Silbert miał reagować z urzędu!

Komentarze do artykułów w portalu

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez marek978@portal » 9 lut 2014, o 13:12

To mi się podoba. Bochenek do spółdzielni. Piekarz do piekarni. Nauczyciel do szkoły. Lekarz do przychodni. Na forum mogą pozostać tylko urzędnicy, bo przecież oni wiedzą wszystko najlepiej. :ugeek::ugeek::ugeek:
marek978@portal
 
Posty: 160
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez dziabong71@portal » 10 lut 2014, o 09:17

Panie Franek ... Prośba polonisty ... Pisz zdania krótsze, treściwsze. Pozbaw je zbędnych emocji, które ośmieszają nie tę osobę, którą miałeś zamiar ośmieszyć. Cytaty, wtrącenia opisz wskazując autora. Sposób i styl "pisania" przypomina bowiem pewną postać z powieści Tolkiena, która w mrokach jaskiń zgubiła pierścień.

A tak poza tym coraz mniej błędów ortograficznych ... Więc jakiś postęp już jest :D
Avatar użytkownika
dziabong71@portal
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez janusz66@portal » 10 lut 2014, o 19:39

O to rzetelność Matysika oceniona przez sąd.
Wyrok Sądu Okręgowego w Katowicach w sprawie opublikowania przez redaktora Józefa Matysika.
Część uzasadnienia.
"Felieton pozwanego (Józefa Matysika - przyp. red.) nie ma nic wspólnego z rzetelnością dziennikarską (...)"

"Za brakiem rzetelności dziennikarskiej po stronie pozwanego przemawia także okoliczność, że autor publikacji (Józef Matysik - przyp. red.) - pozwany - poprzestał na jednostronnej relacji (...), nie interesował się stanowiskiem powódki (Gminy Jaworzno - przyp. red.)".

"(...) oczywistym jest, że pozwany (Józef Matysik - przyp. red.) jako autor felietonu swoim zachowaniem naruszył powołaną normę i w chwili naruszenia musiał mieć tego świadomość, skoro przed publikacją nie podjął żadnych kroków w kierunku weryfikacji zasłyszanych informacji."

"(...) podanie jej (informacji prasowej - przyp. red.) do wiadomości bez sprawdzenia jej prawdziwości, było działaniem niespełniającym warunków rzetelności dziennikarskiej i staranności pracy dziennikarza".

I z tym gościem trzyma PO która się mieni Platformą OBYWATELSKĄ. :ugeek::ugeek::ugeek:
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez fireword@portal » 10 lut 2014, o 21:17

mam takie wrażenie czy na tym forum urzędasy tłuką się o stołki ? Może załatwcie swoje racje w UM np w kiblu za urzędem albo coś i nie zaśmiecajcie forum... (bredniami) i tak tu już syf panuje ...
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez leshec80@portal » 10 lut 2014, o 21:28

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):mam takie wrażenie czy na tym forum urzędasy tłuką się o stołki ? Może załatwcie swoje racje w UM np w kiblu za urzędem albo coś i nie zaśmiecajcie forum... (bredniami) i tak tu już syf panuje ...


a dlaczego uważasz to za brednie?
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez fireword@portal » 11 lut 2014, o 17:32

Bo miłośnicy Jaśnie Panującego rzucają gnioty na drugiego,zaś miłośnicy Drugiego Przygniecionego na trzeciego. Ktoś zaś smarka na Redaktorka. Sam syf czytanie większości wypocin przypomina jadkę małp z gumowego Zoo UM ;)A wybór jest prosty taczki i do Przemszy ... ;)
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez maksimus-75@portal » 11 lut 2014, o 21:20

janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):O to rzetelność Matysika oceniona przez sąd.
Wyrok Sądu Okręgowego w Katowicach w sprawie opublikowania przez redaktora Józefa Matysika.
Część uzasadnienia.
"Felieton pozwanego (Józefa Matysika - przyp. red.) nie ma nic wspólnego z rzetelnością dziennikarską (...)"

"Za brakiem rzetelności dziennikarskiej po stronie pozwanego przemawia także okoliczność, że autor publikacji (Józef Matysik - przyp. red.) - pozwany - poprzestał na jednostronnej relacji (...), nie interesował się stanowiskiem powódki (Gminy Jaworzno - przyp. red.)".

"(...) oczywistym jest, że pozwany (Józef Matysik - przyp. red.) jako autor felietonu swoim zachowaniem naruszył powołaną normę i w chwili naruszenia musiał mieć tego świadomość, skoro przed publikacją nie podjął żadnych kroków w kierunku weryfikacji zasłyszanych informacji."

