Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Komentarze do artykułów w portalu

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez franek@portal » 10 lut 2014, o 13:36

Rozpoczęły się prace nad drugą edycją Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Bogatsi w doświadczenia z ubiegłego roku obywatele i władze miasta obradowali w czwartek w Urzędzie Miejskim. Głównym tematem spotkania organizacyjnego była analiza granic obszarów konsultacyjnych.
Avatar użytkownika
franek@portal
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez redbaron@portal » 10 lut 2014, o 14:32

Trzeba radnemu Chudzikiewiczowi przypomnieć kim jest Dawid Serafin - to jest człowiek, z którego inicjatywy JBO w naszym mieście powstało. Człowiek, który tworzył zręby, pionier.

Pan natomiast jest uzurpatorem, psują, człowiekiem, który demokrację i społeczeństwo obywatelskie ma gdzieś. Dla którego herbem jest knebel.
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez jaw90@portal » 10 lut 2014, o 15:56

Kolejny raz podejście tych kilku szkodników ma na celu jedynie skłócenie mieszkańców. Brak słów.
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez maksimus-75@portal » 10 lut 2014, o 17:15

Pionier Pawła Silberta trzeba dodać!8-) Gdyby to był pionier Pana Chudzikiewicza, nie zostałby dysydentem8-) Ładna mi demokracja gdy ludzie powiązani z prezydentem, tworzą zręby nowego podmiotu:| Silbert się chyba zagubił całkowicie, chce panować nad wszystkim8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez barton@jawnet » 10 lut 2014, o 17:28

Szanowny panie radny Chudzikiewicz !. Oświadczam, że zgadzam się aby pan Serafin występował w moim imieniu w komisji. Jeśli to nie wystarczy to proszę o link do dokumentu który można wypełnić i wysłać, aby to potwierdzić. Przestań pan rzucać kłody pod nogi ludziom którzy chcą coś zrobić dala mieszkańców i miasta.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez hawkmoon@portal » 10 lut 2014, o 17:36

Miałem nie odpisywać trollowi, ale co mi tam. Takich okazji się nie przepuszcza. Cieszę się, że tacy ludzie jak p. Serafin są uważani za stronników Silberta. Prezydent nie mógł dostać lepszej reklamy.

Muszę przyznać, że oponenci prezydenta dokonali niezwykłej rzeczy w ciągu ostatnich trzech miesięcy - napsuli zwykłym obywatelom Jaworzna tyle krwi, że ci z pewnością niebawem odwdzięczą się pięknym za nadobne. I równocześnie uzmysłowili tym samym zwykłym obywatelom, że Silbert nie jest żadnym wyobcowanym księciem, tylko ich człowiekiem, tyle, że stojącym na czele. Ich czele.

Zwykle taką wizerunkową robotą zajmują się sztaby specjalistów za ciężkie pieniądze. I często się ona nie udaje. W Jaworznie kluczem do sukcesu była pustka w kilku rozpalonych głowach. Niesamowite. Jestem pod wrażeniem.

PS: Jeśli opozycja ma choć cień oleju w głowie - zdejmijcie tego trolla. Dla własnego dobra.
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez barton@jawnet » 10 lut 2014, o 17:49

Podobnie to widzę. Jak nastąpi ten czas, czas reklamy własnej osoby, swoich dokonań, swoich wypowiedzi, czas rozliczeń i pokazania społeczeństwu co się obiecało a co się zrobiło dla jaworznian, to wtedy wyjdzie szydło z worka. Po to piszemy tu na forum o dokonaniach i potknięciach radnych, aby w niedalekiej przyszłości rozliczyć ich w wyborach. Na nic starania w tym ostatnim roku, co jeden przed drugim przeskakuje się w pomysłach na poprawienie życia szarego mieszkańca Jaworzna. Pojawił się Dawid Serafin, człowiek który dobrze przygotował się do swojej roli i wprowadzenia swojego pomysłu. Pisałem to kilka miesięcy temu. On zaszokował radnych pomysłem, a ludzie, którzy zaczęli się w tym temacie (JBO) udzielać, nagle zaczęli szastać takimi pomysłami, że pomysły radnych wyblakły i to bardzo. Nikt się tego nie spodziewał, że pomysły na poprawę życia mieszkańców wypłyną od nich samych. Oczywiście bez pana Serafina nie urodziłby się ten pomysł. Potem wiemy jak się to potoczyło. Radni przechwycili pomysły wykrętem, że nie wszystko zgodne z prawem, z ustawami czy uchwałami. Dało im to niesamowitą możliwość wystąpienia z pomysłem Serafina jako ze swoim. Jego to tylko bela drzewa, myśmy z tego zrobili rzeźbę. Tak to widzę, i tak to oceniam.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez maksimus-75@portal » 10 lut 2014, o 17:54

barton@jawnet.pl napisał(a):Podobnie to widzę. Jak nastąpi ten czas, czas reklamy własnej osoby, swoich dokonań, swoich wypowiedzi, czas rozliczeń i pokazania społeczeństwu co się obiecało a co się zrobiło dla jaworznian, to wtedy wyjdzie szydło z worka. Po to piszemy tu na forum o dokonaniach i potknięciach radnych, aby w niedalekiej przyszłości rozliczyć ich w wyborach. Na nic starania w tym ostatnim roku, co jeden przed drugim przeskakuje się w pomysłach na poprawienie życia szarego mieszkańca Jaworzna. Pojawił się Dawid Serafin, człowiek który dobrze przygotował się do swojej roli i wprowadzenia swojego pomysłu. Pisałem to kilka miesięcy temu. On zaszokował radnych pomysłem, a ludzie, którzy zaczęli się w tym temacie (JBO) udzielać, nagle zaczęli szastać takimi pomysłami, że pomysły radnych wyblakły i to bardzo. Nikt się tego nie spodziewał, że pomysły na poprawę życia mieszkańców wypłyną od nich samych. Oczywiście bez pana Serafina nie urodziłby się ten pomysł. Potem wiemy jak się to potoczyło. Radni przechwycili pomysły wykrętem, że nie wszystko zgodne z prawem, z ustawami czy uchwałami. Dało im to niesamowitą możliwość wystąpienia z pomysłem Serafina jako ze swoim. Jego to tylko bela drzewa, myśmy z tego zrobili rzeźbę. Tak to widzę, i tak to oceniam.


Jeśli jest najlepszy, więc niech go wybiorą autorzy projektów, a nie mianuje prezydent! Tylko tyle, albo aż tyle!!! Takie są podstawowe zasady demokracji!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez barton@jawnet » 10 lut 2014, o 17:59

A były takie pomysły ?. No nie. Dla mnie ćwoku Dawid Serafin jest człowiekiem który występuje w imieniu mieszkańców. Już sam jego pomysł, apolityczny i pro obywatelski powinien nadać mu takie miano. Tylko dla skończonych ćwoków, jakim jesteś, może się wydawać że Serafina, Silbert wyciągnął z rękawa.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez maksimus-75@portal » 10 lut 2014, o 18:11

barton@jawnet.pl napisał(a):A były takie pomysły ?. No nie. Dla mnie ćwoku Dawid Serafin jest człowiekiem który występuje w imieniu mieszkańców. Już sam jego pomysł, apolityczny i pro obywatelski powinien nadać mu takie miano. Tylko dla skończonych ćwoków, jakim jesteś, może się wydawać że Serafina, Silbert wyciągnął z rękawa.


Słuchaj malinowy chłopcze to, ze jesteś zapatrzony w Silberta nie świadczy, ze masz rację!8-) I może odrób lekcje a później usiądź za klawiaturą i się wymądrzaj...!8-)
Gdyby nie było takich pomysłów, nie byłoby odwołania maliniaku8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości

cron