Silbert miał reagować z urzędu!

Komentarze do artykułów w portalu

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez barton@jawnet » 8 lut 2014, o 16:08

Dobra, widzę, że nie warto dyskutować. Obiecajcie tylko, że jak wygra Silbert, to wy wyemigrujecie z Jaworzna na stałe. :ugeek:Bo nie wiem, czy wytrzymacie psychicznie kolejną kadencję. To może wywrócić wasz świat do góry nogami.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez robi@portal » 8 lut 2014, o 16:11

Baba nim się nie przejmuj temu gościowi już mało kto rękę podaje, stał się niewiarygodny, zapomniał kim był, myśli że jest wielki
robi@portal
 
Posty: 104
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez maksimus-75@portal » 8 lut 2014, o 16:12

Ja mam szacunek do fascynatów, więc idź swoją drogą, ja pójdę swoją:) Może zarazisz go swoim optymizmem, bo on sam w to nie wierzy, że wygra...8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez robi@portal » 8 lut 2014, o 16:17

Bartoon emigrować to będą przyjezdni, my tu mieszkamy i urodziliśmy się też tu, nie pozwolimy by wygrał ktoś z Kamiennej Góry - może tam byłby idealnym prezydentem - pa słonko, to 12 lat słono nas kosztowało, ludzie są już zmęczeni gościem.:!:
robi@portal
 
Posty: 104
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez janusz66@portal » 8 lut 2014, o 16:44

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a): Wszystkiego go uczono, wszystko mu pokazywano, ludzie którzy go uczyli są teraz w opozycji do niego! Przyjaciele z którymi budował JMM odeszli!


Tiaaa Saułga, Śmigielski, Dzierwa i paru innych o których piszesz pewnie umiejętności zarządzania samorządem wyssali z mlekiem matki, nie? :ugeek::ugeek::ugeek: Jesteś w dalszym ciągu tylko śmieszny. Widać takich miał przyjaciół, którzy to się okazali zdrajcami.
Aha, w dalszym ciągu nie odpowiedziałeś na moje proste pytanie. Co się działo z projektem Galeny na przestrzeni lipca i grudnia między przyznaniem rekomendacji a wstrzymaniem. Wtedy to była prowokacja, co będzie teraz? Zapytaj swoich mocodawców może Ci pozwolą odpowiedzieć :geek: dzieciaku.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez janusz66@portal » 8 lut 2014, o 16:51

baba@poczta.jaw.pl napisał(a):A gzie jest Walduś Sopata, Tak bardzo pomagał w założeniu związków zawodowych które będą broniły NASZE SŁOŃCE JAWORZNA, aby nie zaszło w nadchodzących wyborach, a przede wszystkim ich malutkich pensyjek, górnicy powinni się zastanowić czy polityka na szczeblu miejskim im pomaga-bo co będzie jak Pawełek przegra a wszystko na to wskazuje:|

Ty się baba o nas górników nie bój, damy sobie radę bez Twoich rad. I to wy uważajcie żebyście kopa nie dostali i nie musieli stąd czmychać. W antysemitów się bawicie i straszycie jakimś wywożeniem na taczkach. Pajace.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez maksimus-75@portal » 8 lut 2014, o 16:56

Odpowiedziałem Ci z dziesięć razy, to nie ten czas! Dowiesz się o Galenie w nieco późniejszym czasie, proszę o cierpliwość!
Nie mam żadnych mocodawców, nie należę do żadnej partii politycznej! Powtarzam to chyba po raz setny!
Przyjaciele go nie zostawili, to on podgryzał przyjaciół, albo pozwalał podgryzać! Każdy wtedy odejdzie!
Nie trzeba być tam w środku zamieszania by policzyć głowy, ile stanowisk w samorządzie poobsadzał PiS a ile Platforma? A ile Silbert i Solidarność?;)
A z dzieciakiem bym polemizował, wąs mi już urósł8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez turyn@portal » 8 lut 2014, o 17:01

baba@poczta.jaw.pl napisał(a):Jakiś Turyn pisze że jak ktoś nie zagłosuje na Silberta to czekają go taczki, polityka jest tylko dla władzy, goście srają w gacie bo korytko się urywa-was nie czekają taczki, mieszkańcy złożą się na konia z wozem drabiniastym żeby was wywieżć z Jaworzna:!:


Do ciebie Macieju pisałem... ciebie w taczkach umiescimy. I niezależnie od tego, czy zaglosujesz na Silberta czy nie.
I przestañ nas tu straszyć.
turyn@portal
 
Posty: 18
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez feedback@portal » 8 lut 2014, o 20:38

robi@poczta.jaw.pl napisał(a):Bartoon emigrować to będą przyjezdni, my tu mieszkamy i urodziliśmy się też tu, nie pozwolimy by wygrał ktoś z Kamiennej Góry - może tam byłby idealnym prezydentem - pa słonko, to 12 lat słono nas kosztowało, ludzie są już zmęczeni gościem.:!:


To znaczy, że Matysiki tez wyemigrują? Bo przecież oni nie pochodzą z Jaworzna tylko z kieleckiego.
Hura nareszcie pozbędziemy się nierzetelnej prasy oraz redaktora z wyrokiem sądowym:):) Niech se go scyzoryki wezmą do siebie:):)
feedback@portal
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez bramin@portal » 8 lut 2014, o 21:31

Nie przypuszczałem, że w Jaworznie mamy aż tylu ksenofobów i to w czasach kiedy pewnie większość z nich chciałaby się uważać za obywatela Unii Europejskiej. Cóż widać że UE jest dobra wtedy jak trzeba liczyć na pieniądze od niej ale jak już ma wejść na "moje podwórko" to już wtedy jest obca i zła nawet jeśli jest tylko z Kamiennej Góry czy z Kieleckiego.
bramin@portal
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron