Seria włamań w Ciężkowicach

Komentarze do artykułów w portalu

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 20 mar 2014, o 11:20

a dwa co to za nowe słowo: "zdrobnionek słóweczek" czyżby ponownie gwarowe określenie???
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 20 mar 2014, o 12:57

Trzeba się było uczyć jełopie to byś miał wtedy lepszą pracę i w niej mógł korzystać z internetu.
A tak trzeba zapier..lać. :D No ale z twoim rozumem to marne szanse na znalezienie lepszej pracy bo jak widać inteligencją nie grzeszysz pajacu.

A po południu to ja mam lepsze zajęcia niż odpisywanie takiemu debilowi. Szkoda mojego czasu na takiego kretyna.
Wolę go inaczej wykorzystać.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 20 mar 2014, o 14:47

kasza@portal napisał(a):nie wszyscy mają możliwość korzystać z neta i pisać w pracy. Za to w domu to co innego.


Niech ci titina kupi smartfona z netem to w każdym miejscu będziesz mógł bronić jej zrytego honoru cioto.
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 20 mar 2014, o 23:18

jawman@portal napisał(a):Trzeba się było uczyć jełopie to byś miał wtedy lepszą pracę i w niej mógł korzystać z internetu.
A tak trzeba zapier..lać. :D No ale z twoim rozumem to marne szanse na znalezienie lepszej pracy bo jak widać inteligencją nie grzeszysz pajacu.

A po południu to ja mam lepsze zajęcia niż odpisywanie takiemu debilowi. Szkoda mojego czasu na takiego kretyna.
Wolę go inaczej wykorzystać.


Być z tobą na studiach to byłaby tragedia. Jak z takim debilem i lalą byłoby wytrzymać. Każde schylenie się o cokolwiek na podłodze groziłoby wsadem w odbyt. A po południu wolisz podglądać innych lub trzymać się za fiutki z przyjacielem. Podglądaczu- erotomanie
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 20 mar 2014, o 23:22

ganicus@portal napisał(a):
kasza@portal napisał(a):nie wszyscy mają możliwość korzystać z neta i pisać w pracy. Za to w domu to co innego.


Niech ci titina kupi smartfona z netem to w każdym miejscu będziesz mógł bronić jej zrytego honoru cioto.


W przeciwieństwie do ciebie nie jestem jej utrzymankiem. Otrzymywanie prezentów to twoja domena
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 21 mar 2014, o 07:43

kasza@portal napisał(a):Być z tobą na studiach to byłaby tragedia.


Od tego trzeba zacząć, że najpierw trzeba mieć maturę żeby iść na studia. A taki debil jak ty z pewnością by jej nie zdał.
Ale takie debile jak ty też są potrzebne. Przecież musi ktoś zapier..lać na elektrowni i wchodzić w dupę marnej jakości dentystce za robotę z zębem.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 21 mar 2014, o 09:06

jawman@portal napisał(a):
kasza@portal napisał(a):Być z tobą na studiach to byłaby tragedia.


Od tego trzeba zacząć, że najpierw trzeba mieć maturę żeby iść na studia. A taki debil jak ty z pewnością by jej nie zdał.
Ale takie debile jak ty też są potrzebne. Przecież musi ktoś zapier..lać na elektrowni i wchodzić w dupę marnej jakości dentystce za robotę z zębem.


to masz studia i nie masz matury??? Ciekawe za ile ją kupiłeś. A o wchodzeniu w dupę to ty możesz duuużo powiedzieć
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 21 mar 2014, o 12:02

Z tą maturą to raczej chodziło o ciebie debilu. Nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem jak widać.
Jak ktoś nie ma matury to musi zapierd..ać jak ty debilu na elektrowni. :D

Internetu i smartfona biedaku nie masz. hehe No tak. Kolejny podstarzały lowelas i frajer się trafił titinie.
Jak by szukała sobie młodszych to by byli bardziej obeznani w nowych technologiach. :D
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 21 mar 2014, o 12:43

ganicus@portal napisał(a):Jak by szukała sobie młodszych to by byli bardziej obeznani w nowych technologiach. :D


ciebie nie musi szukać, już ciebie miała i z tego co opowiadała to nie tylko na nowych technologiach ale na niczym się nie znasz. A maturę z tego co słyszałem to raczej ktoś tobie pisał. Przynajmniej z Polskiego. Przy twoim zasobie słownictwa ,gdzie nie można nikogo obrażać nawet dwóch zdań byś nie napisał. No chyba , że w swojej gwarze którą tak chętnie się popisujesz
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 21 mar 2014, o 14:07

Nie no dobry jest gościu. Trzeba przyznać. :D
Podstarzały lowelas, bezmózgowiec ale jedzie z tekstami nieźle. :D
Pajac sądzi wszystkich miarą swojej oblubienicy. Kupowanie egzaminów itd to raczej jej domena.
Głupek kasza przyswoił tylko datę bitwy pod Grunwaldem. Ciekawe czy się orientuje kto zwyciężył w tej bitwie. :D
No kasza czas do roboty. Nie zapomnij zabrać kanapek bo będziesz głodny chodził. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 16 gości

cron