Zmiana organizacji ruchu na Rynku

Komentarze do artykułów w portalu

Zmiana organizacji ruchu na Rynku

Postprzez redakcja@jawnet » 4 lut 2014, o 13:48

Rynek już z docelową organizacją ruchu. Przed kościołem zatrzymują się autobusy PKM-u, a część ulicy Mickiewicza od ulicy Farnej do Rynku została prawie skończona. Pasażerowie jeszcze nie przyzwyczaili się do nowego rozkładu ale chwalą nowa lokalizację przystanku.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Zmiana organizacji ruchu na Rynku

Postprzez kj@portal » 4 lut 2014, o 14:17

pomalawać i kropka ;)p.redaktor mógł jakiś młodszy zestaw zaczepić ;)
Avatar użytkownika
kj@portal
 
Posty: 157
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Zmiana organizacji ruchu na Rynku

Postprzez muniek@portal » 4 lut 2014, o 14:31

po co miał zaczepiać jak mu o to chodzilo ;)
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Zmiana organizacji ruchu na Rynku

Postprzez freezee@jawnet » 4 lut 2014, o 14:35

brawo muniek :)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Zmiana organizacji ruchu na Rynku

Postprzez wodnik78@jawnet » 4 lut 2014, o 14:44

Jakby nie było i kogo by nie spytali to rzeczywiscie te galony jakby już lata świetności miały za sobą z powodu rdzawego koloru ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Zmiana organizacji ruchu na Rynku

Postprzez freezee@jawnet » 4 lut 2014, o 14:58

wodnik78@jawnet.pl napisał(a):Jakby nie było i kogo by nie spytali to rzeczywiscie te galony jakby już lata świetności miały za sobą z powodu rdzawego koloru ;)


Ja myślałem na początku że to tylko jakaś konstrukcja pod którą kryje się fajny marmur albo cuś...

Projektant, który uważa że rdza jest odpowiednia w miejscu, w którym będzie przebywało mnóstwo ludzi, jest prawdziwym artystą oderwanym od rzeczywistości. To jest miejsce publiczne a nie galeria sztuki ;)
Po każdym deszczu i nie tylko rdza brudzi tym bardziej że na niej są umiejscowione ławki. Kto przejdzie i się tego dotknie będzie narzekał, nie mówiąc o dzieciach, które lubią wszystko atakować ;)
Ps. To by było coś drwal zardzewiały a siekiera z ostrzem ze stali nierdzewnej w galenie !!

Takie tłumaczenie to ja rozumiem :) A nie że projektantowi się podobało ;)
"..Drwal odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Drwal na skalę naszych możliwości.
Ty wiesz co my robimy z tym Drwalem?
My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo!
I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest Drwal społeczny... "
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Zmiana organizacji ruchu na Rynku

Postprzez tomaszsedor@portal » 4 lut 2014, o 15:04

Rynek ciekawy,który dopiero efektownie będzie wyglądał latem, choć opinie różne słyszę także. Mnie nie podobają się tylko te rdzaw gazony i ten żwirek, jakby architektowi brakło już pomysłów. Tam brakuje przestrzeni dla ludzi, niepotrzebne te gazony są tam.
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Zmiana organizacji ruchu na Rynku

Postprzez muniek@portal » 4 lut 2014, o 15:15

freezee@jawnet.pl napisał(a):
wodnik78@jawnet.pl napisał(a):Jakby nie było i kogo by nie spytali to rzeczywiscie te galony jakby już lata świetności miały za sobą z powodu rdzawego koloru ;)


Ja myślałem na początku że to tylko jakaś konstrukcja pod którą kryje się fajny marmur albo cuś...

Projektant, który uważa że rdza jest odpowiednia w miejscu, w którym będzie przebywało mnóstwo ludzi, jest prawdziwym artystą oderwanym od rzeczywistości. To jest miejsce publiczne a nie galeria sztuki ;)
Po każdym deszczu i nie tylko rdza brudzi tym bardziej że na niej są umiejscowione ławki. Kto przejdzie i się tego dotknie będzie narzekał, nie mówiąc o dzieciach, które lubią wszystko atakować ;)
Ps. To by było coś drwal zardzewiały a siekiera z ostrzem ze stali nierdzewnej w galenie !!

Takie tłumaczenie to ja rozumiem :) A nie że projektantowi się podobało ;)
"..Drwal odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Drwal na skalę naszych możliwości.
Ty wiesz co my robimy z tym Drwalem?
My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo!
I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest Drwal społeczny... "



To nie jest rdza nieuku to korten:
http://www.archirama.pl/architektura/korten-w-architekturze-kontrolowana-korozja-nowoczesnych-bryl,67_2041.html
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Zmiana organizacji ruchu na Rynku

Postprzez redakcja@jawnet » 4 lut 2014, o 15:17

muniek@poczta.jaw.pl napisał(a):po co miał zaczepiać jak mu o to chodzilo ;)


Drogi jawnetowiczu.
Niestety spotkanie młodych osób w centrum Jaworzna w godzinach południowych graniczy z cudem :)
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Zmiana organizacji ruchu na Rynku

Postprzez czeslaw1963@portal » 4 lut 2014, o 15:29

Pewnie Wszechtoszek to wymyślił albo Baron Silbermann
Avatar użytkownika
czeslaw1963@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron