Seria włamań w Ciężkowicach

Komentarze do artykułów w portalu

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 27 lut 2014, o 13:08

ganicus@poczta.jaw.pl napisał(a):A skąd taki zorientowany pedale kaszowaty jesteś jakiego mam członka? Bardzo ciekawe, że nawet nie wiesz kim jestem bo ty debilu nie umiesz czytać ze zrozumieniem a wiesz jakiego mam członka. Lubisz podglądać chłopaków i przyglądać się ich klejnotom pederasto?


sam chwaliłeś się podglądactwem matole. Przy twoich zdolnościach wysiadywania w krzakach i podglądania innych sam wystawiasz sobie metrykę zboczka. Jesteś zakompleksionym człowieczkiem więc prosty wywód masz problemy z przyrodzeniem. Myślenie nie boli debilu
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 27 lut 2014, o 14:17

A to chyba ci się kretynie z kimś pomyliło. Może twoja przyjaciółka ci się chwaliła tym, że goniła się z księdzem po krzakach.
I źle pokojarzyłeś fakty pajacu. Widocznie też byłeś z nią w lesie, że widziałeś jak was ktoś podgląda.
Ale z pewnością to nie byłem ja bo mam ważniejsze zajęcia niż oglądanie gołych dup w krzakach.
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 28 lut 2014, o 08:24

ganicus@poczta.jaw.pl napisał(a):A to chyba ci się kretynie z kimś pomyliło. Może twoja przyjaciółka ci się chwaliła tym, że goniła się z księdzem po krzakach.
I źle pokojarzyłeś fakty pajacu. Widocznie też byłeś z nią w lesie, że widziałeś jak was ktoś podgląda.
Ale z pewnością to nie byłem ja bo mam ważniejsze zajęcia niż oglądanie gołych dup w krzakach.


musiałeś być totalnie nawalony jełopie jak pisałeś swoje wypociny o których teraz nie pamiętasz. Wiem,że twoim ważniejszym zajęciem nie jest oglądanie gołych dup a obmacywanie ich,szczególnie na łaźni. ( wypowiedzi z forum )
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 28 lut 2014, o 13:14

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):musiałeś być totalnie nawalony jełopie jak pisałeś swoje wypociny o których teraz nie pamiętasz. Wiem,że twoim ważniejszym zajęciem nie jest oglądanie gołych dup a obmacywanie ich,szczególnie na łaźni. ( wypowiedzi z forum )


Chyba o sobie piszesz. Przypomnij sobie jakie bzdety wypisywałeś ty razem z twoją przyjaciółką i całą bandą jełopów z nią zaprzyjaźnionych. A gołe dupy oglądasz i obmacujesz ty na łaźni w elektrowni pedale.
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 28 lut 2014, o 23:40

ganicus@poczta.jaw.pl napisał(a):
kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):musiałeś być totalnie nawalony jełopie jak pisałeś swoje wypociny o których teraz nie pamiętasz. Wiem,że twoim ważniejszym zajęciem nie jest oglądanie gołych dup a obmacywanie ich,szczególnie na łaźni. ( wypowiedzi z forum )


Chyba o sobie piszesz. Przypomnij sobie jakie bzdety wypisywałeś ty razem z twoją przyjaciółką i całą bandą jełopów z nią zaprzyjaźnionych. A gołe dupy oglądasz i obmacujesz ty na łaźni w elektrowni pedale.


takie sobie gadanie z bucem z kopalni. Dostałeś po ryju na kopalni i nie pamiętasz za dostawianie się do chłopa. Trzeba ci to przypomnieć geju????. Jesteś znany na kopalni z twoich ciągotek do facetów. A to ,że pisałeś,że swoją żonę nie dotknąłbyś nawet kijem to fakt. Od kiedy pedał startuje do kobiety, nawet do swojej żony. Po drugie cepie piszę od krótkiego czasu obserwując twoje w dwóch osobach chamstwo i wieśniactwo więc nie przypisuj mi,że z jaką przyjaciółką i jej bandą cokolwiek piszę. Masz fobie na jej tle i powinieneś się leczyć ale na nogi bo na głowę w twoim wypadku za późno. Ale dla wieśniaka to za trudne aby to zrozumieć. Selezjanie nie nauczyli ciebie czytać ze zrozumieniem.
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 3 mar 2014, o 07:36

Pedał wyzywa kogoś od pedałów. Dobre.
Jak ci piszę debilu, ze nie jestem mężem qrwy dentystki to nie rozumiesz? Trzeba być debilem.
Nie trzeba być mężem tej laski żeby widzieć lub słyszeć o jej dokonaniach artystycznych. :)
Powiem Ci tak na koniec bucu bo nie będę już więcej z tobą dyskutował.
W rodzince, którą tak bronisz występuje qrestwo od pokoleń. Twoja przyjaciółka obleciała już kilku chłopa i pewnie jeszcze kilku obleci znając jej temperament i pociąg do kasy więc nie pier..ol mi tutaj, że ktoś ja skrzywdził i że ktoś jest bucem.
Ciekawe co byś bucu powiedział jak by z ciebie żona rogacza robiła. Pierd..iłeś jaka to ona strasznie jest pokrzywdzona bo ją mąż z domu z dziećmi wywalił ale prawda była taka, że nikt jej nie wywalił bo ma swój dom i tam mieszkała a w Jeleniu pojawiała się gościnnie. Pojechała tam z TV szopkę zrobić i z siebie idiotkę. Ciekawe czemu potem ją olali jak stwierdzili że jest szurnięta i już więcej odcinków tej szopki nie było.
Całe miasto się śmiało jak tadka wywalili z proboszcza za ganianie z tą laską po krzakach. Ale według ciebie to oni są pokrzywdzeni bo taka nagonka na nich się zrobiła. Biedactwa. Trzeba się było nie qrwić po krzakach to by nie było problemów że ktoś obserwuje. hehe.
I dalej pierd..isz tutaj różne farmazony nie poparte żadnymi faktami pajacu. Ja rozumiem, że masz obiecane darmowe zęby + gratis bzykanie na fotelu za udzielanie się i pilnowanie forum ale wszystko ma swoje granice.

I bujaj się bezmózgi pedale.
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 3 mar 2014, o 08:45

Ja przed pracą ani po pracy nie biegam z zakonnicą czy inną laską po krzakach czy lesie.
Więc nie mam problemów że mnie ktoś podgląda czy robi mi zdjęcia mojej gołej dupy. Ani żona nie ma do mnie pretensji i nie wyrzuca mnie z chaty. :)
Ale jak widać są tacy co mają z tym problem. :) Trzeba postępować uczciwie a wtedy się nie ma takich problemów.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 5 mar 2014, o 17:01

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja przed pracą ani po pracy nie biegam z zakonnicą czy inną laską po krzakach czy lesie.
Więc nie mam problemów że mnie ktoś podgląda czy robi mi zdjęcia mojej gołej dupy. Ani żona nie ma do mnie pretensji i nie wyrzuca mnie z chaty. :)
Ale jak widać są tacy co mają z tym problem. :) Trzeba postępować uczciwie a wtedy się nie ma takich problemów.


ty i " uczciwy". nie rozśmieszaj mnie. Ciebie nie trzeba podglądać to raczej ty się w tym lubujesz interesując się wszystkim co ciebie nie powinno interesować.
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 6 mar 2014, o 07:15

Ale mi pojechałaś kaszo. :D Już nic mądrzejszego jak widać kretynie nie umiesz wymyślić.
Taka mierna odpowiedź na poziomie dentystki i jej zaprzyjaźnionego grona debili.
Bujaj sie.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 6 mar 2014, o 16:33

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Ale mi pojechałaś kaszo. :D Już nic mądrzejszego jak widać kretynie nie umiesz wymyślić.
Taka mierna odpowiedź na poziomie dentystki i jej zaprzyjaźnionego grona debili.
Bujaj sie.


odpowiedź jest na twoim poziomie. Nic dodać nic ująć. Cokolwiek więcej napisać i tak nie zrozumiesz tępaku.
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 16 gości

cron