Seria włamań w Ciężkowicach

Komentarze do artykułów w portalu

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 27 mar 2014, o 21:19

jawman@portal napisał(a):
kasza@portal napisał(a):A z debilami i pajacami to wyskakuję tylko do takich debili i pajaców jakim jesteś ty.


Do wszystkich wyskakujesz kto ma czelność mieć inne niż ty zdanie. Jestem totalnym zakompleksionym małym człowieczkiem który swoim chamstwem tuszuje swoją totalną głupotę.
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 28 mar 2014, o 07:01

Idź na Spacerową wyrażać swoją debilną opinię kretynie. Tam na pewno cię wysłuchają i pochwalą.
Najpierw debilu trzeba być samemu ok. żeby komuś zwracać uwagę. Po twoich wypocinach widać, że jesteś kompletnym kretynem, bucem i zwykłym robolem elektrownianym.
Ale nie pierwszy to przykład zakompleksionego zburaczałego pracownika elektrowni który ma na swój temat zbyt wygórowaną opinię. :D
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 28 mar 2014, o 10:02

ganicus@portal napisał(a):Idź na Spacerową wyrażać swoją debilną opinię kretynie. Tam na pewno cię wysłuchają i pochwalą.
Najpierw debilu trzeba być samemu ok. żeby komuś zwracać uwagę. Po twoich wypocinach widać, że jesteś kompletnym kretynem, bucem i zwykłym robolem elektrownianym.
Ale nie pierwszy to przykład zakompleksionego zburaczałego pracownika elektrowni który ma na swój temat zbyt wygórowaną opinię. :D


ganicu(ta)s-ie nie będę mówił gdzie ty masz iść aby mieć dostęp do mózgu. Dzisiaj brakło dostępu, nikt ciebie nie zaliczył i znowu nie doczytałeś.Postaraj się pomału składać literki i wysilić te resztki pod czaszką aby zrozumieć co zostało napisane, Albo poproś kogoś aby ci wytłumaczył lub powiedział tak swojską dla ciebie gwarą o co chodzi.
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 31 mar 2014, o 12:44

kasza@portal napisał(a):Do wszystkich wyskakujesz kto ma czelność mieć inne niż ty zdanie. Jestem totalnym zakompleksionym małym człowieczkiem który swoim chamstwem tuszuje swoją totalną głupotę.


To ja napiszę zrozumiałą dla ciebie pajacu gwarą - bujaj się pedale.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 1 kwi 2014, o 08:24

jawman@portal napisał(a):
kasza@portal napisał(a):Do wszystkich wyskakujesz kto ma czelność mieć inne niż ty zdanie. Jestem totalnym zakompleksionym małym człowieczkiem który swoim chamstwem tuszuje swoją totalną głupotę.


To ja napiszę zrozumiałą dla ciebie pajacu gwarą - bujaj się pedale.


dałeś popis swojej elokwencji. Jest ona na twoim tak wysoki według ciebie poziomie jak ty jesteś wielki.
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 1 kwi 2014, o 08:35

kasza@portal napisał(a):dałeś popis swojej elokwencji. Jest ona na twoim tak wysoki według ciebie poziomie jak ty jesteś wielki.


Nie. Jest ona na twoim poziomie pajacu. Bujaj się.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 2 kwi 2014, o 21:57

jawman@portal napisał(a):
kasza@portal napisał(a):dałeś popis swojej elokwencji. Jest ona na twoim tak wysoki według ciebie poziomie jak ty jesteś wielki.


Nie. Jest ona na twoim poziomie pajacu. Bujaj się.


to jest jeszcze niższy??? To kto tobie podpowiada??/ od kogo masz dostęp do mózgu??
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 8 kwi 2014, o 08:33

kasza@portal napisał(a):to jest jeszcze niższy??? To kto tobie podpowiada??/ od kogo masz dostęp do mózgu??


Ja nie jestem takim jełopem jak ty pajacu żeby ktoś mi musiał podpowiadać. Po tobie cymbale widać, że czerpiesz podpowiedzi od swojej szurniętej oblubienicy.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez fireword@portal » 8 kwi 2014, o 18:29

I zaś 3 największe ofermy tego miasta zaczynają swoje modły. A w temaciku specjalnie dla nich jakoś gorzej im szło. Tragedia debilki....
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 8 kwi 2014, o 18:44

jawman@portal napisał(a):
kasza@portal napisał(a):to jest jeszcze niższy??? To kto tobie podpowiada??/ od kogo masz dostęp do mózgu??


Ja nie jestem takim jełopem jak ty pajacu żeby ktoś mi musiał podpowiadać. Po tobie cymbale widać, że czerpiesz podpowiedzi od swojej szurniętej oblubienicy.


Po kilku dniach ktoś wreszcie ciebie zaliczył i miałeś dostęp do mózgu. Trochę to trwało aby do tej pustej pały cokolwiek doszło. Inteligencja aż tryska z twoich przemyślanych wypowiedzi. Ale pomimo wysiłków poziom twoich wypocin bardzo skromniutki.
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 17 gości

cron