FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Komentarze do artykułów w portalu

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez freezee@jawnet » 5 lut 2014, o 11:28

konrads@jawnet.pl napisał(a):Czytam uważnie ;) "gdzie jest w radzie nadzorczej" JEST, nie pisze że BYŁ. Chyba że to w innym języku polskim pisze.

Masz informacje, że jest...? to wtedy zwrócę honor.


Nie musisz mi nic zwracać ja tylko piszę o co chodziło redaktorowi moim zdaniem. w 2012 był w radzie nadzorczej artykuł się tyczy tamtego roku wiec wtedy był :) To czy powinien w niej być to inna sprawa. Jak widać w naszym kraju to normalność...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez misio2061@portal » 5 lut 2014, o 11:33

javascript:addTag('body',':evil:')
misio2061@portal
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez konrads@jawnet » 5 lut 2014, o 11:45

freezee@jawnet.pl napisał(a):
konrads@jawnet.pl napisał(a):Czytam uważnie ;) "gdzie jest w radzie nadzorczej" JEST, nie pisze że BYŁ. Chyba że to w innym języku polskim pisze.

Masz informacje, że jest...? to wtedy zwrócę honor.


Nie musisz mi nic zwracać ja tylko piszę o co chodziło redaktorowi moim zdaniem. w 2012 był w radzie nadzorczej artykuł się tyczy tamtego roku wiec wtedy był :) To czy powinien w niej być to inna sprawa. Jak widać w naszym kraju to normalność...


A czemu nie powinien być ? Jedyne co może szczypać w tyłek to wysoka kwota przychodu rocznego. Ale to właśnie przed wyborami podaje się takie informacje.
Popatrz np na innych Prezydentów, gdzie nie obejmują jednego dodatkowego stanowiska, ale też kilka innych, własna działalność.

...
Co byś zrobił gdybyś Ty miał taką możliwość? Ja bym ją wykorzystał.
Avatar użytkownika
konrads@jawnet
 
Posty: 144
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez baba@portal » 5 lut 2014, o 12:32

Dlatego Konrads prezydentem nie będziesz bo dbałbyś tylko o własny tyłek jak Silbert, prezydent powinien być człowiekiem uczciwym , mieć wizję miasta i jakieś ideały które spodobają się wyborcom, a jak chce dobrze zarabiać to faktycznie niech sobie założy prywatną firmę a nie robi folwarku z miasta:(
baba@portal
 
Posty: 72
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez tomaszsedor@portal » 5 lut 2014, o 12:53

konrads@jawnet.pl napisał(a):FAKT :D informacje z faktu są tyle warte co papier toaletowy, brukowiec w którym również pisali o babie "którą chciała zabić szafa" albo "koń huligan rozbił mu wino" :D

"Najwięcej z prezydentów zarabia Paweł Silbert (52 l.), włodarz Jaworzna. Prócz pensji prezydenckiej 158,1 tys. zł, w 2012 r., dostał 87, 3 tys. zł od Miejskiego Przedsiębiorstwo Oczyszczania, gdzie jest w radzie nadzorczej." JEST ?? Był!

Rzetelność dziennikarska kolejny raz poraża :)





Ale gazeta podaje dane za 2012 rok, wtedy był jeszcze w obu radach nadzorczych. Więc jest ok. Jednak aby każdy mógł obiektywnie sobie sprawdzić zarobki wszystkich osób na wysokich stanowiskach odsyłam do obiektywnych informacji będących na stronach naszego Urzędu Miejskiego:

http://www.bip.jaworzno.pl/#Z2V0Q29udGVudHMoMjExNSk=
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez czeslaw1963@portal » 5 lut 2014, o 13:04

Zostawcie tego biednego Pawła w spokoju wreszcie!
Prawdziwe krocie zarabia Dariusz Starzycki, który w 2012 roku wysępił: 261 tysięcy złotych ponad!! A to wszystko na stronach UM można znaleźć!
Avatar użytkownika
czeslaw1963@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez waldorf@portal » 5 lut 2014, o 13:15

lagarto@jawnet.pl napisał(a):Pensję "prezydencką" ma jedną z najniższych w tym porównaniu. Sporą sumę dało mu zasiadanie w radzie nadzorczej, w której już nie jest.
To są dane za 2012 rok, ciekawe jak wyglądałoby porównanie za 2013...


a w którym miesiącu 2013 roku zrezygnował z kasy z mpo?
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez konrads@jawnet » 5 lut 2014, o 13:44

baba@poczta.jaw.pl napisał(a):Dlatego Konrads prezydentem nie będziesz bo dbałbyś tylko o własny tyłek jak Silbert, prezydent powinien być człowiekiem uczciwym , mieć wizję miasta i jakieś ideały które spodobają się wyborcom, a jak chce dobrze zarabiać to faktycznie niech sobie założy prywatną firmę a nie robi folwarku z miasta:(


Ależ ja nigdy nie chciałbym być prezydentem. Nigdy tego nie napisałem.

"dbałbym tylko o własny tyłek" a skąd takie stwierdzenie? Zanim coś napiszesz pomyśl.
Avatar użytkownika
konrads@jawnet
 
Posty: 144
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez konrads@jawnet » 5 lut 2014, o 13:52

tomaszsedor@poczta.jaw.pl napisał(a):
konrads@jawnet.pl napisał(a):FAKT :D informacje z faktu są tyle warte co papier toaletowy, brukowiec w którym również pisali o babie "którą chciała zabić szafa" albo "koń huligan rozbił mu wino" :D

"Najwięcej z prezydentów zarabia Paweł Silbert (52 l.), włodarz Jaworzna. Prócz pensji prezydenckiej 158,1 tys. zł, w 2012 r., dostał 87, 3 tys. zł od Miejskiego Przedsiębiorstwo Oczyszczania, gdzie jest w radzie nadzorczej." JEST ?? Był!

Rzetelność dziennikarska kolejny raz poraża :)




Ale gazeta podaje dane za 2012 rok, wtedy był jeszcze w obu radach nadzorczych. Więc jest ok. Jednak aby każdy mógł obiektywnie sobie sprawdzić zarobki wszystkich osób na wysokich stanowiskach odsyłam do obiektywnych informacji będących na stronach naszego Urzędu Miejskiego:

http://www.bip.jaworzno.pl/#Z2V0Q29udGVudHMoMjExNSk=



Tomku :) Tak, ja tych informacji nie neguję. FAKTycznie, co było w 2012 to było, bardziej uczepiłem się słowa JEST ;) :idea:
Avatar użytkownika
konrads@jawnet
 
Posty: 144
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez tomaszsedor@portal » 5 lut 2014, o 14:00

ok :)
Miało być faktycznie: Było w 2012.
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron