Seria włamań w Ciężkowicach

Komentarze do artykułów w portalu

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 12 mar 2014, o 10:28

Na mnie nie polegiwała bo bo ja się z qrwami nie zadaję. A jak miałbym się tak poświęcić to wolę iść do normalnej dentystki i zapłacić za zęba. Nie potrzebuję żeby mnie jakaś tapeciara na fotelu gwałciła.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 12 mar 2014, o 12:07

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Na mnie nie polegiwała bo bo ja się z qrwami nie zadaję. A jak miałbym się tak poświęcić to wolę iść do normalnej dentystki i zapłacić za zęba. Nie potrzebuję żeby mnie jakaś tapeciara na fotelu gwałciła.


teraz może i ni zadajesz się bo albinos nie pozwala. Czy leczenie zębów dla ciebie to poświęcenie, dla mnie konieczność. Z lekarzami wolę spotykać się na kawie a nie w ich gabinetach. Widzisz twojej albinosce nawet kilo tapety już nie pomoże, nie mówiąc o chęci gwałtu. Jej żadna gazeta nie pomoże aby wzbudzić pożądanie
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 12 mar 2014, o 12:21

Raz debilu piszesz, że nie mam żony a potem znowu że mam jakąś albinoskę. Masz jednak siano zamiast mózgu.
Powiem tak, lepiej mieć albinoskę za żonę niż wytapetowaną qrwę - samicę orangutana. :D
Ale ty widocznie jesteś zadowolony z takiej laski co ją całe stado chłopa przeleciało i cieszy cię bycie kolejnym.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 12 mar 2014, o 12:39

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Powiem tak, lepiej mieć albinoskę za żonę niż wytapetowaną qrwę -


albo wytapetowaną qrwę albinoskę na którą już nikt nie może patrzeć
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 12 mar 2014, o 13:57

tadek pobzykał ale już nie jest atrakcyjny bo kasa się skończyła to następny się zabrał za to dziadostwo spróchniałe owłosione. hehehe
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 12 mar 2014, o 14:04

Nie ma to jak się szczycić tym, że ma się laskę, którą przeleciało pół miasta. Jedna część w krzakach a druga w gabinecie. hehehe
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 12 mar 2014, o 22:50

ganicus@poczta.jaw.pl napisał(a):Nie ma to jak się szczycić tym, że ma się laskę, którą przeleciało pół miasta. Jedna część w krzakach a druga w gabinecie. hehehe


a ty jełopie do której części chciałeś się zaliczyć??? Ale przy twojej orientacji raczej niemożliwe
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 13 mar 2014, o 08:36

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):a ty jełopie do której części chciałeś się zaliczyć??? Ale przy twojej orientacji raczej niemożliwe


Do tej części co by nawet kijem tej laski nie tknęła. Jak byś pedale czytał ze zrozumieniem to byś się sam domyślił.
A ty pomijając fakt, że bzykasz kolegów na elektrowni to gdzie się spotykasz ze swoją oblubienicą? Zaprasza cię już do domu czy do lasu? :D hehehe
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 13 mar 2014, o 16:25

ganicus@poczta.jaw.pl napisał(a):
kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):a ty jełopie do której części chciałeś się zaliczyć??? Ale przy twojej orientacji raczej niemożliwe


Do tej części co by nawet kijem tej laski nie tknęła. Jak byś pedale czytał ze zrozumieniem to byś się sam domyślił.
A ty pomijając fakt, że bzykasz kolegów na elektrowni to gdzie się spotykasz ze swoją oblubienicą? Zaprasza cię już do domu czy do lasu? :D hehehe


ciągotki do współpracowników i chęć ich bzykania to twoja domena. A to gdzie się spotykam ze swoją oblubienicą to moja i jej sprawa a nie podglądacza i erotomana gawędziarza
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez demoos@portal » 16 mar 2014, o 14:58

ganicus@poczta.jaw.pl napisał(a):Do tej części co by nawet kijem tej laski nie tknęła.


I transwestyty?
;-)
Avatar użytkownika
demoos@portal
 
Posty: 143
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 20 gości

cron