Silbert miał reagować z urzędu!

Komentarze do artykułów w portalu

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez franek@portal » 8 lut 2014, o 09:25

Już wiem jak uchwalać budżet obywatelski, a ściślej mówiąc urzędniczy. Mechanizm tworzenia pokazała ubiegłotygodniowa sesja RM Jaworzno.
Avatar użytkownika
franek@portal
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez turyn@portal » 8 lut 2014, o 10:43

Tak sobie myślę panie przewodniczący rady nadzorczej Macieju, że w końcu te twoje " złote myśli" tak nas wkurzą, że sam obudzisz się pewnego dnia i zauwazysz pod swoim oknem taczki, na których dostojnie cię wywieziemy ! Zamiast nieudolnie uprawiać politykę skup się pan na swoich zadaniach w spoldzielni, aby dla nas - mieszkańców było taniej !
Ciekawe czy będzie mial pan tyle do powiedzenia gdy po zimie przyjdą rozliczenia ??
turyn@portal
 
Posty: 18
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez baba@portal » 8 lut 2014, o 10:53

Jakiś Turyn pisze że jak ktoś nie zagłosuje na Silberta to czekają go taczki, polityka jest tylko dla władzy, goście srają w gacie bo korytko się urywa-was nie czekają taczki, mieszkańcy złożą się na konia z wozem drabiniastym żeby was wywieżć z Jaworzna:!:
baba@portal
 
Posty: 72
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez staszek32@portal » 8 lut 2014, o 12:30

Panie Bochenek daj Pan już spokój i zajmij się Pan sprawami spółdzielni i spółdzielców.
staszek32@portal
 
Posty: 85
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez ad-vocem@portal » 8 lut 2014, o 13:58

Dobrze zarabiającym ludziom Silberta i urzędnikom na wysokich stanowiskach strach powoli zagląda w oczy i odganiać będą od polityki każdego, kto może ich pracodawcy zagrozić.
Bochenek, Saługa, Śmigielski a teraz Ciołczyk (Kaczmarczyk i Chudzikiewicz sami się trochę położyli ale też odmawia się im prawa do zajmowania się polityką) Gdyby ich słuchać to by wyszło że tylko Silbert może uprawiać politykę. Szkoda tylko ze nikt z nim w politykę nie chcę się już bawić. Skończył się jako społecznik i polityk parę lat temu. Teraz to tylko urzędującego urzednik.
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez barton@jawnet » 8 lut 2014, o 14:38

A ty jak głosowałeś na radnych to patrzyłeś co sobą reprezentują, jaki mają program, co chcą zrobić dla miasta i jego mieszkańców, czy tylko patrzyłeś na logo partii w tle, do której należy ?. Czy jak głosowałeś na Prezydenta, to przedstawiał się, do jakiej partii należy, czy raczej startował ze stowarzyszenia w której było PiS/PO/PSL ?. Coś mi się wydaje, że to radnym przypomniało się nagle do jakiej partii należą. Widocznie dostali telefon od "góry" że teraz trzeba punkty i kapitał polityczny tworzyć, więc kradną pomysły innym i przedstawiają jako swoje. Niestety, za mało czasu pozostało do wyborów. To za krótki czas aby się czymś ważnym wykazać. Oni to wiedzą, więc pozostały tylko zaczepki i drobne sprawki, aby jakoś pokazać się wyborcom.

Jak to dobrze, że mamy nagrane sesje na Jaworzno.pl. Tam można w spokoju zobaczyć i usłyszeć co, kto, jak i kiedy. :D
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez maksimus-75@portal » 8 lut 2014, o 15:43

Coś Ci powiem Barton, gdybym nie wiedział kim jesteś pomyślałbym, że faktycznie wiesz jak wtedy było?!;) Nie masz pojęcia, więc proszę Cię nie pajacuj, jeśli nie chcesz się ze mną ścinać?! Ja nim zrobiłem pierwszy wpis na tym forum, odrobiłem lekcje z historii, i mogę z całą stanowczością powiedzieć, że Paweł Silbert to facet bez skrupułów! Z tego co ja wiem, nie miał zielonego pojęcia jak się zabrać za kromkę chleba którą nazywają samorząd! Wszystkiego go uczono, wszystko mu pokazywano, ludzie którzy go uczyli są teraz w opozycji do niego! Przyjaciele z którymi budował JMM odeszli!
Ci ludzie twierdzą, że Paweł Silbert ma tzw syndrom robotnika, który się dorwał do władzy. Wciąż wokół siebie widział ludzi, którzy polowali na fotel na którym go sami posadzili. Ja bym to nazwał nieco inaczej, ale jest to prezydent mojego miasta i mi nie wypada! Nienawidzi sprzeciwu, nie cierpi ludzi mądrzejszych od siebie itp itd.Ze zwykłego taktu, nie wymienię innych rzeczy o których wiem!
Możesz w to wierzyć lub nie, ale mój ojciec wraz z innym pomagali w jego kampanii wyborczej w 2002 roku. By potem patrzeć jak bez mrugnięcia okiem, pozwala go zwolnić bezpodstawnie z pracy! Ja tego nie oceniam, bo ocena byłaby emocjonalna, ale ocenił sąd nakazując zapłatę odszkodowania! Tak i wy teraz mu pomagacie i ja to rozumiem! Wy w niego wierzycie ufacie mu, MY NIE!!!!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez barton@jawnet » 8 lut 2014, o 15:50

Wy ?. A kto to wy ?. Ja mam się z tobą ścinać ?. :ugeek: Prezydent Cię okrzyczał na fejsie, tatusia Ci zwolnił z pracy, więc na forum wylewasz wszystkie żale. Powiem Ci, że twoje problemy psychiczno-moralne mnie nie interesują.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez maksimus-75@portal » 8 lut 2014, o 16:01

Wy którzy uważacie, ze jak Silberta nie będzie to świat się zawali, Jaworzno nie będzie się rozwijać a cofać... A jest faktycznie tak jak kiedyś napisałem, byłby nikim gdyby nie team! Nie ma już teamu, został Paweł Silbert! Niech walczy, być może wygra;)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez baba@portal » 8 lut 2014, o 16:04

A gzie jest Walduś Sopata, Tak bardzo pomagał w założeniu związków zawodowych które będą broniły NASZE SŁOŃCE JAWORZNA, aby nie zaszło w nadchodzących wyborach, a przede wszystkim ich malutkich pensyjek, górnicy powinni się zastanowić czy polityka na szczeblu miejskim im pomaga-bo co będzie jak Pawełek przegra a wszystko na to wskazuje:|
baba@portal
 
Posty: 72
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 39 gości

cron