Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Komentarze do artykułów w portalu

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez ad-vocem@portal » 3 lut 2014, o 16:06

Bibula nie zrozumiałeś listu. Ta kobieta naprawdę nie dostała od wielu lat podwyżki i w najbliższym czasie również nie dostanie. Z czegoś takiego śmiać się może tylko inny urzędnik w podobnej sytuacji. Pozostałym nię wypada robić sobie żartów.
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez janusz66@portal » 3 lut 2014, o 18:09

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Janusz 66 Nie będę cię cytował bo...

Odniosę się tak jak sobie życzysz, albo jeszcze obszerniej, gdy przyjdzie czas!8-) Nie uda Ci się mnie sprowokować rozumiesz?! przyjdzie czas!!

Ale Maksimusie nie musisz mnie cytować. Poprosiłem o odpowiedź na kilka zadanych pytań. Ale Ty oczywiście potrafisz tylko zbyć i w żaden merytoryczny sposób nie odpowiedzieć. To cały Ty. Pisać insynuacje to tak, ustosunkować się do prostego pytania już nie. I jak z Tobą dyskutować? I powiedz w którym miejscu widzisz tu jakąś prowokację? Ja tylko chcę wiedzieć (bo nie rozumiem tej konkretnej sytuacji) co działo się z projektem na przestrzeni 4 miesięcy. Czyli między przyznaniem rekomendacji a jej cofnięciem. Myślę ze wielu by chciało się dowiedzieć. Jeśli wiesz to po prostu napisz, być może ta wiedza wiele zmieni, przede wszystkim stosunek do sprawy. Co to znaczy jak przyjdzie czas? tzn za miesiąc, pół roku czy w kampani wyborczej?
Leman jeśli Ty wiesz to napisz Ty bo na Maksimusa chyba nie ma co liczyć. On się posługuje tylko półsłówkami.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 3 lut 2014, o 19:36

ad-vocem@poczta.jaw.pl napisał(a):Bibula nie zrozumiałeś listu. Ta kobieta naprawdę nie dostała od wielu lat podwyżki i w najbliższym czasie również nie dostanie. Z czegoś takiego śmiać się może tylko inny urzędnik w podobnej sytuacji. Pozostałym nię wypada robić sobie żartów.


Baju baju będziesz w raju. Zauważ jak zmienia się płaca minimalna. W budżetówce podwyżki mogą być zablokowane ale wzrost płacy minimalnej z automatu powoduje wyrównanie. Więc kobieta z jednej strony mówi: nie dostałam podwyżki a z drugiej nie informuje, że dostała wyrównanie. I tak jak mówiłem. Nie powiedziała co robi. Jeśli otrzymuje więcej obowiązków to podwyżka jest jak najbardziej wskazana. Jeśli patrzy jak zapełnić sobie 8 godzin do fajrantu i się nie nudzić... to sorry - taka praca. Źle się w niej czuje? Niech zmieni. Proste i logiczne.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez ad-vocem@portal » 3 lut 2014, o 20:37

Nie wiem kiedy ostatnio byłeś w urzędzie kierowanym przez obecnego prezydenta ale żaden urzędnik nie udaje tam pracy a wzrost zadań i obowiązków nie ma odzwierciedlenia we wzroście pensji. Trudno w to uwierzyć,prawda? Ludzie dostają nowe przydziały obowiązków bez zmiany warunków wynagrodzenia.
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez gunner1978@portal » 3 lut 2014, o 20:51

a komu poza gornikami podniesli ostatnio pensje? Jesli 1600 netto za prace po 40 godzin w tygodniu, to sie chetnie zamienie. Cisza, cieplo i zadnych zagrozen... w przeciwienstwie np do pracownikow ze spolek na Elektrowniach. Baa oni maja nawet mniej. Ratuja ich tylko nadgodziny (nie zawsze sa i nie zawsze wyplacane). A tam nie jest tak rozowo... halas, zapylenie, wszelakie zagrozenia.
Avatar użytkownika
gunner1978@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 3 lut 2014, o 21:23

ad-vocem@poczta.jaw.pl napisał(a):Nie wiem kiedy ostatnio byłeś w urzędzie kierowanym przez obecnego prezydenta ale żaden urzędnik nie udaje tam pracy a wzrost zadań i obowiązków nie ma odzwierciedlenia we wzroście pensji. Trudno w to uwierzyć,prawda? Ludzie dostają nowe przydziały obowiązków bez zmiany warunków wynagrodzenia.

Czyli teraz jak w maju wpadnie 11 mln nadwyżki to radni rzucą jakiś ochłap prezydentowi żeby dorzucił tym najmniej zarabiającym? Jak tak to sam polezę na taką sesję i będę bił brawo. Niech mają. :)
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez redbaron@portal » 3 lut 2014, o 21:37

O to już chyba związki zawodowe zadbają :D. Radni nieopacznie wypuścili Dżina z butelki.
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 8 gości

cron