FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Komentarze do artykułów w portalu

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez lechleszek@portal » 5 lut 2014, o 20:57

Siuxsie1.............i pod jakim tam nickiem jeszcze występujesz.Po ludzku mi ciebie żal.Masz podłą robotę, jak mniemam po takim beznadziejnym szczekaniu, w lustrze poznajesz się dopiero po głosie.Ale cóż taka robota. ciekaw jestem do którego konfesjonału się udasz jak twój pryncypał przerżnie wybory i przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę za butę,chamstwo i "dyplomację" właściwą jemu i wam wszystkim,ludziom prezydenta.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez lechleszek@portal » 5 lut 2014, o 21:03

Redbaranie, napisz to tym wszystkim, którzy ją pobierają.Życzę sukcesów w rozmowach z nimi.Przekaż im swoją opinię o tym ,iż uważasz,że za ich ciężką górniczą pracę nie należy im się emerytura że według ciebie są darmozjadami..Porównaj ich z JNP i sobą.Jeszcze raz życzę sukcesów.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez waldorf@portal » 5 lut 2014, o 21:15

redbaron@poczta.jaw.pl napisał(a):Cóż za zmyślna taktyka - boki zrywać. Jakby następca Silberta miał pracować za "Bóg zapłać". Chcecie wzbudzić zawiść w mieście, w którym prawie trzy tysiące podatników zarabia rocznie powyżej sto tysięcy złotych?

To jaka pensja prezydencka byłaby odpowiednia? Trzy tysiące miesięcznie? Cztery?

Zamiast używać merytorycznych argumentów koncentrują się Matysiki na kasie. Chodzi o to, że do władzy pchają się goście nie z powodu tego, że mają jakiś super pomysł na miasto, tylko mają chrapkę na prezydenckie wynagrodzenie. Nie jest tak?


Panie Kuś, przecież Silbert wzbogacił się głównie dzięki radom nadzorczym. Jak i Starzycki.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez redbaron@portal » 5 lut 2014, o 21:32

lechleszek@poczta.jaw.pl napisał(a):Redbaranie, napisz to tym wszystkim, którzy ją pobierają.Życzę sukcesów w rozmowach z nimi.Przekaż im swoją opinię o tym ,iż uważasz,że za ich ciężką górniczą pracę nie należy im się emerytura że według ciebie są darmozjadami..Porównaj ich z JNP i sobą.Jeszcze raz życzę sukcesów.


A cóż to za brednie teraz pociskasz? Myślisz jeszcze w trakcie pisania? Czy jad już całkowicie zaciemnił ci mózg? Skąd takie wnioski?
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez lechleszek@portal » 5 lut 2014, o 21:40

Redbaranie ,ani przez myśl by mi nie przeszło,że kreujesz się na emerytowanego górnika.Wszystkie Twoje teksty wybitnie świadczą o tym ,że żresz z ręki JNP,a poprzez to z kasy podatników.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez grisham@portal » 5 lut 2014, o 22:12

Ale się "żrecie", "redaktor" ręce zaciera, papier już zasadniczo niewielu kupuje, a tu pięknie - temat z Silbertem i skakają sobie do gardeł.

Panowie więcej kultury, zarabia, niech zarabia (prezydent), nie ma tu nikogo z komentujących i czytających, który mając takowe stanowisko pracowałby za "Bóg zapłać" - nie oszukujmy się, kasę każdy by brał, aby większą, każdy jeden obsadziłby fotele "swoimi" ludzmi i uprzywilejowanym dał ciepłe posadki - cała prawda i żadnej kokieterii. (taki standart władzy).

Ważne aby za tą kasą szedł owoc pracy, w przypadku Silberta, ten owoc jest widoczny, i niech nikt mi nie wpiera, że tego nie widzi. Pewnie, że nie idealny bo takowego nie ma, ale miasto w ostatniej dekadzie osiągnęło wiele i myślę, że wielu się z tym zgodzi.

Tarabuła, Węglarz, nie dorabiali w niedzielne przedpołudnia pod kościołem z kapeluszem w ręku - tyle, że po nich pozostał tylko niesmak i kręta ścieżka przez las.

Odpowiedzialność (prawna) za miasto jest spora, może jedynie to zasiadanie w Radzie Nadzorczej powoduje niesmak i nie oszukujmy się "zgorszenie publiczne", ale pieniądz każdego przyciąga - Jezus był jeden, drugiego nie będzie.

Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez maksimus-75@portal » 6 lut 2014, o 07:57

Lechleszek, witaj facet w świecie magistrackich oszołomów!:) Już Cię polubiłem, nie dasz sobie w kasze dmuchać:)
Masz absolutną rację, ale nie daj im się prowokować i nie wpisuj się w ich retorykę8-)
Mnie tu ubliżali nieco gorzej, część z tych oszołomków już sprecyzowałem, siuxa czy jak mu tam, jeszcze mi się nie udało... Ale spoko, to tylko kwestia czasu!8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez waldorf@portal » 6 lut 2014, o 08:25

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):Ale się "żrecie", "redaktor" ręce zaciera, papier już zasadniczo niewielu kupuje, a tu pięknie - temat z Silbertem i skakają sobie do gardeł.

Panowie więcej kultury, zarabia, niech zarabia (prezydent), nie ma tu nikogo z komentujących i czytających, który mając takowe stanowisko pracowałby za "Bóg zapłać" - nie oszukujmy się, kasę każdy by brał, aby większą, każdy jeden obsadziłby fotele "swoimi" ludzmi i uprzywilejowanym dał ciepłe posadki - cała prawda i żadnej kokieterii. (taki standart władzy).

Ważne aby za tą kasą szedł owoc pracy, w przypadku Silberta, ten owoc jest widoczny, i niech nikt mi nie wpiera, że tego nie widzi. Pewnie, że nie idealny bo takowego nie ma, ale miasto w ostatniej dekadzie osiągnęło wiele i myślę, że wielu się z tym zgodzi.

Tarabuła, Węglarz, nie dorabiali w niedzielne przedpołudnia pod kościołem z kapeluszem w ręku - tyle, że po nich pozostał tylko niesmak i kręta ścieżka przez las.

Odpowiedzialność (prawna) za miasto jest spora, może jedynie to zasiadanie w Radzie Nadzorczej powoduje niesmak i nie oszukujmy się "zgorszenie publiczne", ale pieniądz każdego przyciąga - Jezus był jeden, drugiego nie będzie.



Racja. Niesmak jednak nie jest z powodu wypłąty za bycie prezydentem, bo ta kwota nie powala. Niesmak jest z powodu rad nadorczych, które wywindowały Prezydenta na czołówkę aglomeracji.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez maksimus-75@portal » 6 lut 2014, o 08:39

Waldorf napisał...
Racja. Niesmak jednak nie jest z powodu wypłąty za bycie prezydentem, bo ta kwota nie powala. Niesmak jest z powodu rad nadorczych, które wywindowały Prezydenta na czołówkę aglomeracji.


Raczej na czołówkę arogancji?!:x
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez czeslaw1963@portal » 6 lut 2014, o 11:06

Spoko jeszcze Paweł chce być tylko 16 lat prezydentem.
Zrobi metropolię i bankruta z Jaworzna a film Gdzie jest moja kupa będzie puszczany przed każdą lekcją jak w Korei.
Avatar użytkownika
czeslaw1963@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron