Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Komentarze do artykułów w portalu

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez barton@jawnet » 11 lut 2014, o 15:39

Nie wtrącaj się zakuty łbie jak rozmawiają dorośli ludzie na forum.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 11 lut 2014, o 17:02

baba, nie bądź głupi i podaj źródło swoich rewelacji jak Cię wcześniej proszono. Masz szansę się uwiarygodnić (albo i nie) zanim głupio wpadniesz tak jak dana-76(uśka?) Gender? No bez przesady...:shock:

O tym jak ważne są materiały źródłowe (a nie puszczona po wsi plotka) przekonał się boleśnie ojciec Franka. Niestety nie wyciągnął z nauki wniosków i dalej jak dziecko pcha łapy między drzwi a futrynę. Patrząc z nieco dalszej perspektywy dziwię się, że ludzie i instytucje mają jeszcze w sobie takie pokłady anielskiej cierpliwości.

I tak już bardziej w temacie. Przy JBO nie powinni się babrać radni. Mają przecież swoje piaskownice, łopatki i złożone obietnice budowy piaskowych zamków. Do stołu przy JBO powinni zasiąść społecznicy-pomysłodawcy projektów z lat "poprzednich" i ci obecni. Wsparcie merytoryczne powinno wyjść od urzędników bo za swoją pracę biorą nasze pieniążki. I to byłoby rozwiązanie jak najbardziej demokratyczne i sprawiedliwe przy rozdysponowaniu puli jaką gwarantuje Jaworznicki Budżet Obywatelski.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez janusz66@portal » 11 lut 2014, o 17:08

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Bo nie umiesz się odnieś;) Brakło cię:)

A do czego Ty się odniosłeś na tym forum w jakimkolwiek temacie?
Zero odpowiedzi i argumentów, tak na marginesie. Twoi mocodawcy zaszyli Ci usta albo nie masz nic do powiedzenia. Ale u was to normalne.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez redbaron@portal » 11 lut 2014, o 17:17

Takie same sondaże miał trzy lata temu WDJ. Ilu to miał radnych mieć? Jedenastu. Je-de-na-stu. Tymczasem mieli wynik gorszy niż cztery lata wcześniej. No i miało być zwycięstwo prezydenckie Kaczmarczyka "czasnasmiany".
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez janusz66@portal » 11 lut 2014, o 17:21

77777@poczta.jaw.pl napisał(a):Mowie od razu na wstępie nie jestem z żadna partia ani osobami związany w naszym mieście !!!!! Jestem jednym z prywatnych przedsiębiorców , który odprowadza "DUŻE" (nie mówie o tych co odprowadzają je w Warszawie albo poza granicami naszego kraju typu Biedr... , Majstr... itp.) podatki do naszego miasta i serce mi się lamie na poł jak banda ciemniaków z Prezydentem na czele robi takie głupoty!!!!!!!! Tego człowieka to powinni rozliczyć za zadłużanie miasta !!! Ciemniak i chłop oderwany od pługa a reszta to plebs wiwatujący !!! :!::!::!::!:


Napisz to cwaniaku pod nazwiskiem a zobaczymy czy jesteś taki odważny. Ty to pewnie ten od zniczy na rynku. Obrażony bezmesmen bo pod drzwi nie może podjechać :ugeek:
I pokaż nam tu wszystkim miasto które jest nie zadłużone a aplikowało miliony złotych z UE, pokaż miasto w ogóle nie zadłużone, powiedz ile Jaworzno ma długu w stosunku do innych miast, gdzie jesteśmy w porównaniu z innymi miastami. Rozliczyć za zadłużenie? Tobie chyba odbiło. Co to jest karalne? Miasta działają jak przedsiębiorstwa, jak rodzina w domu. Jak trzeba to się pożycza i spłaca. Miasto nie jest tworem z innej planety. Jakoś nikt nawet opozycja nie mówi że miasto ma problemy ze spłatą długu albo że kredyt poszedł na przejedzenie. Wszystkie kredyty poszły na inwestycje i wkłady własne do dotacji unijnych. I Ty się chwalisz że jesteś biznesmenem? chyba jaja sobie robisz :ugeek::ugeek::ugeek: ćwoku. A plebsem to jesteś Ty.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez janusz66@portal » 11 lut 2014, o 17:32

stetryczalytetryk@poczta.jaw.pl napisał(a):baba, nie bądź głupi i podaj źródło swoich rewelacji jak Cię wcześniej proszono. Masz szansę się uwiarygodnić (albo i nie) zanim głupio wpadniesz tak jak dana-76(uśka?) Gender? No bez przesady...:shock:

O tym jak ważne są materiały źródłowe (a nie puszczona po wsi plotka) przekonał się boleśnie ojciec Franka. Niestety nie wyciągnął z nauki wniosków i dalej jak dziecko pcha łapy między drzwi a futrynę. Patrząc z nieco dalszej perspektywy dziwię się, że ludzie i instytucje mają jeszcze w sobie takie pokłady anielskiej cierpliwości.

I tak już bardziej w temacie. Przy JBO nie powinni się babrać radni. Mają przecież swoje piaskownice, łopatki i złożone obietnice budowy piaskowych zamków. Do stołu przy JBO powinni zasiąść społecznicy-pomysłodawcy projektów z lat "poprzednich" i ci obecni. Wsparcie merytoryczne powinno wyjść od urzędników bo za swoją pracę biorą nasze pieniążki. I to byłoby rozwiązanie jak najbardziej demokratyczne i sprawiedliwe przy rozdysponowaniu puli jaką gwarantuje Jaworznicki Budżet Obywatelski.


Baba nie wskaże źródła bo go nie ma!!!! No chyba że Matysikowe źródło :ugeek::ugeek::ugeek::ugeek:Jeszcze nikt nie przedstawił programu wyborczego na następną kadencję, nie wiadomo kto wystartuje na prezydenta (oprócz domysłów) nie uwiarygodnił się, nie rozliczył z lat poprzednich ale już wiadomo kto wygra wybory. Ale jaja :ugeek::ugeek: A Śmigielski jest tak dobrze znany w Jaworznie że ho,ho ludzie go tak pamiętają że wszyscy o niczym nie marzą tylko żeby na niego oddać głos :D Baba ogarnij się. I podaj źródło, jak został przeprowadzony sondaż, na ilu mieszkańcach, jaką metodą, w jakiej grupie społecznej itd Jeśli to podasz i uwiarygodnisz to będziemy Cię szanować. Jeśli nie to sorry.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez tomaszsedor@portal » 11 lut 2014, o 17:36

Ale bzdety są w tym temacie. Chyba tylko to Wy jeszcze czytacie?
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez janusz66@portal » 11 lut 2014, o 17:57

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Po badaniach okresowych (jeśli przejdą), do Szczakowej na badania do doktora Ciupka8-) W żadnym wypadku nie kierować do żadnej pracy w UM, lub podległych spółkach8-) Wniosek Obywatelski!
Coś ci przytoczę Januszu66;
Pies do nicze­go nie pot­rze­buje szpa­ner­skich sa­mochodów, wiel­kich domów i mar­ko­wych ciuchów. Sym­bo­le po­zyc­ji społecznej nie mają dla niego znacze­nia. Wys­tar­czy mu zabłoco­ny ka­wałek pa­tyka. Pies nie osądza in­nych po ko­lorze ich skóry, wie­rze i pochodze­niu, ale na pod­sta­wie te­go, kim są w środ­ku. Psu jest wszys­tko jed­no, czy jes­teś bied­ny, czy bo­gaty, wyk­ształco­ny, czy anal­fa­beta, mądry, czy głupi. Daj mu ser­ce, a on od­da ci swo­je. To jest nap­rawdę całkiem pros­te, a jed­nak my, ludzie, o ty­le mądrzej­si i bar­dziej wy­rafi­nowa­ni, sta­le ma­my kłopo­ty z ok­reśle­niem, co się liczy, a co nie. (...) wszys­tko byłoby z na­mi w porządku, gdy­byśmy tyl­ko ot­worzy­li oczy. Cza­sem pot­rzeb­ny jest pies z brzyd­ko pachnącym od­dechem, fa­tal­ny­mi ma­niera­mi i czys­ty­mi in­ten­cja­mi, żeby pomóc nam to zobaczyć!


Napiszę do Ciebie po raz ostatni bo i tak nikt nigdy nie uzyskał odpowiedzi na żadne pytania. I nie uzyska. Jesteś na to za mierny ale wierny jak pies. To co przytoczyłeś pasuje do Ciebie jak ulał.
Mam na imię Janusz
Nazwisko Łaskawiec
Urodziłem się w 1966r
Mieszkam w Jaworznie na ul Bogusławskiego (Gigant)
Pracuję w PKW sa ZG Sobieski
W oddziele MSz na Sobieskim (marki, komputera i stanowiska) nie napiszę żeby pracodawca nie miał do mnie pretensji że ujawniam za dużo.
Badania okresowe przechodzę co 2 lata
Badania psychotechniczne i wysokościowe co 5 lat zgodnie z wymogami
Wystarczy? Wiec odpierwiastkuj się ode mnie jako od urzędnika.
Więcej z Tobą nie dyskutuję bo jesteś gówniarzem z przyklejonym wąsem. Nie masz kompletnie nic do powiedzenia oprócz okazywania nienawiści do Silberta. Na więcej Cię nie było i nie będzie stać. Wielu chciało z Tobą podyskutować merytorycznie ale jednak jesteś zerem. Przykro mówić ale taki poziom dyskusji prezentujesz. "Wiem nie powiem" , "powiem kiedyś" , "wy" , "szukam prawdy" itp itd Tylko tyle wychodzi z Twoich ust. I to jest dyskusja? Więc pa, pa. Żyj dalej w swoim matrixie.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez maksimus-75@portal » 11 lut 2014, o 20:38

janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):
maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Po badaniach okresowych (jeśli przejdą), do Szczakowej na badania do doktora Ciupka8-) W żadnym wypadku nie kierować do żadnej pracy w UM, lub podległych spółkach8-) Wniosek Obywatelski!
Coś ci przytoczę Januszu66;
Pies do nicze­go nie pot­rze­buje szpa­ner­skich sa­mochodów, wiel­kich domów i mar­ko­wych ciuchów. Sym­bo­le po­zyc­ji społecznej nie mają dla niego znacze­nia. Wys­tar­czy mu zabłoco­ny ka­wałek pa­tyka. Pies nie osądza in­nych po ko­lorze ich skóry, wie­rze i pochodze­niu, ale na pod­sta­wie te­go, kim są w środ­ku. Psu jest wszys­tko jed­no, czy jes­teś bied­ny, czy bo­gaty, wyk­ształco­ny, czy anal­fa­beta, mądry, czy głupi. Daj mu ser­ce, a on od­da ci swo­je. To jest nap­rawdę całkiem pros­te, a jed­nak my, ludzie, o ty­le mądrzej­si i bar­dziej wy­rafi­nowa­ni, sta­le ma­my kłopo­ty z ok­reśle­niem, co się liczy, a co nie. (...) wszys­tko byłoby z na­mi w porządku, gdy­byśmy tyl­ko ot­worzy­li oczy. Cza­sem pot­rzeb­ny jest pies z brzyd­ko pachnącym od­dechem, fa­tal­ny­mi ma­niera­mi i czys­ty­mi in­ten­cja­mi, żeby pomóc nam to zobaczyć!


Napiszę do Ciebie po raz ostatni bo i tak nikt nigdy nie uzyskał odpowiedzi na żadne pytania. I nie uzyska. Jesteś na to za mierny ale wierny jak pies. To co przytoczyłeś pasuje do Ciebie jak ulał.
Mam na imię Janusz
Nazwisko Łaskawiec
Urodziłem się w 1966r
Mieszkam w Jaworznie na ul Bogusławskiego (Gigant)
Pracuję w PKW sa ZG Sobieski
W oddziele MSz na Sobieskim (marki, komputera i stanowiska) nie napiszę żeby pracodawca nie miał do mnie pretensji że ujawniam za dużo.
Badania okresowe przechodzę co 2 lata
Badania psychotechniczne i wysokościowe co 5 lat zgodnie z wymogami
Wystarczy? Wiec odpierwiastkuj się ode mnie jako od urzędnika.
Więcej z Tobą nie dyskutuję bo jesteś gówniarzem z przyklejonym wąsem. Nie masz kompletnie nic do powiedzenia oprócz okazywania nienawiści do Silberta. Na więcej Cię nie było i nie będzie stać. Wielu chciało z Tobą podyskutować merytorycznie ale jednak jesteś zerem. Przykro mówić ale taki poziom dyskusji prezentujesz. "Wiem nie powiem" , "powiem kiedyś" , "wy" , "szukam prawdy" itp itd Tylko tyle wychodzi z Twoich ust. I to jest dyskusja? Więc pa, pa. Żyj dalej w swoim matrixie.


Kaczyński mnie tak nauczył, wiem ale nie powiem8-) Sprawdzę Januszku!:)
Jeśli faktycznie nie jesteś jednym z nich a w czymś Cię uraziłem? Przepraszam!
Gdybym się podzielił swoja wiedza, w sekundzie by wiedzieli kim jestem! A takich ludzi tępią bezlitośnie! Ale przyjdzie czas, że napisze konkrety!
Tak mnie powinieneś przeczytać jak pogrubiłem! Naucz się oddzielać ziarno od plew!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez misio2061@portal » 12 lut 2014, o 22:01

Walczycie o prawdę o budżecie obywatelskim i wypowiadacie się jego pomysłodawcy Dawidzie Serafinie. A jak to z pomysłem na Budżet Obywatelski w Jaworznie było zapytajcie Pana Henryka Gierka. Dana ma rację w komisji mieli zasiadać wszyscy zaproszeni autorzy zwycięskich projektów. miało być dobrze a wyszło jak zawsze - po myśli nieomylnego Paulusa. Czasami prawda oczywista nie jet prawdą faktyczną
misio2061@portal
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron