Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Komentarze do artykułów w portalu

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez leshec80@portal » 7 lut 2014, o 20:12

ad-vocem@poczta.jaw.pl napisał(a):Biedny radny Kaczmarek. Wysłany i wystawiony na odstrzał. Jego popularność i poparcie maleje w szybkim tempie. Zbyt szybkim.
Gdy chodzi o to, by w udawany sposób stanąć w obronie i interesie ludzi prezydent Silbert jest pierwszy. Do robienia ludziom krzywdy ma zastępców i urzędników.
Ale prezydent pokazał nam ostatnio jakie metody uważa za skuteczne. Śmiało! Większym dobrem jest przecież działalność lks i klubu Vega niż Galena.Podpisy, petycje, szaliki klubowe i wuwuzele. Silbert to lubi i popiera.


po pierwsze nie radny Kaczmarek - tylko zastępca Prezydenta Miasta. Po drugie naucz się czytać ze zrozumieniem - najwyższa pora. Na stronie jaworzno.pl jest oświadczenie Prezydenta - nikt niczego likwidować nie chce. Są obecnie pewne rozwiązania które nie są zgodne z prawem a wyprostować je trzeba - w oświadczeniu wymienione są dwie propozycje dla Ciężkowianki - powiedz mi, czy któraś to likwidacja stowarzyszenia?

Ostatnio to właśnie min. Radny Ciołczyk wraz z swoją koalicją pokazał co sądzi o ludziach, może już nie pamiętasz jakie składali propozycje cięć w budżecie? Do czego te cięcia mogły doprowadzić - przypomnieć Ci sławną już komisję budżetu na której dwaj radni licytowali się kto ile osób zwolnił?
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez waldorf@portal » 7 lut 2014, o 20:13

barton@jawnet.pl napisał(a):
waldorf@poczta.jaw.pl napisał(a):Ta nietykalna rodzina C., wg mojej wiedzy, całe swoje życie poświęciła społeczności Ciężkowic.


Chcą to poświęcają. Nikt ich do tego nie zmusza. Zresztą, nie robią tego za darmo, więc słowo społecznik tu nie pasuje. Bardziej pasuje "sposób na życie".

Ciekawe o co prawdopodobnie poszarpali się kiedyś z Chudzikiewiczem. Była afera, potem przycichła.

http://wiadomosci.onet.pl/slask/radni-jaworzna-mieli-pobic-sie-o-pieniadze/6p026


Jasne, jest to ich sposób na życie i świadomy wybór. Nie dorobili się na tym kroci, nie pływają w luksusach. Z realnej i celowej pomocy innym zrobili swój sposób na życie. A pomoc w tym miejscu i w takiej formie jest bardzo wskazana.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez janusch@portal » 7 lut 2014, o 20:42

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):
turyn@poczta.jaw.pl napisał(a):
Spodziewam sie,że błyskawicznie zostanę zakrzyczany ale ciężko milczeć po takim dramatycznym obrazie...
Czy przypadkiem ten rosły facet pokrzykujacy z drugiego rzędu nie jest przypadkiem rodzinnie związany pracownicą Co Tydzień?? Ten, który deklaruje taki szacun dla p. Janusza...


Nie!!!! Co do rzędu bym polemizował;) Mam szacunek dla wszystkich ludzi! Szczególny dla tych, którzy bezinteresownie robią coś dla innych!
O ile pytanie dotyczyło mnie?:) Bo też wyrażałem 'szacun' w swych postach dla p. Ciołczyka:)



no to w końcu dowiedzieliśmy się, kto to ten minimus-75 jest. Barton myśle że jak podejdziesz do redakcji CT to w końcu będziesz miał możliwość powymieniać się znaczkami :) jak nie z nim to z małżonką. :)
janusch@portal
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez ad-vocem@portal » 7 lut 2014, o 20:52

leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):
ad-vocem@poczta.jaw.pl napisał(a):Biedny radny Kaczmarek. Wysłany i wystawiony na odstrzał. Jego popularność i poparcie maleje w szybkim tempie. Zbyt szybkim.
Gdy chodzi o to, by w udawany sposób stanąć w obronie i interesie ludzi prezydent Silbert jest pierwszy. Do robienia ludziom krzywdy ma zastępców i urzędników.
Ale prezydent pokazał nam ostatnio jakie metody uważa za skuteczne. Śmiało! Większym dobrem jest przecież działalność lks i klubu Vega niż Galena.Podpisy, petycje, szaliki klubowe i wuwuzele. Silbert to lubi i popiera.


po pierwsze nie radny Kaczmarek - tylko zastępca Prezydenta Miasta. Po drugie naucz się czytać ze zrozumieniem - najwyższa pora. Na stronie jaworzno.pl jest oświadczenie Prezydenta - nikt niczego likwidować nie chce. Są obecnie pewne rozwiązania które nie są zgodne z prawem a wyprostować je trzeba - w oświadczeniu wymienione są dwie propozycje dla Ciężkowianki - powiedz mi, czy któraś to likwidacja stowarzyszenia?

Ostatnio to właśnie min. Radny Ciołczyk wraz z swoją koalicją pokazał co sądzi o ludziach, może już nie pamiętasz jakie składali propozycje cięć w budżecie? Do czego te cięcia mogły doprowadzić - przypomnieć Ci sławną już komisję budżetu na której dwaj radni licytowali się kto ile osób zwolnił?


A to Tadeusz Kaczmarek nie jest już radnym? A to przepraszam. W takim razie biedny Zastępca Prezydenta Miasta... Ale tp niczego nie zmienia.
Dziękuję za potwierdzenie że postępowanie wobec cieżkowian Ma związek z sytuacją polityczną w mieście. Tak mi się wydawało, że to zemsta ale nie miałem ścisłości tego napisać. Jako osoba lepiej poinformowana z pewnością wiesz co piszesz.
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez jaw90@portal » 7 lut 2014, o 20:54

Wystarczy wyjaśnić, co to za kontrola niby była, że teraz te nieprawidłowości wyszły, bo chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości, że one są. Wyjaśnić kto ją robił i na czyje zlecenie, chyba, że to niezależnie od obecnej sytuacji w mieście. Wtedy ewentualnie Matysiki znowu będą mogli podetrzeć sobie zadek tym artykułem lub też nie.
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 7 lut 2014, o 21:03

Minimus powiadasz?;) Uśmiecham się tu pod nosem, na razie się spotkać nie mogę, nie ten czas!8-) A i miejsce nie to co myślisz8-) Ale daje słowo, że się z wieloma z Was spotkam8-) Możecie być pewni, że się nie zawaham nawet przez sekundę, ani powieka mi nie zadrży:)
Póki co bawcie się ile możecie8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez janusch@portal » 7 lut 2014, o 21:11

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Minimus powiadasz?;) Uśmiecham się tu pod nosem, na razie się spotkać nie mogę, nie ten czas!8-) A i miejsce nie to co myślisz8-) Ale daje słowo, że się z wieloma z Was spotkam8-) Możecie być pewni, że się nie zawaham nawet przez sekundę, ani powieka mi nie zadrży:)
Póki co bawcie się ile możecie8-)


groźby karalne? Może kilka tabletek na uspokojenie wystarczy, jak nie to weź coś na sraczke.
janusch@portal
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez turyn@portal » 7 lut 2014, o 21:19

janusch@poczta.jaw.pl napisał(a):
maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):
turyn@poczta.jaw.pl napisał(a):
Spodziewam sie,że błyskawicznie zostanę zakrzyczany ale ciężko milczeć po takim dramatycznym obrazie...
Czy przypadkiem ten rosły facet pokrzykujacy z drugiego rzędu nie jest przypadkiem rodzinnie związany pracownicą Co Tydzień?? Ten, który deklaruje taki szacun dla p. Janusza...


Nie!!!! Co do rzędu bym polemizował;) Mam szacunek dla wszystkich ludzi! Szczególny dla tych, którzy bezinteresownie robią coś dla innych!
O ile pytanie dotyczyło mnie?:) Bo też wyrażałem 'szacun' w swych postach dla p. Ciołczyka:)



no to w końcu dowiedzieliśmy się, kto to ten minimus-75 jest. Barton myśle że jak podejdziesz do redakcji CT to w końcu będziesz miał możliwość powymieniać się znaczkami :) jak nie z nim to z małżonką. :)


Czy ten krzyczacy jegomość na filmie to jakiś tam maksimus to nie wiem... ale z całą pewnością jest związany z kobietą - pracownicą Co Tydzień. Zresztą jak słyszałem, nie tylko pracownicy ale i same szefostwo w postaci redaktor Haskiej przybyło, aby podburzać mieszkańcöw...ponoć głośno krzyczała, dyrygowała, panoszyła się jakby co najmniej była u siebie... wprost wyplywała z niej bezstronność :D:D:D
turyn@portal
 
Posty: 18
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 7 lut 2014, o 21:20

Eeeee, jakie tam groźby?:roll: Ja i groźby:roll: Chce Wam się przyglądnąć z bliska, nic więcej8-) Byłem już na tym forum pltformersem, pisiorem, lewusem, czesławem teraz zostałem ctv:roll:
Znam paru lekarzy ale żadnego psychiatry bo bym polecił:roll:
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez janusch@portal » 7 lut 2014, o 21:26

turyn@poczta.jaw.pl napisał(a):
janusch@poczta.jaw.pl napisał(a):
maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):
turyn@poczta.jaw.pl napisał(a):
Spodziewam sie,że błyskawicznie zostanę zakrzyczany ale ciężko milczeć po takim dramatycznym obrazie...
Czy przypadkiem ten rosły facet pokrzykujacy z drugiego rzędu nie jest przypadkiem rodzinnie związany pracownicą Co Tydzień?? Ten, który deklaruje taki szacun dla p. Janusza...


Nie!!!! Co do rzędu bym polemizował;) Mam szacunek dla wszystkich ludzi! Szczególny dla tych, którzy bezinteresownie robią coś dla innych!
O ile pytanie dotyczyło mnie?:) Bo też wyrażałem 'szacun' w swych postach dla p. Ciołczyka:)




no to w końcu dowiedzieliśmy się, kto to ten minimus-75 jest. Barton myśle że jak podejdziesz do redakcji CT to w końcu będziesz miał możliwość powymieniać się znaczkami :) jak nie z nim to z małżonką. :)


Czy ten krzyczacy jegomość na filmie to jakiś tam maksimus to nie wiem... ale z całą pewnością jest związany z kobietą - pracownicą Co Tydzień. Zresztą jak słyszałem, nie tylko pracownicy ale i same szefostwo w postaci redaktor Haskiej przybyło, aby podburzać mieszkańcöw...ponoć głośno krzyczała, dyrygowała, panoszyła się jakby co najmniej była u siebie... wprost wyplywała z niej bezstronność :D:D:D


ale ta nerwowa reakcja minimusa jakaś dziwna była, a nie wszystko można tłumaczyć schizofrenią maniakalno depresyjną.
janusch@portal
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron