Tyle lat sprawozdania były przyjmowane, a teraz jest źle?

Jest zarządzenie Prezydenta, wg którego organizacje działające na rzecz społeczeństwa czynsz najmu mają w wysokości 10 groszy (dziesięć groszy).
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez szymonk@jawnet » 12 lut 2014, o 06:20

a teraz ma być ile? 6 groszy (sześć groszy).

sprawozdania były przyjmowane koniec końców, co nie oznacza że droga ta do łatwych nie należała.
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez maksimus-75@portal » 12 lut 2014, o 06:48

neutralny@poczta.jaw.pl napisał(a):Ludzie nie dajcie się ogłupiać takim ludziom Prezydenta jak maksimus-75. Szykanuje on jedyną gazetę w Jaworznie, jedyne forum, które staje po stronie prawdy. Po co on tu w ogóle się znalazł. Zarzucanie machlojek Ciołczykowi to świństwo i draństwo. Podobnie jak mówi prezydent, że Ciołczyk sypia w klubie i czerpie prąd i czasem tam pierze. To są machlojki Ciołczyka. On tyle pracuje ośle jeden z drugim, że czasem nie idzie do domu. Takiej arogancji nie spotykano dotąd w Jaworznie. Ludzie nie wytrzymam tej obłudy i draństwa. Można takie głupoty powtarzać i siać taką propagandę rodem tym co nie znają Ciołczyków. Ja znam tych ludzi, wyrządzacie im krzywdę takim powielaniem głupoty!


Oj neutralny, neutralny... Naucz się czytać facet:)
Kpie z tych ich oskarżeń względem Ciołczyka bo wiem, że to sprawa polityczna! Całe Jaworzno to wie! Więc weź głęboki oddech, wyluzuj bracie i walcz o to co Wasze, bo nikt tego za Was nie zrobi!!! Pozdrawiam Ciężkowice i życzę nieugiętej postawy!:)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez maksimus-75@portal » 12 lut 2014, o 07:12

stetryczalytetryk@poczta.jaw.pl napisał(a):
maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Nie pamiętam by ktoś z Was dopominał się etyki, jak ta sama gazeta waliła po łbie Tarabułe?;) Tarabuła zasłużył, i dostał co swoje! Silbert zasłużył i mam nadzieję, że też dostanie!!!

Wymień mi sukcesy rządów Tarabuły. Tu i teraz. Godzina jeszcze młoda i masz czas do północy. Z czego ten prezydent zostanie zapamiętany? Ale stricte jego osiągnięcia. Nie ówczesnego dyrektora Kurpa. Sukces ma wielu ojców porażka jest sierotą. Powinno być łatwo. Co nie?


A kto ci tu napisał o sukcesach starcze?:) Pan Tarabuła dostał po łbie bo zasłużył, Silbert zasłużył i też dostaje po tej glacy!:) Ja tamtych czasów nie pamiętam jak Silbert dochodził w Jaworznie do władzy! Ale ojciec twierdzi, że to ta Pani Haska niemal jak matka, go uczyła zasad samorządności! Pewnie teraz jak matka gani swego syna?! Bo poszedł złą drogą, bo krzywdzi ludzi?! Ja jestem dorosły facet mam rodzinę córkę, a mama jak nie raz wpadnie tak wióry lecą:) Starsi ludzie bardziej doświadczeni życiem, niejednokrotnie wskazują nam drogę byśmy nie błądzili, lecz my nie umiemy słuchać! Co mam powiedzieć swej mamie, że nie ma racji?! Ja wiem ,że ma! A skoro robię w życiu źle, to dostaje po uszach i tyle!

A co do tych godzin młodych... Jeśli się ma ciepłą posadkę za nasze pieniądze, i pieje na cześć i chwałę swojego pana, to zawsze będzie młoda:)
Ja sam sobie panem i żeglarzem, więc jak sobie pościele to tak się wyśpię!:) Muszę zarabiać! Mam czas, to siadam tu z wami chociaż wiem, że za mną nie tęsknicie?;) Narka...
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez bufy@portal » 12 lut 2014, o 07:48

Masz racje maksimusie ifdz sie jeszcze poloz bo brednie piszesz Haska uczyla Silberta Samorzadnosci dowaliles do pieca az zrobilem biedronke na podlodze. A kim jest Pani Haska autorytet w jakiej dziedzinie jakis jej dorobek prosze przedstawic oprocz oczywiscie nierzetelnych tekstow gazecie. Przeciez ta baba patrzy zeby tylko kase zarobic. I z samorzadnoscia nie ma ona nic wspolnego nic a nic. Przestan robic ludzia wode z mozgu.
bufy@portal
 
Posty: 91
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez paciaciakowa@portal » 12 lut 2014, o 08:48

staszek32@poczta.jaw.pl napisał(a):a ja widzę, że obce kobiety z Mysłowic wykorzystują ludzi do własnych celów by za wszelka cenę odegrać się na Silbercie. Jestem ciekaw czy Pani redaktor tak rzewnie wspierająca PO zajmie się tematem "zakupu" przez radnych platformy szpitala miejskiego? Tak dokładnie radni PO w Mysłowicach kupili sobie szpital? Temat chyba nie wygodny dla Pani Haskiej? Lepiej zając się Cięzkowianka która otrzymała od miasta ponad 30 tysięcy dofinansowania, a która proszona jest o przedstawienie dokładnego rozliczenia, niż przekrętami na szczytach zarządu śląskiej PO?

Dlaczego tego nie zrobi? Bo jak Platforma przegra to źródełko z pieniędzmi się skończy więc milczą na temat milionowych nie do końca jasnych transakcji dokonywanych przez lemingi?


Pani redaktor Haska nie zajmie się tym tematem ponieważ mysłowicka radna PełO Jolanta Charchuła, która m.in. "zakupiła" szpital w Mysłowicach jest dobrą koleżanką Pani redaktor. Jeśli Pani redaktor napisze na "swoich" wyschnie i źródełko reklam w mysłowickiej CT. A to już przecież tylko krok do bankructwa :D
paciaciakowa@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez szczera@portal » 12 lut 2014, o 09:37

W Ciężkowicach znajduje się ok. pięciu sklepów spożywczych, jedna kwiaciarnia, dwa bary, które nie są odpowiednim miejscem dla dzieci, kawiarnia i stadnina dla ludzi dysponujących odpowiednimi środkami finansowymi oraz klub Wega/LKS Ciężkowianka.

W klubie odbywały się półkolonie w czasie ferii zimowych oraz wakacji dla wszystkich dzieci, także dla dzieci z rodzin ubogich i/lub wielodzietnych,których rodziców po prostu nie stać na wyjazdy na kolonie swoich pociech.Podczas półkoloni prowadzone były zajęcia artystyczne, wokalne, taneczne, sportowe itp. Płatne były jedynie wycieczki np. do wesołego miasteczka
(w cenę wchodził tylko transport i bilet wstępu do miasteczka),jeżeli jednak ktoś nie mógł jechać ze względów finansowych, w klubie ZAWSZE były prowadzone zajęcia. Nawet w trakcie roku szkolnego klub był ZAWSZE otwarty dla dzieci i młodzieży.
Na co teraz dzieci i młodzież przeznaczą swój wolny czas?
Dla rodzin wielodzietnych i/lub ubogich nawet 60 zł miesięcznie niejednokrotnie stanowić może majątek.
Gdzie jest polityka prorodzinna?

Oprócz działalności dotyczącej zorganizowania czasu dzieci i młodzieży klub również działał jako ośrodek kulturowo-społeczny dla całych rodzin. Zatem organizowane były festyny, turnieje szachowe, turnieje ping-ponga, białe niedziele, spotkania mieszkańców z radą miasta.
Jakie "atrakcje" teraz będą czekały mieszkańców Ciężkowic?

Nie jestem zdziwiona zaangażowaniem mieszkańców, którzy stanęli w obronie dalszej działalności klubu i oprócz spotkania z dnia 5 lutego, wybrali się bezpośrednio do prezydenta po uzyskanie zapewnienia o dalszej działalności klubu. Dlaczego prezydent jako osoba publiczna nie chciał przedstawić warunków dalszej działalności klubu przed kamerą, tym bardziej jeżeli zależy ona od decyzji zarządu?

Klub nie jest nastawiony na ZYSK, zatem miasto nie ma z niego PIENIĘDZY, więc oczywiście nie wiadomo co z nim zrobić.Najlepiej byłoby, gdyby ludzie ubodzy i rodziny wielodzietne płaciły za uczestniczenie w zajęciach dzieci, a uzyskany dochód spływał bezpośrednio do miasta.

Prezydent jest głosem ludu, swoich wyborców. Uraziła mnie oczywiście wypowiedź Pani dotycząca miejsca zamieszkania, lecz to nie tą Panią wybierałam w wyborach. Głosowałam na człowieka, który powinien przede wszystkim wysłuchać roszczeń mieszkańców, a następnie odpowiadać na nie w sposób rzeczowy i dyplomatyczny.
Czy takiego człowieka wybrałam na reprezentanta swojego miasta?
Czy spotkałam się z tym, aby któryś z prezydentów miast ościennych obrażał swoich wyborców?

Odpowiedziałam sobie na wszystkie te pytania. Podczas głosowania, bardzo dobrze zastanowię się zanim dokonam właściwego wyboru.
szczera@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez wajt1954@portal » 12 lut 2014, o 09:45

jesteście młodymi ludżmi nie obserwujecie polityki w miescie moze troche prawdy o ludziach którzy pod róznymi sztandarami zbijaja kapitał polityczny zacznijny od ciołczyka kto to jest cwaniak który chce decydować w mieście za rządów tarabuły rzadził w mckis-sie przyjmował znajomków do pracy stworzył klub nie dla Zawodników z Ciężkowic ale mały kosmos z zawodników Ligowych a w jakiej koalicji jeszcze nie był . pluje po Silbercie przeciż za niego miał wszysko był v-ce przewodniczącym rady, URATOWAŁ GO ZA MACHLOJKI Z PRĄDEM KLUB MIAŁ PIENIĄDZE .JEST TO CZŁOWIEK KTÓRY KTÓRY NIE WIE CO CHCE I WIECZNIE ROZRABIA . TOTALNA ŚWINIA. UTOPIŁ TARABUŁĘ , MOŻE UTOPI SILBERTA ALE MYŚLĘ ŻE I NA NIEGO PRZYJDZIE CZAS.
wajt1954@portal
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron