Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Komentarze do artykułów w portalu

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez barton@jawnet » 10 lut 2014, o 19:06

Nie przybieraj sobie tych słów do głowy. Nic nie wygląda tak, jak to widzisz.

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Pomysły wzięły się długo długo wcześniej nim się pojawił p. Serafin8-)


Naprawdę ?....to podaj ćwoku choć jeden pomysł z JBO który pokrywa się z pomysłem jakiegoś radnego którego popierasz . Słucham. Pokaż bo jak na razie o ryczysz jak krowa i nigdy ie wiadomo o co ci chodzi. Masz szansę się wykazać na forum. Niebywała okazja dla gladiatora...słucham...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leman@jawnet » 10 lut 2014, o 19:11

leman@jawnet.pl napisał(a):
barton@jawnet.pl napisał(a):No ok. Spuśćmy to ciśnienie. Skoro pan Serafin wystąpił z inicjatywą budżetu obywatelskiego, i potem znalazły się setki pomysłów od obywateli różnych dzielnic więc chyba leman przyznasz, że jest przedstawicielem nie PO nie SLD ni Silberta w sumie bezpartyjnego ale wypowiadał się w mieniu mieszkańców. To miałem na myśli. Nie jestem obrońcą Silberta. Od lat pisałem tu na forum, że wszelkie przemiany i zmiany w Jaworznie nie są tylko jego zasługą. Ale mądrze napisane projekty aby wydrzeć unii kasę oraz rzesza ludzi, którzy nad tym pracowali zasługuje na szacunek. Tego nigdy nie odbierałem i nie odbiorę Prezydentowi miasta Jaworzna.


Rok temu twierdziłem, że to że p.Serafin przykleił się do Silberta było "niefortunne". Ale to były początki, to różne bleble, ble. Spodziewałem się, że jak będzie się angażował dalej w JBO, to nauczony doświadczeniem wykorzysta 6_zmianę do Statutu http://www.bip.jaworzno.pl/#Z2V0Q29udGVudHMoMjAxMik= (byłby dla mnie reprezentantem mieszkańców !)
Z tego co mogłem się dowiedzieć, p.Serafin dalej jest przyklejony do Silberta , a jestem pewny, że JBO bedzie takie jak uchwali większość radnych.


edit
http://www.bip.jaworzno.pl/#Z2V0Q29udGVudHMoMjAyNyk=
Chodzi mi o Statut miasta i jego piątą i szóstą zmianę
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez maksimus-75@portal » 10 lut 2014, o 19:12

Oby, bo mi to tak wygląda, że jesteś zagrożony8-) A w tej wojnie, jaką z nami mieszkańcami toczycie, jeńców maliniaku nie bierzemy8-) Nie popieram żadnego radnego, popieram prawdę maliniaku!!!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez barton@jawnet » 10 lut 2014, o 19:32

Pomijając jakieś debilne zdania powyżej, Leman a jak ty widzisz JBO, i spotkanie które się odbyło ?. Dawid Serafin ma się zapisaz do jakiejś partii, zostać radnym i przedstawiać pomysły obywateli jako swoje lub związane z jakąś partią lub stowarzyszeniem ?. Bez jaj. W takim wymiarze to już przestanie być inicjatywą obywatelską tylko tanim kierunkowskazem dla radnych, co biedni mają począć dla mieszkańców aby wygrać wybory. Pomysły są dziś w cenie. W politycznej cenie, kto więcej wymyśli i wpisze do programu wyborczego ten ma większe szanse. Widziałeś rozmowy w CTV z kandydatami ?, jakie mieli przyziemne pomysły i jakie one były zgodne z potrzebami mieszkańców- wyborców ?. Tak wyciąg narciarski, jakaś opieka nad wykluczonymi, jakieś z dupy pomysły, aby tylko wygrać wybory, jakiś pomysł aby ta młodzież....miała co robić po szkole....:ugeek:
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez janusz66@portal » 10 lut 2014, o 19:43

O to rzetelność Matysika oceniona przez sąd.
Wyrok Sądu Okręgowego w Katowicach w sprawie opublikowania przez redaktora Józefa Matysika.
Część uzasadnienia.
"Felieton pozwanego (Józefa Matysika - przyp. red.) nie ma nic wspólnego z rzetelnością dziennikarską (...)"

