Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Komentarze do artykułów w portalu

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez leman@jawnet » 6 lut 2014, o 21:48

grisham; zaczynasz już pieprzyć bez sensu..

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):Chciałbym poznać argumenty i wyjaśnienia drugiej strony, warto "redakcjo" pokazać obie strony medalu i dać czytelnikowi, widzowi możliwość oceny sytuacji i wyciągnięcie wniosków.
....

toż ci napisali

Komentarz od redakcji: Prosiliśmy pana Sebastiana Kusia o komentarz do wczorajszego spotkania. Niestety Pan naczelnik Biura promocji i Informacji nie udzielił nam takiego komentarza ani w żaden sposób się z nami nie skontaktował.

Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez gabrycha@jawnet » 6 lut 2014, o 22:01

Pan Ciołczyk - Prezes Ciężkowianki mówi że kasy nie ma, ale imprezy okolicznościowe tj.: śluby, komunie to się odbywają i co kasy nie mają????:!::!::!::!::!: gdzie idzie kasa???? :!::!::!::(:(:(:(
gabrycha@jawnet
 
Posty: 36
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez pavel@portal » 6 lut 2014, o 22:03

Nie wiem czy dokladnie o to chodzi ale przeciez nawet 3 ligowa Szczakowianka nie ma swojego stadionu i siedziby a funkcjonuje. Stadionem i budynkiem klubowym w Szczakowej o ile wiem zarządza MCKiS a przeciez to tez bylo wlasnoscia prywatna kiedys tego klubu.

Druga sprawa to z tego co wiem to od zagospodarowania czasu lokalnej spolecznosci są Młodziezowe Domy Kultury a nie kluby sportowe no ale zobaczymy jak sie sprawa rozwiąże.
Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 6 lut 2014, o 22:11

Obrazek
pavel@poczta.jaw.pl napisał(a):Nie wiem czy dokladnie o to chodzi ale przeciez nawet 3 ligowa Szczakowianka nie ma swojego stadionu i siedziby a funkcjonuje. Stadionem i budynkiem klubowym w Szczakowej o ile wiem zarządza MCKiS a przeciez to tez bylo wlasnoscia prywatna kiedys tego klubu.

Druga sprawa to z tego co wiem to od zagospodarowania czasu lokalnej spolecznosci są Młodziezowe Domy Kultury a nie kluby sportowe no ale zobaczymy jak sie sprawa rozwiąże.


Więc zbudujcie w Ciężkowicach Młodzieżowy Dom kultury, a póki co zostawcie tych ludzi w spokoju!!!!!
Bez obrazy, ale jeśli sam nie umiesz, nie przeszkadzaj drugiemu!!! Ja takich ludzi szanuję którzy angażują swoje 'JA' by inni się mogli uśmiechnąć!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez pavel@portal » 6 lut 2014, o 23:02

Ale nie wiem o co Ci chodzi. Ja tylko mówie ze to nie jest jedyny przypadek i tak sie dzieje po prostu. Nie mowie ze popieram tego :)
Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez marek978@portal » 6 lut 2014, o 23:35

Grisham. Nie możesz się rzucać, jak dokonujesz wpis. A w filmiku który zamieściłeś nie widzę niczyjej odmiany. Może to nie ten film.
A jeżeli chodzi o Ciężkowice to przejaw całkowitej bezsilności Silberta wobec radnych. On już gryzie własną łapę i tego nie czuje.
marek978@portal
 
Posty: 160
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez freezee@jawnet » 7 lut 2014, o 01:08

"ORZEŁ"
Pan Ciołczyk źle "konsumuje" czy "konsumował" środki przeznaczone na działalność klubu. Co do zawiedzionych rodziców, ilu z nich wie że pracownicy u Pana Ciężkowianki dostawali pensje z wielkim opóźnieniem lub pracowali za Bóg zapłać?
Byli trenerzy lub Pani Wandzia wiedzą o tym najlepiej. Niech Ci rodzice pójdą do Prezesa i się go zapytają dlaczego tak jest-było?! Budował elektorat wyborczy poprzez różne zorganizowane akcje dla dzieci kosztem swoich pracowników...

"RESZKA"
Organizował imprezy, wyjazdy do kina, dzień dziecka, paczki na mikołaja (wiem, kiedyś pracowałem w hurtowni spożywczej i takie paczki mu przywoziłem coś około 130 paczek) na tle innych radnych jego widać. Dzieci z Ciężkowic na pewno wiedzą kim jest Ciołczyk, czy dzieci z podłęża wiedzą kim jest Kaczmarczyk? Wątpię!
Ps. Podłęże to tylko przykład...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez jawojawko@portal » 7 lut 2014, o 02:00

Bzdety piszą ludzi.
Kto tu kasę robi?
Klub Wega to część MCKiS:
http://www.mckis.jaw.pl/obiekty-kulturalne/58-klub-wega-w-ciezkowicach.html

A nie prywatny folwark, jak tu niektórzy ludzie prezydenta sugerują.

A LKS Ciężkowianka? Niestety Stowarzyszeń Silbert nie lubi.

Wielkie problemy ma Polski Czerwony Krzyż, tak samo Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych.

Sam Silbert wydał rozporządzenie, gdzie organizacje pozarządowe mają płacić tylko 10 groszy za metr, gdyż służą społeczeństwu. Ale Pan prezydent ma słabą pamięć prawda? Jest Pan mściwy po prostu i tyle. Nie widzi Pan, jak chrześcijańskie organizację doją kasę na obsługę projektów dając im z budżetu miasta po 2 miliony złotych? Tego Pan nie widzi? W listopadzie Pana i Starzyckiego rozjedziemy w głosowaniu! Dość mamy traktowania nas mieszkańców jak śmieci!! Won z Jaworzna!
jawojawko@portal
 
Posty: 17
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 7 lut 2014, o 08:18

jawojawko@poczta.jaw.pl napisał(a):Bzdety piszą ludzi.
Kto tu kasę robi?
Klub Wega to część MCKiS:
http://www.mckis.jaw.pl/obiekty-kulturalne/58-klub-wega-w-ciezkowicach.html

A nie prywatny folwark, jak tu niektórzy ludzie prezydenta sugerują.

A LKS Ciężkowianka? Niestety Stowarzyszeń Silbert nie lubi.

Wielkie problemy ma Polski Czerwony Krzyż, tak samo Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych.

Sam Silbert wydał rozporządzenie, gdzie organizacje pozarządowe mają płacić tylko 10 groszy za metr, gdyż służą społeczeństwu. Ale Pan prezydent ma słabą pamięć prawda? Jest Pan mściwy po prostu i tyle. Nie widzi Pan, jak chrześcijańskie organizację doją kasę na obsługę projektów dając im z budżetu miasta po 2 miliony złotych? Tego Pan nie widzi? W listopadzie Pana i Starzyckiego rozjedziemy w głosowaniu! Dość mamy traktowania nas mieszkańców jak śmieci!! Won z Jaworzna!


Gdy po raz pierwszy pojawiłem się na tym forum, propagandowi chłopcy tutaj szaleli! Dzisiaj ja grzyby po deszczu, pojawiają się coraz nowe nicki, przeciw tej obłudzie i fałszowi jakim się posługuje miejska propaganda! Zbierajmy się jednoczmy, piętnujmy ich poczynania a miasto się obudzi! A wtedy zdmuchniemy tą zarazę jak się zdmuchuje świecę!!!
Dziękuję i pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez stary-adam@portal » 7 lut 2014, o 08:27

Jeśli ktoś łamie prawo to moim zdaniem powinien ponieść tego konsekwencje, więc jeśli jest tak jak mówią, że były nieprawidłowości to sprawę najzwyczajniej powinno się przekazać prokuraturze...
Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron