Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Komentarze do artykułów w portalu

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leman@jawnet » 10 lut 2014, o 21:58

leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):

a o co ci niby chodzi?

jak mnie już tykasz, urzędniczy redystrybutorze moich pieniedzy, podatków, to może jakiś niemerytoryczny końkret przytoczysz..
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leman@jawnet » 10 lut 2014, o 21:58

del
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leshec80@portal » 10 lut 2014, o 21:58

leman@jawnet.pl napisał(a):
leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):

a o co ci niby chodzi?

jak mnie już tykasz, urzędniczy redystrybutorze moich pieniedzy, podatków, to może jakiś niemerytoryczny końkret przytoczysz..


ale że niby o jaki końkret ci chodzi?
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez maksimus-75@portal » 10 lut 2014, o 22:02

leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):
maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):
leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):
maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):A co mnie to obchodzi?! Warczycie na siebie, warczcie! Ale od reszty wara!!!!!!!!!


kolego, kto na kogo warczy? Jedynym z wielkim ryjem krzykaczem jesteś ty - no może jeszcze leman i advocem - ale ty do tego jeszcze pieprzysz niesamowite głupoty i masz ogromny przerost ego.


Życie jest nieźle po­pi*rdo­lone no nie ? nag­matwa­ne . ludzie bez fochów , up­rzedzeń po pros­tu nie są ludźmi .
Cza­sem kieru­ja na­mi emoc­je , cza­sem ludzie a cza­sem na­wet głupie zda­nie wy­powie­dziane przez osobę trze­cią jest głupotą...
Dla­tego nie wierz we wszys­tko co Ci po­wiedzą! Nie wierz jak ktoś Ci po­wie , że zat­ra­cisz siebie , że jes­tes ni­kim ,że nic i nicze­go w życiu nie osiągniesz!
Mi­nusem jest to , że da­jemy sobą ma­nipu­lować na mi­liony spo­sobów! Da­jemy in­nym do zro­zumienia ,że mogą na­mi rządzić!
Że mają władzę nad naszym umysłem...
Nic nie jest real­ne! Uczu­cia , słowa, myśli , spoj­rze­nia, wszyt­sko jest fik­cją!!!!!
W życiu tyl­ko cier­pienie jest praw­dzi­we! Jeśli po­wiemy coś głupiego... Żałuj­my bo w rzeczy­wis­tości cza­su cofnąc sie nie da !
Żałowałeś chociaż raz?! Jeden jedyny raz?!


Tak kolego żałowałem, żałuję i niestety przypuszczam że będę żałował, że jesteś tu na tym forum, i że piszesz tego typu teksty...


Bo na nic cię więcej nie stać, prócz lizania i merdania ogonem!:|
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leman@jawnet » 10 lut 2014, o 22:06

leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):
leman@jawnet.pl napisał(a):
leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):

a o co ci niby chodzi?

jak mnie już tykasz, urzędniczy redystrybutorze moich pieniedzy, podatków, to może jakiś niemerytoryczny końkret przytoczysz..


ale że niby o jaki końkret ci chodzi?

nio tak, ty jesteś tym silbertowym urzędnikiem, na którego muszą zapieprzać ci myślący urzędnicy, ty bierzesz tylko pensje :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leshec80@portal » 10 lut 2014, o 22:09

Jeśli o pisaniu prawdy mówisz lizanie - to tak liże

Jeśli o dementowaniu bzdur, o domaganiu się prawdy i konkretów mówisz merdanie - to tak merdam - merdam ile wlezie, żeby ktoś taki jak ty przestał pisać te swoje głupoty - wyssane z palca wypociny chorego człowieka.

leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leman@jawnet » 10 lut 2014, o 22:11

leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):J żeby ktoś taki jak ty przestał pisać te swoje głupoty - wyssane z palca wypociny chorego człowieka.


ak mnie już tykasz, urzędniczy redystrybutorze moich pieniedzy, podatków, to może jakiś niemerytoryczny końkret przytoczysz..
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leshec80@portal » 10 lut 2014, o 22:11

leman@jawnet.pl napisał(a):
leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):
leman@jawnet.pl napisał(a):
leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):

a o co ci niby chodzi?

jak mnie już tykasz, urzędniczy redystrybutorze moich pieniedzy, podatków, to może jakiś niemerytoryczny końkret przytoczysz..


ale że niby o jaki końkret ci chodzi?

nio tak, ty jesteś tym silbertowym urzędnikiem, na którego muszą zapieprzać ci myślący urzędnicy, ty bierzesz tylko pensje :P


Potrafisz coś więcej niż tylko pisać głupoty, wysil się trochę.
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez dana-76@portal » 10 lut 2014, o 22:12

Szanowny Panie Barton. Oświadczam, że ja też zgadzam się, aby Pan Serafin był przedstawicielem. Problem polega jednak na tym, że moje oświadczenie jest niewiele warte, gdyż na zebraniu, które odbyło się 5.XII.2013 r. przy udziale wnioskodawców zwycięskich projektów I edycji JBO podjęto decyzję, że w skład zespołu ds. JBO wejdą wszyscy wnioskodawcy zwycięskich projektów oraz pomysłodawca I edycji JBO - Pan Dawid Serafin. Takie są fakty. Notatka w U.M.
I może Pan wierzyć, albo nie. Nikt nikogo nie chce gnoić. Zastanawia tylko, czemu Prezydent Paweł Silbert rozgrtwa coś Panem Dawidem.
Dlatego zasadnym wydaje się pytanie: Dlaczego Pan Prezydent Paweł Silbert zlekceważył ustalenia i do zespołu (demokratycznie) wybrał tylko Dawida Serafina lekceważąc pozostałych?
Domaga się Pan dowodów zgodności JBO z pomysłami radnych. Radny przedstawia i zmirza do realizacji propozycji (pomysłów) mieszkańców. Ale to temat na dłuższą dyskusję. Może przy następnym wpisie. Chociaż czynię to bardzo rzadko i niechętnie.
dana-76@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez maksimus-75@portal » 10 lut 2014, o 22:14

leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):Jeśli o pisaniu prawdy mówisz lizanie - to tak liże

Jeśli o dementowaniu bzdur, o domaganiu się prawdy i konkretów mówisz merdanie - to tak merdam - merdam ile wlezie, żeby ktoś taki jak ty przestał pisać te swoje głupoty - wyssane z palca wypociny chorego człowieka.


Mógłbym cię tu cytować jak to lizałeś panu prezydentowi tyłek wiele razy! Mógłbym przypominać jak przed swym panem merdałeś ogonkiem setki razy! Nie warto! Ty i tak powiesz, ze to w imię prawdy;) Waszej prawdy!;)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 93 gości