"Za brakiem rzetelności dziennikarskiej po stronie pozwanego przemawia także okoliczność, że autor publikacji (Józef Matysik - przyp. red.) - pozwany - poprzestał na jednostronnej relacji (...), nie interesował się stanowiskiem powódki (Gminy Jaworzno - przyp. red.)".

"(...) oczywistym jest, że pozwany (Józef Matysik - przyp. red.) jako autor felietonu swoim zachowaniem naruszył powołaną normę i w chwili naruszenia musiał mieć tego świadomość, skoro przed publikacją nie podjął żadnych kroków w kierunku weryfikacji zasłyszanych informacji."

"(...) podanie jej (informacji prasowej - przyp. red.) do wiadomości bez sprawdzenia jej prawdziwości, było działaniem niespełniającym warunków rzetelności dziennikarskiej i staranności pracy dziennikarza".

I z tym gościem trzyma PO która się mieni Platformą OBYWATELSKĄ. lol.giflol.giflol.gif

Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez janusz66@portal » 10 lut 2014, o 19:56

brat-pit@poczta.jaw.pl napisał(a):
barton@jawnet.pl napisał(a):A były takie pomysły ?. No nie. Dla mnie ćwoku Dawid Serafin jest człowiekiem który występuje w imieniu mieszkańców. Już sam jego pomysł, apolityczny i pro obywatelski powinien nadać mu takie miano. Tylko dla skończonych ćwoków, jakim jesteś, może się wydawać że Serafina, Silbert wyciągnął z rękawa.

Ja pierdzielę... jakie zacietrzewienie urzędników odpowiedzialnych za PR Pana Prezydenta. Nie wolno mieć absolutnie odmiennego zdania. Nie wolno mówć, że dużo fajnych projektów nie przeszło, że niektóre dzielnice nie mają nic w ramach JBO. Nie wolno krytykować, ani nawet polemizować z p. Serafinem. Bo służby proprezydenckie zakneblują, rozliczą i spuszczą wpie..l, jak będzie trzeba. Masakra panowie. Pomyliła Wam się demokracja z zamordyzmem. Ale cóż się dziwić - 12 lat - to ludziom palemka odbija.... Już niedługo. Wasz czas dobiega słusznego końca. Delikatny smrodek ściśniętych ze strachu pośladów jest już od jakiegoś czasu odczuwalny. Jaworzno zasługuje na odrobinę normalności, a nie pieniactwa i krzykactwa spod znaku bartonów i im podobnych. Idziemy po Was :ugeek:


A możesz wyjawić te pomysły, fajne projekty które nie przeszły? i przez kogo były firmowane? Bo jeśli mnie pamięć nie myli to przez prawie 11 lat JMM, PiS i PO głosowały do tej pory ramię w ramię, ręka w rękę.
A jakoś sobie nie przypominam jakichś fajnych projektów zgłaszanych przez WdJ. No ale oświeć nas.
I przestań razem z Maksimusem pisać WY bo ja np nie mam nic wspólnego z UM a że (na dzień dzisiejszy) popieram Silberta to moja sprawa. Na pewno nie podniosę ręki za kim kolwiek z WdJotu ani Saułgą, Dzierwą, Śmigielskim czy kimkolwiek z PO.
Możecie sobie iść ale na grzyby do lasu. Straszyć to sobie możesz gówniarzy. posikałem się ze strachu :ugeek::ugeek:
Pieniactwo i krzykactwo to pokazali radni z komucho-popapranej koalicji.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez maksimus-75@portal » 10 lut 2014, o 20:10

janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):O to rzetelność Matysika oceniona przez sąd.
Wyrok Sądu Okręgowego w Katowicach w sprawie opublikowania przez redaktora Józefa Matysika.
Część uzasadnienia.
"Felieton pozwanego (Józefa Matysika - przyp. red.) nie ma nic wspólnego z rzetelnością dziennikarską (...)"

"Za brakiem rzetelności dziennikarskiej po stronie pozwanego przemawia także okoliczność, że autor publikacji (Józef Matysik - przyp. red.) - pozwany - poprzestał na jednostronnej relacji (...), nie interesował się stanowiskiem powódki (Gminy Jaworzno - przyp. red.)".

"(...) oczywistym jest, że pozwany (Józef Matysik - przyp. red.) jako autor felietonu swoim zachowaniem naruszył powołaną normę i w chwili naruszenia musiał mieć tego świadomość, skoro przed publikacją nie podjął żadnych kroków w kierunku weryfikacji zasłyszanych informacji."

"(...) podanie jej (informacji prasowej - przyp. red.) do wiadomości bez sprawdzenia jej prawdziwości, było działaniem niespełniającym warunków rzetelności dziennikarskiej i staranności pracy dziennikarza".

I z tym gościem trzyma PO która się mieni Platformą OBYWATELSKĄ. lol.giflol.giflol.gif




Panie prezydencie Silbert, proszę tego człowieka i jemu podobnych, wysłać na badania okresowe8-) Wniosek obywatelski8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez janusz66@portal » 10 lut 2014, o 20:15

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Oby, bo mi to tak wygląda, że jesteś zagrożony8-) A w tej wojnie, jaką z nami mieszkańcami toczycie, jeńców maliniaku nie bierzemy8-) Nie popieram żadnego radnego, popieram prawdę maliniaku!!!


Czekam na tą prawdę od Ciebie od dawna. I do czekać się nie można. Tylko ble, ble, ble i nic więcej. Żadnych konkretów tylko ble, ble, ble tyle potrafisz.
Odpowiedziałem Ci z dziesięć razy, to nie ten czas! Dowiesz się o Galenie w nieco późniejszym czasie, proszę o cierpliwość!
Nie mam żadnych mocodawców, nie należę do żadnej partii politycznej! Powtarzam to chyba po raz setny!
Przyjaciele go nie zostawili, to on podgryzał przyjaciół, albo pozwalał podgryzać! Każdy wtedy odejdzie!
Nie trzeba być tam w środku zamieszania by policzyć głowy, ile stanowisk w samorządzie poobsadzał PiS a ile Platforma? A ile Silbert i Solidarność?msn-wink.gif

Tym wpisem znów pokazałeś że jesteś gówniarzem nasłanym przez PO. Jeszcze nigdy, powtarzam nigdy nie odpowiedziałeś na zadane pytanie, tylko nie mogę, nie ten czas, później, zobaczysz i inne bzdety.
I taka z wami rozmowa. Ale fajnie bo to wielu uzmysławia żeby dać wam kopa przy urnie. Nawet takiego gościa jak Serafin potraficie zgnoić żeby tylko wasze było na wierzchu. Jesteście ćwokami. "Jesteście" tak dla zasady bo za chwilę znowu będziesz wmawiał że "wy" to urzędnicy, a tylko Ty, Leman i kilku innych to tylko obywatele.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez janusz66@portal » 10 lut 2014, o 20:21

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):
janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):O to rzetelność Matysika oceniona przez sąd.
Wyrok Sądu Okręgowego w Katowicach w sprawie opublikowania przez redaktora Józefa Matysika.
Część uzasadnienia.
"Felieton pozwanego (Józefa Matysika - przyp. red.) nie ma nic wspólnego z rzetelnością dziennikarską (...)"

"Za brakiem rzetelności dziennikarskiej po stronie pozwanego przemawia także okoliczność, że autor publikacji (Józef Matysik - przyp. red.) - pozwany - poprzestał na jednostronnej relacji (...), nie interesował się stanowiskiem powódki (Gminy Jaworzno - przyp. red.)".

"(...) oczywistym jest, że pozwany (Józef Matysik - przyp. red.) jako autor felietonu swoim zachowaniem naruszył powołaną normę i w chwili naruszenia musiał mieć tego świadomość, skoro przed publikacją nie podjął żadnych kroków w kierunku weryfikacji zasłyszanych informacji."

"(...) podanie jej (informacji prasowej - przyp. red.) do wiadomości bez sprawdzenia jej prawdziwości, było działaniem niespełniającym warunków rzetelności dziennikarskiej i staranności pracy dziennikarza".

I z tym gościem trzyma PO która się mieni Platformą OBYWATELSKĄ. lol.giflol.giflol.gif




Panie prezydencie Silbert, proszę tego człowieka i jemu podobnych, wysłać na badania okresowe8-) Wniosek obywatelski8-)

TY JEDNAK JESTEŚ DEBILEM. BARTON MA 100% RACJI.
Chyba że masz Matysika i siebie na myśli, a to sorry.
Mogę Ci gości podać swoje dane wraz z miejscem mojej pracy. Jak masz chody to sobie sprawdzisz. I się odpierd..isz od tego że jestem na usługach Silberta. Tobie się wydaje że jak go ktoś popiera to musi w urzędzie pracować? To znaczy że Ty jesteś baranem z PełO albo SLD bo go nie popierasz. To tak tokiem Twojego rozumowania.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez brat-pit@portal » 10 lut 2014, o 20:23

janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):
brat-pit@poczta.jaw.pl napisał(a):
barton@jawnet.pl napisał(a):A były takie pomysły ?. No nie. Dla mnie ćwoku Dawid Serafin jest człowiekiem który występuje w imieniu mieszkańców. Już sam jego pomysł, apolityczny i pro obywatelski powinien nadać mu takie miano. Tylko dla skończonych ćwoków, jakim jesteś, może się wydawać że Serafina, Silbert wyciągnął z rękawa.

Ja pierdzielę... jakie zacietrzewienie urzędników odpowiedzialnych za PR Pana Prezydenta. Nie wolno mieć absolutnie odmiennego zdania. Nie wolno mówć, że dużo fajnych projektów nie przeszło, że niektóre dzielnice nie mają nic w ramach JBO. Nie wolno krytykować, ani nawet polemizować z p. Serafinem. Bo służby proprezydenckie zakneblują, rozliczą i spuszczą wpie..l, jak będzie trzeba. Masakra panowie. Pomyliła Wam się demokracja z zamordyzmem. Ale cóż się dziwić - 12 lat - to ludziom palemka odbija.... Już niedługo. Wasz czas dobiega słusznego końca. Delikatny smrodek ściśniętych ze strachu pośladów jest już od jakiegoś czasu odczuwalny. Jaworzno zasługuje na odrobinę normalności, a nie pieniactwa i krzykactwa spod znaku bartonów i im podobnych. Idziemy po Was :ugeek:


A możesz wyjawić te pomysły, fajne projekty które nie przeszły? i przez kogo były firmowane? Bo jeśli mnie pamięć nie myli to przez prawie 11 lat JMM, PiS i PO głosowały do tej pory ramię w ramię, ręka w rękę.
A jakoś sobie nie przypominam jakichś fajnych projektów zgłaszanych przez WdJ. No ale oświeć nas.
I przestań razem z Maksimusem pisać WY bo ja np nie mam nic wspólnego z UM a że (na dzień dzisiejszy) popieram Silberta to moja sprawa. Na pewno nie podniosę ręki za kim kolwiek z WdJotu ani Saułgą, Dzierwą, Śmigielskim czy kimkolwiek z PO.
Możecie sobie iść ale na grzyby do lasu. Straszyć to sobie możesz gówniarzy. posikałem się ze strachu :ugeek::ugeek:
Pieniactwo i krzykactwo to pokazali radni z komucho-popapranej koalicji.


barton vel janusz 66 się odezwał. Pomyliły się nicki bidokowi:D:oops::ugeek:
brat-pit@portal
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron