Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Komentarze do artykułów w portalu

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez 19magdalena90@portal » 11 lut 2014, o 08:28

leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):A tak wogóle to dlaczego tą pikietę zorganizowała gazeta? Dlaczego nie było tam Pana Ciołczyka?


może nie jestem w temacie na bieżąco, ale chciałabym wiedzieć jaka gazeta zorganizowała pikietę?
19magdalena90@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 11 lut 2014, o 08:43

leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):MinimusieIQ75 - nie bądź gołosłowny, nie kłam nie manipuluj! Prosiłem cie już wielokrotnie i prosił będę - pokaż te cytaty!


Mnie nie płaca za siedzenie przed monitorem, więc nie będę buszował w archiwum by ci coś udowadniać!8-) Jeśli tu piszę i wyrażam swoje opinie to z przekonania, a nie za mamonę ta jak ty to robisz!:|
Mam IQ 74, ale tyle wystarczy na Was chopaki:P
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez barton@jawnet » 11 lut 2014, o 09:35

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Wśród morza ewen­tual­ności: te­go, co pot­rzeb­ne, mniej pot­rzeb­ne i zby­teczne
...i tak dalej.

To nie są twoje opinie !. Cytujesz czyjeś słowa, nawet tego nie zaznaczając. Chcesz tymi słowami uchodzić tu na inteligenta, a wyszło, żeś złodziej i półgłówek.

http://catarina-brujita.blogspot.com/2014/01/czas-ten-nieszczesny-czas.html

Myślisz, żeś taki sprytny ?. Czyimiś słowami nie staniesz się mądrzejszy, co najwyżej jak ta małpa, co gesty po człowieku powtarza nie rozumiejąc.

Skończyłem z tobą jakąkolwiek rozmowę. Już drugi raz przyłapałem cię na kradzieży czyiś tekstów.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez stary-adam@portal » 11 lut 2014, o 09:42

Kradzież tekstów, pomysłów, idei - jakoś tej nowej koalicji wszystko łatwo przychodzi, jak pierdnięcie - tylko smrodek na dłużej zostaje :)
Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 11 lut 2014, o 14:12

barton@jawnet.pl napisał(a):[quote=".

To nie są twoje opinie !. Cytujesz czyjeś słowa, nawet tego nie zaznaczając. Chcesz tymi słowami uchodzić tu na inteligenta, a wyszło, żeś złodziej i półgłówek.


Myślisz, żeś taki sprytny ?. Czyimiś słowami nie staniesz się mądrzejszy, co najwyżej jak ta małpa, co gesty po człowieku powtarza nie rozumiejąc.

Słuchaj malinowy chłopcze, sprzedajna istoto... Jesteś na usługach Silberta, jak z ręka wyciągasz materiały nagrania i komentarze nie dostępne każdemu, by wyartykułować swoje racje w obronie swego pana?! Twierdząc ześ się nawrócił, że kiedyś krytykowałeś a teraz bronisz bo zrozumiałeś?! Co zrozumiałeś, że za pracę jest płaca?! Zadzwoń do swych pracodawców, i dopytaj co możesz a czego nie możesz, bo za takie słowa możesz doczekać się pozwu!!! Zobaczymy wtedy czy ci staną za plecami twoi mocodawcy?! Czy ci prawnika opłacą?!

A ja tu jestem od nie dawna, ale ciebie tu znali i szanowali twoje opinie i komentarze podobno?! Zapytaj ich teraz, tych stałych bywalców czy cię szanują?!!
Zapytaj lemana bo widzę, ze jego komentarze są obiektywne?!

Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez selina@portal » 16 lut 2014, o 00:10

Barton, nie warto dyskutować z niepełnosprawnym intelektualnie. Szkoda czasu i nerwów:) A co do tematu to propaganda w tym mieście jest rewelacyjna. Wystarczy nakręcić ludzi z Ciężkowic, że chce się im zamknąć klub itp., puścić kilku krzykaczy i temat się kręci. Mam nadzieję, że niedługo w swojej skrzynce na listy znajdę kolejny bezpłatny dodatek Extra od panów M. i ich jakże rzetelnej informacji. Nawet porządnie nie potrafią przepisać liczb wg danych USC:D Wiem odbiegam od tematu, ale nawet tak prosty artykuł ma błędy ("2013. Stan cywilny zmieniały osoby w wieku od 25-38lat"- A ja byłam na ślubie ludzi mających 23 i 24l.). Wracając do tematu. Każdy klub powinien być traktowany równo, tym bardziej jeśli płyną na to środki z budżetu, w którym są nasze podatki. To, że ktoś kieruje klubem tyle lat, nie znaczy, że ma być faworyzowany i dostawać więcej lub w ogóle dostawać pieniądze na cele, które powinny być finansowane z innych środków lub z własnej kieszeni.
selina@portal
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez barton@jawnet » 16 lut 2014, o 05:29

Leman, masz nowego sprzymierzeńca na forum. Gratuluję.:D
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez colargol@portal » 16 lut 2014, o 11:00

Wysłać tam Jelynioków. Załatwili Victorię załatwią i Ciężkowiankę.
colargol@portal
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez selina@portal » 16 lut 2014, o 14:21

Niepełnosprawny intelektualnie nie było o Tobie Barton:) Wiesz kogo miałam na myśli -> Maksimusa. Bo ten człowiek mnie irytuje na tym forum. Dlatego nie warto z nim dyskutować bo szkoda czasu.
selina@portal
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez barton@jawnet » 16 lut 2014, o 16:55

Tak tez wywnioskowałem z tekstu .:)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron