Seria włamań w Ciężkowicach

Komentarze do artykułów w portalu

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 25 lut 2014, o 09:44

Witaj krajanie. Tak jak sądziłem masz problemy z osobowością sam sobie odpisujesz na swoje głupie wywody/ A pro po patologii. Nie dziwię się, że pozbawiono ciebie praw do dziecka. Przy takich zaburzeniach strach byłoby dziecko pozostawić pod twoją opieką. Tak nawiasem mówiąc głośno o tym było na naszej dzielnicy.
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 25 lut 2014, o 12:23

Już ci pisałem debilu, że mylisz mnie z kimś innym.
A to że jesteś kolejnym pocieszycielem tej laski z patologicznej rodzinki nie czyni cie moim krajanem.
Wielu już się tam przewinęło więc raczej długo miejsca nie zagrzejesz pajacu. :D
Co do dzieci to według ciebie lepiej pozostawiać dziecko pod opieką księdza. Tyle się teraz słyszy jacy to troskliwi opiekunowie tym bardziej w stosunku do dzieci. :D A przy okazji zajmie się też mamusią.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 25 lut 2014, o 12:38

Hehe dobre. To już nie jestem zwyrodnialcem z Jelenia, który wyrzucił swoją żonę która jednak ma dom w twojej dzielnicy? No popatrz. Teraz jestem nie douczonym informatykiem. Brawo. Hehehe.
Ktoś normalny nie pozbawiony własnego rozumu takich debilizmów by nie wypisywał.
Tacy idioci i idiotki pozbawione własnego rozumu właśnie mają kontakt z tą szurniętą laską. hehe
Ale chyba się wyjaśniło w tym momencie dlaczego nie było dalszych części serialu. :D
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 25 lut 2014, o 15:33

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):Tak nawiasem mówiąc głośno o tym było na naszej dzielnicy.


A tak nawiasem to nie wiem o czym było głośno w twojej dzielnicy pajacu. Ale u mnie było głośno o jednej dentystce co się po lesie z księdzem qrwiła i potem tego księdza wywalili do innego miasta. A w zasadzie cały czas o tym jest głośno. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 26 lut 2014, o 09:36

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a): Co do dzieci to według ciebie lepiej pozostawiać dziecko pod opieką księdza.


widać dla Sądu stanowił mniejsze lub żadne zagrożenie dla dziecka niż ograniczony ojciec z patologicznej rodziny
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 26 lut 2014, o 09:43

Ciężka popołudniówka na elektrowni wczoraj była. :D Kasza obudziła się o 9:00 i od razu jakie refleksję ją naszły.
Wykazałeś się debilu - teraz wydruk z forum i zapier...j do swojej oblubienicy. Będzie zniżka na zęba za obronę zj..ego honoru. :D
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 26 lut 2014, o 09:47

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):widać dla Sądu stanowił mniejsze lub żadne zagrożenie dla dziecka niż ograniczony ojciec z patologicznej rodziny


Dla dziecka najgorszym zagrożeniem jest głupia matka która na dodatek uprawia qrestwo i zmienia partnerów jak rękawiczki. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 26 lut 2014, o 09:53

Patologia to raczej jest tam gdzie chłop chodzi do matki a potem bzyka się z jej córką i tam gdzie baba zmienia sobie chłopa a dzieciom ojca co pół roku. :D Całe szczęście, że odkryła środki antykoncepcyjne bo by już miała z dziesiątkę dzieci i każde z innym ojcem. :D Ale taki debil co go tatuś z mamusią chcieli po urodzeniu wywalić z domu i wyłazi codziennie z kotła fluidalnego tego nie zrozumie.
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 26 lut 2014, o 09:57

ganicus@poczta.jaw.pl napisał(a):Patologia to raczej jest tam gdzie chłop chodzi do matki a potem bzyka się z jej córką i tam gdzie baba zmienia sobie chłopa a dzieciom ojca co pół roku.


masz ciekawe wspomnienia o swojej rodzinie. Tylko pogratulować ci ojca i matki. Teraz rozumie twoje fobie i żale.
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 26 lut 2014, o 10:36

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):widać dla Sądu stanowił mniejsze lub żadne zagrożenie dla dziecka niż ograniczony ojciec z patologicznej rodziny


Dla dziecka najgorszym zagrożeniem jest głupia matka która na dodatek uprawia qrestwo i zmienia partnerów jak rękawiczki. :D


oczywiście mówisz to jako wyżej opisana przez ciebie matka.
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 19 gości

cron