Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Komentarze do artykułów w portalu

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez dana-76@portal » 10 lut 2014, o 23:41

Wieszcz. Pełnię dyżur w Urzędzie Miasta w kazdy poniedziłek od 10.00-11.00. Zpraszam na wymianę poglądów i moich osiągnięć. Będzie też okazja przysłuchać się z jakimi problemami przychodzą mieszkańcy z całego miasta (a nie tylko okręgu) do radnego.:o
dana-76@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez barton@jawnet » 10 lut 2014, o 23:41

Nic nie wycinałem. Nie jestem cenzorem. Zacytowałem cały pański wywód. A że odpisałem tylko na jego pierwszą część. Wybaczy pan, ale nie muszę dyskutować z wszystkimi pańskimi wątpliwościami. Nie było mnie tam, nie wiem, nie słyszałem a wypowiadać się jak zna się głos tylko jednej strony, jest nie tyle że głupie, co nieroztropnie. Poczekam jak w tej sprawie wypowie się Prezydent jak i osoba, którą obarcza pan mianem osoby uzależnionej od Prezydenta i w jakiś sposób wykorzystywanej do nieczystej i brudnej gry politycznej jaką zasłynął już w/g pana Prezydent miasta.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leshec80@portal » 10 lut 2014, o 23:44

Wogóle was nie rozumiem - potraficie tylko obrażać, wmawiać kłamstwa i manipulacje, a jak się poprosi o dowody to cisza, albo zmiana tematu - dobrze wam się w lustro patrzy? nie czujecie obrzydzenia? Opamiętajcie się ludzie. Brudnym PR'em wyborów nie wygracie. Chcecie coś zmienić - to zaproponujcie coś dobrego dla ludzi - zróbcie coś dla ludzi - A NIE PLUJCIE JADEM!
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez wieszcz@portal » 10 lut 2014, o 23:44

dana-76@poczta.jaw.pl napisał(a):Wieszcz. Po to się podpisałem, abyś był świadom.


Jestem, dziękuję za możliwość obcowania z taką osobistością. A teraz czy może Pan odpowiedzieć na moje poprzednie pytania? Taki przegląd wyborczy - kadencja zmierza ku końcowi może warto byłoby zejść z poziomu wielkiej ogólności w wywiadach dla CT do "szczegółów", działań, które zmieniają życie mieszkańców.
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez barton@jawnet » 10 lut 2014, o 23:45

Czasami wydaje mi się panie Radny, że wszyscy chcą orać i siać pod zboże, a pan jako jedyny broni glizd przed śmiercią, które są wykopywane lemieszem i nie pozwala pan dalej orać.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leshec80@portal » 10 lut 2014, o 23:54

dana-76@poczta.jaw.pl napisał(a):Wieszcz. Pełnię dyżur w Urzędzie Miasta w kazdy poniedziłek od 10.00-11.00. Zpraszam na wymianę poglądów i moich osiągnięć. Będzie też okazja przysłuchać się z jakimi problemami przychodzą mieszkańcy z całego miasta (a nie tylko okręgu) do radnego.:o


W sumie już kiedyś pytałem innej osoby na tym forum, ale odpowiedzieć mi nie chciała - może Pan to zrobi.

Co Pan sądzi o nagraniu z komisji które trafiło do internetu w kontekście wypowiedzi Pana kolegów z koalicji tj. że nikogo zwalniać nie chcecie - skoro zarówno Pan Dzierwa (PO), jak i Kaczmarczyk (WdJ) - co widać i sychać było na nagraniu - mówili o zwolnieniach?.

Czy w kontekście tego nagrania, pracownicy UM nie mieli powodu do obaw o swoje miejsce pracy?

Co Pan - jako uczestnik, członek koalicji - sądzi o propozycji PO powrotu do koalicji z Prezydentem? którą usiłowali przeforsować za Waszymi plecami?
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez barton@jawnet » 10 lut 2014, o 23:56

Na takie trudne tematy, to tylko Jerzy Urban potrafił odpowiedzieć. :)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leman@jawnet » 11 lut 2014, o 00:41

leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):Wogóle was nie rozumiem - potraficie tylko obrażać, wmawiać kłamstwa i manipulacje, a jak się poprosi o dowody to cisza, albo zmiana tematu - dobrze wam się w lustro patrzy? nie czujecie obrzydzenia? Opamiętajcie się ludzie. Brudnym PR'em wyborów nie wygracie. Chcecie coś zmienić - to zaproponujcie coś dobrego dla ludzi - zróbcie coś dla ludzi - A NIE PLUJCIE JADEM!


Niemyślący urzędniczy redystrybytorze naszych podatków wiedz, że to forum to dla mnie sentymentalna, ale luźna odskocznia. Zdarza mi się jednak coś tutaj potraktować poważnie. Szczególnie jak jakieś urzędnicze "bubki" nadużywają swoich pozycji czy stanowisk. Jak są tacy hardzi w lansowaniu siebie, to muszą spodziewać się odpowiedzi.
Jestem uczulony na biurokrację i urzędników !

2013-03-21 napisałem;
...Ja, nie obawiając się już konsekwencji w realu, nazwałem to kłamstwem. BP-UM w osobie Sebastiana Kusia zażądało natomiast sprostowania. Wygrał !. Sprostowano !.BP-UM pisząc o badaniach ankietowych pięciu tysięcy gospodarstw domowych kłamało, nie od 7 marca tylko od 1 marca....

tutaj znajdziesz odpowiedź kto potwierdził, że p.Kuś kłamał.
http://www.jaw.pl/forum/replies/25303/1/0/0

Prezydent Silbert jest w mojej opinii pieniaczem (sjp- . 1.«częste wytaczanie spraw sądowych, zwłaszcza z błahego powodu» 2.«chorobliwa skłonność do dochodzenia rzeczywistych lub urojonych krzywd»)
toż i dlatego w budżecie na obsługę prawną miał prawie 0,5 mln zł/rok. Jak uraziłem jego urząd ...
To jak to powiedział Urban do Tuska ; nie ma większej wtopy jak sądowa porażka obywatela z władzą ...to jest Białoruś :P
a na razie powtórzę pan Kuś na www.jaworzno.pl kłamał, nie sprostował, nie przeprosił

Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez 77777@portal » 11 lut 2014, o 00:49

Mowie od razu na wstępie nie jestem z żadna partia ani osobami związany w naszym mieście !!!!! Jestem jednym z prywatnych przedsiębiorców , który odprowadza "DUŻE" (nie mówie o tych co odprowadzają je w Warszawie albo poza granicami naszego kraju typu Biedr... , Majstr... itp.) podatki do naszego miasta i serce mi się lamie na poł jak banda ciemniaków z Prezydentem na czele robi takie głupoty!!!!!!!! Tego człowieka to powinni rozliczyć za zadłużanie miasta !!! Ciemniak i chłop oderwany od pługa a reszta to plebs wiwatujący !!! :!::!::!::!:
77777@portal
 
Posty: 29
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez maksimus-75@portal » 11 lut 2014, o 08:01

77777@poczta.jaw.pl napisał(a):Mowie od razu na wstępie nie jestem z żadna partia ani osobami związany w naszym mieście !!!!! Jestem jednym z prywatnych przedsiębiorców , który odprowadza "DUŻE" (nie mówie o tych co odprowadzają je w Warszawie albo poza granicami naszego kraju typu Biedr... , Majstr... itp.) podatki do naszego miasta i serce mi się lamie na poł jak banda ciemniaków z Prezydentem na czele robi takie głupoty!!!!!!!! Tego człowieka to powinni rozliczyć za zadłużanie miasta !!! Ciemniak i chłop oderwany od pługa a reszta to plebs wiwatujący !!! :!::!::!::!:


Masz rację '77777' ten plebs jest chory, trzeba być dla niego wyrozumiałym! Nie potrafię postawić właściwej diagnozy, raz mi się wydaję, że są po prostu psychiczni?8-) Innym razem, że to wyrafinowanie schizofreniczne pozwala im pisać samym do siebie?8-) Jeśli zagląda na to forum jakiś fachowiec, niech się wypowie bo nie sądzę by oni się poddali jakimkolwiek badaniom?8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron