Seria włamań w Ciężkowicach

Komentarze do artykułów w portalu

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 26 lut 2014, o 12:00

Nie. Mówię o rodzince twojej szurniętej przyjaciółki dentystki i jej matce.
Ale ty debilu jesteś na tyle głupi, że tego nie rozumiesz. Dyskusja z tobą mija się z celem jak widać. Bujaj się jełopie.

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):masz ciekawe wspomnienia o swojej rodzinie. Tylko pogratulować ci ojca i matki. Teraz rozumie twoje fobie i żale.


Zapytaj się swojej przyjaciółki do kogo kogo jej tatuś chodził w młodości. :D Akurat w mojej dzielnicy każdy zna historię tej patologicznej rodzinki. Ty jako chwilowy jej mieszkaniec jak widać nie zdążyłeś jej jeszcze poznać.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 26 lut 2014, o 12:12

Ta cała kasza to jakiś niezrównoważony psychicznie popaprany koleś. Gość ma nieźle sprane pod beretem.
Nie dziwię się, że koleś zapier..la na tej elektrowni za gówniane pieniądze. Na szczęście za niedługo zaorają ten teren.
Część pracowników rozgonią po okolicznych lasach a resztę takich popaprańców jak ten koleś może wrzucą do kotła fluidalnego i wywiozą na złomowisko, żeby z niego nigdy nie wyleźli. hehehe
Niezłym trzeba być kretynem żeby wypisywać takie debilizmy.
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez demoos@portal » 26 lut 2014, o 12:39

ganicus z jawmanem to ewidentnie czuja miete do tej "pani".
skoro tak sie nią interesuja, kiedy, z kim, jak maja "panowie" na imie, gdzie pracuja.
Czekacie na swoja kolejke? Obrazek
Avatar użytkownika
demoos@portal
 
Posty: 143
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 26 lut 2014, o 12:42

Nie. My już mieliśmy szansę ale się nie sprawdziliśmy. Teraz następni próbują. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 26 lut 2014, o 12:48

Ja bym takiej kijem nie tknął. Poza tym nie mam wąsa i nie pracuję na elektrowni ani nie jestem księdzem więc i tak nie miał bym szans.Obrazek
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 26 lut 2014, o 13:22

ganicus@poczta.jaw.pl napisał(a):Niezłym trzeba być kretynem żeby wypisywać takie debilizmy.


I tu się z tobą w pełni zgodzę. jesteś kompletnym kretynem wypisując swoje przemyślenia. Widać jak zwykle coś ci dzisiaj nie wyszło, nie znalazłeś cz...nka więc masz frustracje. Jak ci już wcześniej pisałem skorzystaj z lusterka, lupki i pęsety. wtedy będziesz miał go w "rękach". i może się zaspokoisz
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 26 lut 2014, o 14:02

Twoje przygody z pomieszczenia prysznicowego na szatni w elektrowni mnie nie interesują i opis twoich klejnotów rodzinnych więc nie wiem po co mi tutaj to wypisujesz. Może twoi koledzy są zainteresowani twoim malutkim członkiem ale myślę, że tutaj się na forum tym nie popiszesz.
I zbieraj się do roboty bo już 14:00 i się spóźnisz a mączkę kostną do kotła trzeba sypać pajacu bo tiry już stoją pod bramą.
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 27 lut 2014, o 10:37

ganicus@poczta.jaw.pl napisał(a):Twoje przygody z pomieszczenia prysznicowego na szatni w elektrowni mnie nie interesują i opis twoich klejnotów rodzinnych więc nie wiem po co mi tutaj to wypisujesz. Może twoi koledzy są zainteresowani twoim malutkim członkiem ale myślę, że tutaj się na forum tym nie popiszesz.
I zbieraj się do roboty bo już 14:00 i się spóźnisz a mączkę kostną do kotła trzeba sypać pajacu bo tiry już stoją pod bramą.


jeszcze nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem. Abyś zrozumiał to ci wyjaśnię. Lusterko po to abyś cokolwiek zobaczył przez swój tłusty bebech. Lupka abyś zobaczył swojego człona,a pęseta abyś mógł poczuć się,że masz go w rękach. Co do tirów może czekają na ciebie??
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 27 lut 2014, o 12:58

A skąd taki zorientowany pedale kaszowaty jesteś jakiego mam członka? Bardzo ciekawe, że nawet nie wiesz kim jestem bo ty debilu nie umiesz czytać ze zrozumieniem a wiesz jakiego mam członka. Lubisz podglądać chłopaków i przyglądać się ich klejnotom pederasto?
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 27 lut 2014, o 13:01

I zbieraj się pajacu bo do roboty nie zdążysz i ci się góra mączki kostnej uzbiera pod kotłem. :D
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron