Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Komentarze do artykułów w portalu

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leman@jawnet » 10 lut 2014, o 23:00

barton@jawnet.pl napisał(a):To jest wywaiad sam ze sobą :ugeek:?. No to zostałeś od dzisiaj też tfórcą wirtualnej rzeczywistości. Gratuluję znafco tematu. Mianuję Cię od dzisiaj oficerem pragmatyki na forum jaw.pl

racja, to był jedynie trzeźwy Alex ...
faranek jest niewiarygodny to z nim D.Serafin nie rozmawia :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez barton@jawnet » 10 lut 2014, o 23:03

Może już rozmawiali. Obyś ze swoim zdaniem nie wyszedł na ćwoka.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leman@jawnet » 10 lut 2014, o 23:09

ja nie mam kompleksów, a także mam stałość w poglądach i opiniach ..
spodziewam się za to twoich cytatów i linkowania z Karnowskich :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez wieszcz@portal » 10 lut 2014, o 23:12

K:evil:a ale jazgot. To jakaś zorganizowana akcja w stylu "nie wchodżcie na portal matysików bo się zmęczycie??:D:D".

Panie Chudzikiewicz vel dana-76 (sam się Pan ostatnio podpisał nazwiskiem pod postem z tego konta) - ja rozumiem, że jest Pan teraz ulubionym rozmówcą DlaCiebieTV i CT (co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia), ale już wiem dlaczego - staje się Pan mistrzem w odwracaniu kota ogonem (komisja edukacja - video na YT) i dorabianiu komuś gęby (czytaj p.Dawidowi Serafinowi).

Dołączam się do pytań kolegów z forum co Pan jako radny zrobił przez tę kadencję, ale nie co Pan wykrzyczał ze swoimi "koleżkami" na sesjach tylko co Panu realnie udało się zrobić żeby ludziom w Pana okręgu wyborczym rzeczywiście lepiej się żyło? Pana własne pomysły, inicjatywy, bez podpinania się pod kogoś. Ma Pan tu konto, więc liczę na to że moje pytanie nie trafi w próżnię. Forumowe szczekaczki będą odciągały temat żeby czasem Pan nie musiał czegoś napisać, ale ja się będę przypominał i pisał, pisał, pisał...
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez barton@jawnet » 10 lut 2014, o 23:20

leman@jawnet.pl napisał(a):ja nie mam kompleksów, a także mam stałość w poglądach i opiniach ..
spodziewam się za to twoich cytatów i linkowania z Karnowskich :P


Z Karnowskich ?. Nie wiem kto to. A co do pierwszego zdania to śmiem wątpić. Nie pierwszy rok tu siedzę :P.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leshec80@portal » 10 lut 2014, o 23:20

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):
leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):Jeśli o pisaniu prawdy mówisz lizanie - to tak liże

Jeśli o dementowaniu bzdur, o domaganiu się prawdy i konkretów mówisz merdanie - to tak merdam - merdam ile wlezie, żeby ktoś taki jak ty przestał pisać te swoje głupoty - wyssane z palca wypociny chorego człowieka.


Mógłbym cię tu cytować jak to lizałeś panu prezydentowi tyłek wiele razy! Mógłbym przypominać jak przed swym panem merdałeś ogonkiem setki razy! Nie warto! Ty i tak powiesz, ze to w imię prawdy;) Waszej prawdy!;)



no jak tam Minimusie-IQ75 masz już jakiś cytat, szukasz może?
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leman@jawnet » 10 lut 2014, o 23:31

barton@jawnet.pl napisał(a):
leman@jawnet.pl napisał(a):ja nie mam kompleksów, a także mam stałość w poglądach i opiniach ..
spodziewam się za to twoich cytatów i linkowania z Karnowskich :P


Z Karnowskich ?. Nie wiem kto to. A co do pierwszego zdania to śmiem wątpić. Nie pierwszy rok tu siedzę :P.

zapytam tak samo, jak tego pobierającego tylko pensję, a nie myślącego silbertowego urzędnika.
Jakiś końkretny przykład mojej niestałości poglądów możesz podać ?

Czy kłamiesz jak silbertowy p.o. Naczelnik Kuś za miejskie pieniądze to robił ? :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez dana-76@portal » 10 lut 2014, o 23:31

Panie Barton. Zastanawiam się czemu wyciął Pan tylko kawałek zdania z całego mojego wpisu i z tym się Pan zgadza. Czy pozostała część nie pasuje do Pana teorii? A wywiad jak wywiad. Ani dobry, ani zły.
dana-76@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez dana-76@portal » 10 lut 2014, o 23:34

Wieszcz. Po to się podpisałem, abyś był świadom.
dana-76@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pierwsze posiedzenie w ramach JBO za nami

Postprzez leshec80@portal » 10 lut 2014, o 23:35

leman@jawnet.pl napisał(a):
barton@jawnet.pl napisał(a):
leman@jawnet.pl napisał(a):ja nie mam kompleksów, a także mam stałość w poglądach i opiniach ..
spodziewam się za to twoich cytatów i linkowania z Karnowskich :P


Z Karnowskich ?. Nie wiem kto to. A co do pierwszego zdania to śmiem wątpić. Nie pierwszy rok tu siedzę :P.

zapytam tak samo, jak tego pobierającego tylko pensję, a nie myślącego silbertowego urzędnika.
Jakiś końkretny przykład mojej niestałości poglądów możesz podać ?

Czy kłamiesz jak silbertowy p.o. Naczelnik Kuś za miejskie pieniądze to robił ? :P


niestety ale to co piszesz potwierdza moją teorię - jesteś krzykaczem - nic więcej.
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

cron