Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Komentarze do artykułów w portalu

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez hawkmoon@portal » 31 sty 2014, o 15:47

Brawojasiu... Kto zmienił skład komisji? Kto wyleciał, kto wszedł w zamian? Może warto tych ludzi odpytać?

Wiesz czy tak tylko puszczasz bąki w towarzystwie?
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez waldorf@portal » 31 sty 2014, o 16:01

hawkmoon@poczta.jaw.pl napisał(a):Brawojasiu... Kto zmienił skład komisji? Kto wyleciał, kto wszedł w zamian? Może warto tych ludzi odpytać?

Wiesz czy tak tylko puszczasz bąki w towarzystwie?


a może została dodana jedna osoba więcej do komisji? Po co przeciąga Pan strunę? Przecież wiemy, że Pan wie.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez brawojasiu@portal » 31 sty 2014, o 16:13

zamieniona czy dobrana, chodziło o to żeby mieć w ost chwili większość w komisji aby kosmita zastąpił fachowca, dlaczego? bo się źle nazywała po mężu?

hawkmoon takich "perełek" jest więcej, w ciągu tych 3 kadencji się tego nazbierało (szczególnie w tej ostatniej), ale spokojnie, wierzę że ktoś się tym zainteresuje przed wyborami

na koniec zniżę się do twojego poziomu dyskusji - jeżeli ja puszczam bąki to mam nadzieję że ty po wyborach się zesrasz
brawojasiu@portal
 
Posty: 35
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez grisham@portal » 31 sty 2014, o 16:18

U Pana, Panie Bochenek w spółdzielni wszystko hula jak trzeba???, Wypadało by zająć się najpierw własnym podwórkiem, a nie szukać drzazgi u kogoś.

Swoją drogą rozliczenie od osoby jest chyba najbardziej uczciwe i przejrzyste, ale co do segregacji to ja się dalej pytam, kiedy ona będzie, i kiedy dojdziemy do standardu europy zachodniej gdzie za dobrze posegregowane śmieci, które przeznaczone są do recyklingu, nie płaci sie grosza(centa), Opłatą objęte są tylko odpady komunalne i nie segregowane :!:
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez hawkmoon@portal » 31 sty 2014, o 16:26

Szanowni państwo Waldorf i brawojasiu - piszcie otwartym tekstem a nie niedomówieniami. Jeśli miało miejsce nadużycie władzy to społeczeństwo powinno wiedzieć kto za to odpowiada. Kto i dlaczego? Bo na razie wiemy jedynie, że pewna pani przegrała konkurs. Co oznacza, że kiedyś musiała konkurs wygrać (a ktoś przegrać).
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez leman@jawnet » 31 sty 2014, o 16:39

waldorf@poczta.jaw.pl napisał(a):
a może została dodana jedna osoba więcej do komisji? Po co przeciąga Pan strunę? Przecież wiemy, że Pan wie.

Waldorf chodzi ci o to http://www.bip.jaworzno.pl/#Z2V0Q29udGVudCgxMjAxNik=
PROTOKÓŁ NR 12/2011 Z POSIEDZENIA KOMISJI EDUKACJI RADY MIEJSKIEJ W JAWORZNIE

...".Pan Krzysztof Lehnort – zabierając głos zwrócił uwagę na drobny szczegół, a mianowicie: 16 czerwca br. czyli 4 dni przed planowanym konkursem został uzupełniony skład komisji konkursowej o osobę pana Krzysztofa Dzierwę. Chciałby się dowiedzieć na jakiej podstawie komisja konkursowa została uzupełniona o 9-tą osobę.
Zresztą wynik głosowania komisji konkursowej może sugerować, że nie bez przyczyny skład tej Komisji został uzupełniony...."


W tajnym wyborze Elwira Woźniak – Lehnort przegrała z Martą Figurą stosunkiem głosów 4 do 5
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez hawkmoon@portal » 31 sty 2014, o 16:47

Znaczy obecny koalicjant został dokoptowany? :D Może sobie między sobą teraz wyjaśnią co zaszło i jak głosował w sposób tajny.

A z drugiej strony - dlaczego miejski radny zajmował się na komisji Rady Miejskiej prywatną sprawą swej prywatnej żony?
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez brawojasiu@portal » 31 sty 2014, o 16:52

grisham to pytanie to chyba do tuska,
natomiast jeżeli jesteś zainteresowany jak wygląda obecnie "fachowa" segregacja śmieci zapraszam na martyniaków, tam (przynajmnie jak ost widziałem) śmieciary i tak wywalają wszystko na jedną kupę, te posegregowane i te nie posegregowane, ale podobno tak jest dobrze, fachowcy z magistratu tak twierdzą:|

hawkmoon, wiem o co ci chodzi, pytanie brzmi z kim radny Dzierwa był wtedy w koalicji? książę oczywiście o niczy nie wiedział, prawda?:ugeek:
wszyscy oni po jednych pieniądzach .... niestety
brawojasiu@portal
 
Posty: 35
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez grisham@portal » 31 sty 2014, o 16:59

brawojasiu@poczta.jaw.pl napisał(a):
natomiast jeżeli jesteś zainteresowany jak wygląda obecnie "fachowa" segregacja śmieci zapraszam na martyniaków, tam (przynajmnie jak ost widziałem) śmieciary i tak wywalają wszystko na jedną kupę, te posegregowane i te nie posegregowane,


To trzeba nałożyć na nich opłatę za to, że segregują śmieci:ugeek:. Ja tam chciałem elektronikę oddać (lodówka, telewizor itp.)- czy będę musiał złożyć stosowną opłatę ???
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez hawkmoon@portal » 31 sty 2014, o 17:05

Brawojasiu, aktualnie Lehnort, Dzierwa i twoi koledzy: Chudzikiewicz, Fudała, Tarabuła są w koalicji, czyż nie? Wyjaśnijcie to między sobą a nie angażujcie do tego całego miasta.
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron