Seria włamań w Ciężkowicach

Komentarze do artykułów w portalu

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 7 mar 2014, o 08:37

Wiesz pajacu, ja swój poziom dostosowuję do poziomu rozmówcy.
A ty jak jesteś z Huty i chwalisz się tak inteligencją i znajomością z jedną szurniętą dentystką to jesteś z Kaszubów czy z Kassubów pajacu? :D
Ja stawiam na tych drugich sądząc po twoich kretyńskich wypowiedziach i kretyńskim nicku.
To tak a propos twojej zabawy w zgadywanki kretynie.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 7 mar 2014, o 19:05

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Wiesz pajacu, ja swój poziom dostosowuję do poziomu rozmówcy.
A ty jak jesteś z Huty i chwalisz się tak inteligencją i znajomością z jedną szurniętą dentystką to jesteś z Kaszubów czy z Kassubów pajacu? :D
Ja stawiam na tych drugich sądząc po twoich kretyńskich wypowiedziach i kretyńskim nicku.
To tak a propos twojej zabawy w zgadywanki kretynie.


ja przynajmniej nie mam jak ty kompleksów na swoim punkcie i nie muszę się dowartościowywać " kaloryferem" którego nigdy nie miałeś i nie będziesz miał. A co do nazwiska to pudło próbuj dalej. I wytłumacz słowo: "propos" bo tylko na twojej sorbonie ono istnieje. To raz a dwa, g...no ciebie powinno obchodzić kto przychodzi na wspominaną przez ciebie spacerową i z kim się spotyka tam podglądana przez ciebie kobieta
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 10 mar 2014, o 11:01

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a): To raz a dwa, g...no ciebie powinno obchodzić kto przychodzi na wspominaną przez ciebie spacerową i z kim się spotyka tam podglądana przez ciebie kobieta


Hehe i mówi to pajac który też interesuje się innymi i potem rozsiewa głupie ploty. Znalazł się obrońca uciśnionych qrw. :D
Tak się interesuje innymi jak ty pajacu i takie samo mam do tego prawo. A jak ci się to nie podoba to masz kretynie problem.
A to czy mam kaloryfer czy nie to akurat nie powinno być twoim zmartwieniem. Mojej żonie się podoba.
Ty do swojej oblubienicy ze spacerowej możesz chodzić z wątłą klatą byle byś miał wąsa i kasę. Klaty nie musisz mieć wyćwiczonej. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 10 mar 2014, o 23:01

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a): to czy mam kaloryfer czy nie to akurat nie powinno być twoim zmartwieniem. Mojej żonie się podoba.


twojej żonie kretynie każdy odpowiada nie tylko ten z kaloryferem. Nic innego ci nie powie. A tobie daleko do tego.
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 11 mar 2014, o 06:56

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a): twojej żonie kretynie każdy odpowiada nie tylko ten z kaloryferem. Nic innego ci nie powie. A tobie daleko do tego.


Myślę, że nie znasz mojej żony pajacu. Chyba masz na myśli twoją oblubienicę ze spacerowej. ty pewnie za to żony nie masz skoro na qrwy chodzisz. albo do qrw można by powiedzieć.
Normalna kobieta nie pozwoliła by ci się zadawać z takim qrestwem.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 11 mar 2014, o 08:45

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
kasza@poczta.jaw.pl napisał(a): twojej żonie kretynie każdy odpowiada nie tylko ten z kaloryferem. Nic innego ci nie powie. A tobie daleko do tego.


Myślę, że nie znasz mojej żony pajacu.

mówisz o tym albinosie?? Przecież połowa Huty ją zna, lecz nie ty.

Normalna kobieta nie pozwoliła by się zadawać z qrestwem.


Normalna tak ale przecież ty nie posiadasz ani normalnej kobiety ani normalnej rodziny
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 11 mar 2014, o 12:48

Za to pewnie ty posiadasz normalną żonę i rodzinę. Szkoda tylko że to ty jesteś nienormalny.
Bo normalny ani nie pier..ił by takich farmazonów ani nie zadawał się z qrwami.
Bujaj się pajacu. Tylem mam ci na koniec do powiedzenia bo jak widać masz siano zamiast mózgu.
I niech cię gówno prowadzi.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 12 mar 2014, o 08:41

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Za to pewnie ty posiadasz normalną żonę i rodzinę. Szkoda tylko że to ty jesteś nienormalny.
Bo normalny ani nie pier..ił by takich farmazonów ani nie zadawał się z qrwami.
Bujaj się pajacu. Tylem mam ci na koniec do powiedzenia bo jak widać masz siano zamiast mózgu.
I niech cię gówno prowadzi.


sama mądrość przemówiła.Kupa chamstwa i buractwa. W przeciwieństwie do ciebie nie mam albinosa za żonę.
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 12 mar 2014, o 09:31

Tylko kochankę nadmiernie owłosioną tapeciarę polegującą na pacjentach w gabinecie. Żenada.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 12 mar 2014, o 09:44

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Tylko kochankę nadmiernie owłosioną tapeciarę polegującą na pacjentach w gabinecie. Żenada.

kiedyś nie przeszkadzało ci to, jak polegiwała na tobie
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości

cron