"(...) podanie jej (informacji prasowej - przyp. red.) do wiadomości bez sprawdzenia jej prawdziwości, było działaniem niespełniającym warunków rzetelności dziennikarskiej i staranności pracy dziennikarza".

I z tym gościem trzyma PO która się mieni Platformą OBYWATELSKĄ. :ugeek::ugeek::ugeek:


A ten materiał który drukłeś miałeś na cechowni czy na markowni?!;) Człowieku niezwiązany z Silbertem;) Ty tak nie jesteś związany z Pawłem, jak ja ze swym własnym ja:)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 11 lut 2014, o 22:11

A ten materiał który drukłeś miałeś na cechowni czy na markowni?!;) Człowieku niezwiązany z Silbertem;) Ty tak nie jesteś związany z Pawłem, jak ja ze swym własnym ja:)

Nie wygłupiaj się. O ile Alzheimer mnie nie myli był co najmniej jeden link do tego materiału na tym konkretnym forum.
No i każdy, kto się tu udziela wie o wyroku ciążącym na ojcu redaktorze. Chyba, że rżnie głupa. Ale skoro tak to sorry...
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez janusz66@portal » 12 lut 2014, o 18:46

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):
janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):O to rzetelność Matysika oceniona przez sąd.
Wyrok Sądu Okręgowego w Katowicach w sprawie opublikowania przez redaktora Józefa Matysika.
Część uzasadnienia.
"Felieton pozwanego (Józefa Matysika - przyp. red.) nie ma nic wspólnego z rzetelnością dziennikarską (...)"

"Za brakiem rzetelności dziennikarskiej po stronie pozwanego przemawia także okoliczność, że autor publikacji (Józef Matysik - przyp. red.) - pozwany - poprzestał na jednostronnej relacji (...), nie interesował się stanowiskiem powódki (Gminy Jaworzno - przyp. red.)".

"(...) oczywistym jest, że pozwany (Józef Matysik - przyp. red.) jako autor felietonu swoim zachowaniem naruszył powołaną normę i w chwili naruszenia musiał mieć tego świadomość, skoro przed publikacją nie podjął żadnych kroków w kierunku weryfikacji zasłyszanych informacji."

"(...) podanie jej (informacji prasowej - przyp. red.) do wiadomości bez sprawdzenia jej prawdziwości, było działaniem niespełniającym warunków rzetelności dziennikarskiej i staranności pracy dziennikarza".

I z tym gościem trzyma PO która się mieni Platformą OBYWATELSKĄ. :ugeek::ugeek::ugeek:


A ten materiał który drukłeś miałeś na cechowni czy na markowni?!;) Człowieku niezwiązany z Silbertem;) Ty tak nie jesteś związany z Pawłem, jak ja ze swym własnym ja:)


Ta miałem na cechowni buraku.
To druknę Ci kawałek z CTV Twojej ulubionej gazety, napisał Twój guru:

Gratulacje panie prezydencie

Wiele osób mi zarzuca, że jestem złośliwy i  bezkompromisowy. Może i jest w tym trochę racji, lecz potrafię być również miły i ugodowy. Okres świąt Bożego Narodzenia szczególnie nadaje się do przyjęcia takiej postawy. Zacznę zatem od gratulacji dla gminy Jaworzno, która wygrała ze mną pierwszy proces za felieton pt. „To pani jeszcze żyje?”.

Ktoś pomyśli, że się zżymam albo kpię. Nic z tych rzeczy. To fakt, że gmina wygrała ze mną i nie ma co zaprzeczać. Bo są na to dokumenty – sądowe zresztą. Ktoś zapyta, a dlaczego nie tracę rezonu po tak dotkliwej porażce? I sądowemu przeciwnikowi jeszcze gratulacje składam? A dlaczego nie?

http://www.jaw.pl/articles/show/3291
Wystarczy Ci?
Więc nie pajacuj i nie rób z siebie jeszcze większego głupka niż jesteś. Wiem życie byś oddał za Matysika, wiem że lepiej by było jak by Silbert przegrał no ale......
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert miał reagować z urzędu!

Postprzez misio2061@portal » 12 lut 2014, o 21:00

Panowie komentujecie sprawy nie związane z tematem, zrobiliście z tego cyrk a sami jesteście małpami w tym cyrku w roli głównej
misio2061@portal
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron