Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Komentarze do artykułów w portalu

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez johny8326@portal » 31 sty 2014, o 22:48

leman@jawnet.pl napisał(a):
janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):Brawojasiu masz sporo racji. Władza deprawuje. Zasiadanie ponad 10 lat na stanowisku pewnie też. Na pewno przydała by się w mieście świeża krew w postaci radnych i prezydentów. Tylko powiedz kto? Skoro lewica nie ma zupełnie nowych twarzy tylko stare komuchy w osobach Tarabuły, Chudzikiewicza, Fudały czy Millerki, nowy młody się skompromitował. PO? która leci na łeb? kupczy, obraża się, wywala wszystko do góry nogami? Za PiSem też nie przepadam ale w wydaniu Jaworznickim to anioły w porównaniu z Warszawką. A i w JMM też stare wygi. Więc jaki wybór. Dla mnie prosty. Choć Silbert jest trudnym graczem to choć pod strachem byłej koalicji PO, PiS, JMM zmienił miasto, zrobili wiele inwestycji, o Jaworznie się mówiło w dobrych słowach. Zazdrościli nie jedni. I jeśli mam wybrać między Silbertem, np Chudzikiewiczem czy Saułgą to wybiorę Silberta. Dla mnie liczy się rozwój miasta a nie głupie ampicje czy gruszki na wierzbie.
Pytanie. Jeśli obecna ekipa przegra a następcy zarzucą wieloletni plan rozwoju Jaworzna i zaczną po swojemu to stracimy bezpowrotnie ze 2 lata i być może miliony dotacji z UE. A do tej pory pozyskiwanie dotacji było atutem tej ekipy. Prawie wszystkie duże inwestycje dostały dotację. A nie mam wątpliwości że pewnie czystka nastąpi również wśród wyższych urzędników odpowiedzialnych za te sprawy. I tego się obawiam.
A Kurp? No cóż, marzenie. Oddał bym na niego głos z czystym sumieniem, ale na pewno w politykę nie zechce się bawić. Choć poparcie mógł by mieć b. duże. Ale trzeba mieć jeszcze zaplecze, niestety polityczne.


janusz66; jak nie bluzgasz i nie klakierzysz, to i nawet i logicznie i sensownie coś popełniasz :P

Silbert to porażka !!!
Dobre słowa o Jaworznie to które? Gdzie cała Polska się śmiała z hasła gdzie płynie "twoja kupa"!?
johny8326@portal
 
Posty: 25
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez bramin@portal » 31 sty 2014, o 23:06

johny8326@poczta.jaw.pl napisał(a): Dobre słowa o Jaworznie to które? Gdzie cała Polska się śmiała z hasła gdzie płynie "twoja kupa"!?

Jeśli tylko tyle dostrzegasz w ocenach tego co miało miejsce w Jaworznie w ostatnich latach to szczerze ci współczuje bo może to świadczyć o znacznym poziomie otępienia i nie wiem czy da się to cofnąć.
bramin@portal
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 31 sty 2014, o 23:20

bramin@poczta.jaw.pl napisał(a):
Jeśli tylko tyle dostrzegasz w ocenach tego co miało miejsce w Jaworznie w ostatnich latach to szczerze ci współczuje bo może to świadczyć o znacznym poziomie otępienia i nie wiem czy da się to cofnąć.

Kilkanaście dni temu parę osób, które też kojarzy Jaworzno z tą gów....ą aplikacją odwiedziło... Geosferę w budowie. A przybyli z prawdziwej Zielonej Wyspy. Marketing wirusowy bywa bardziej efektywny niż wielkie kampanie reklamowe za ciężkie $.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez waldorf@portal » 1 lut 2014, o 05:56

stetryczalytetryk@poczta.jaw.pl napisał(a):
bramin@poczta.jaw.pl napisał(a):
Jeśli tylko tyle dostrzegasz w ocenach tego co miało miejsce w Jaworznie w ostatnich latach to szczerze ci współczuje bo może to świadczyć o znacznym poziomie otępienia i nie wiem czy da się to cofnąć.

Kilkanaście dni temu parę osób, które też kojarzy Jaworzno z tą gów....ą aplikacją odwiedziło... Geosferę w budowie. A przybyli z prawdziwej Zielonej Wyspy. Marketing wirusowy bywa bardziej efektywny niż wielkie kampanie reklamowe za ciężkie $.


Geosfera, to fajna sprawa. Jak jeszcze doczekam czasów, kiedy będę mógł tam w miarę bezpiecznie dojechać z dziećmi na rowerach, to będzie extra.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez ad-vocem@portal » 1 lut 2014, o 07:28

johny8326@poczta.jaw.pl napisał(a):
waldorf@poczta.jaw.pl napisał(a):A wszystko ze zwykłej, ludzkiej zawiści. Pan 'ja się brzydzę zwolnieniami' prezydent. A rodzice tabunami stali pod szkołą, domagając się powrotu Pani Elwiry. Bo to dobra dyrektorka była. Mam nadzieję, że ludziom starczy odwagi i powyciągają więcej takich prezydenckich cukierków.

Pani Elwira spadła ze stołka bo pan Lehnort miał swoje zdanie które nie podobało się prezydentowi!
Pokazał swoją siłę,zwalniając ją z dyrektora. Tak wygląda jego oblicze albo jesteś z nim albo musisz polec, chwała że Lehnort się nie poddał!
Teraz w urzędzie powstały dwa związki bo ludzie boją się zwolnień, a wiadomo związki maja chronić pan Silbert to wie bo sam z takiego związku wyszedł będąc pracownikiem elektrowni.
Miejmy nadzieję że manipulowanie ludźmi przed wyborami mu nie wyjdzie i w końcu wybory będą jego porażką!
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez ad-vocem@portal » 1 lut 2014, o 07:42

[quote="johny8326"

Teraz w urzędzie powstały dwa związki bo ludzie boją się zwolnień, a wiadomo związki maja chronić pan Silbert to wie bo sam z takiego związku wyszedł będąc pracownikiem elektrowni.
Miejmy nadzieję że manipulowanie ludźmi przed wyborami mu nie wyjdzie i w końcu wybory będą jego porażką!


Manipulowanie ludźmi już mu całkiem dobrze idzie. Pierwszy związek zawodowy pracowników urzedu miejskiego powstał zanim zaczęto mówić o cięciach budżetu. Dlaczego więc powstał i przed czym miał bronić pracowników? Może przed pracodawcą, którego znają najlepiej? A dlaczego Silbert nie skorzystał z istniejącego związku zawodowego tylko poprowadził ludzi do nowego... lepiej przez siebie kontrolowanego? A dlaczego istniejący w Izbie Wytrzeźwień związek zawodowy parę lat temu musiał przestać istnieć? Czy tylko ja widzę tu manipulowanie zależnymi od siebie ludźmi?
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez waldorf@portal » 1 lut 2014, o 08:36

ad-vocem@poczta.jaw.pl napisał(a):[quote="johny8326"

Teraz w urzędzie powstały dwa związki bo ludzie boją się zwolnień, a wiadomo związki maja chronić pan Silbert to wie bo sam z takiego związku wyszedł będąc pracownikiem elektrowni.
Miejmy nadzieję że manipulowanie ludźmi przed wyborami mu nie wyjdzie i w końcu wybory będą jego porażką!


Manipulowanie ludźmi już mu całkiem dobrze idzie. Pierwszy związek zawodowy pracowników urzedu miejskiego powstał zanim zaczęto mówić o cięciach budżetu. Dlaczego więc powstał i przed czym miał bronić pracowników? Może przed pracodawcą, którego znają najlepiej? A dlaczego Silbert nie skorzystał z istniejącego związku zawodowego tylko poprowadził ludzi do nowego... lepiej przez siebie kontrolowanego? A dlaczego istniejący w Izbie Wytrzeźwień związek zawodowy parę lat temu musiał przestać istnieć? Czy tylko ja widzę tu manipulowanie zależnymi od siebie ludźmi?


Nie, nie tylko Ty. Prezydent pewnie żałuje teraz, że właściwie sam napuścił Bochenka na siebie. Byłem bardzo zaskoczony wypowiedziami w jego stronę z ust Prezydenta na sesji, bo przecież reprezentował dużą grupę spółdzielców. A tu takie buractwo z niego wyszło. Buta i arogancja. A facet chciał dyskutować o tym, żebyśmy płacili jak najmniej za śmieci. Teraz wygląda to tak, że płacimy o 100% więcej za gorszą jakościową usługę. Od lipca stan śmietników jest gorszy, niż gdy zajmowała się nimi spółdzielnia. O segregacji dalej nie ma mowy (wystarczy zajrzeć na martyniaków). A sprawa z opłatami rodzin wielodzietnych? Bochenek to proponował dużo wcześniej, a Prezydent odrzucał tę propozycję, chyba tylko po to, żeby za jakiś czas, licząc, że nikt się nie zorientuje, sam wprowadzić preferencyjne opłaty dla rodzin. I to jego zasiadanie w radzie nadzorczej MPO - to nie było za 800 zł.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez zajceffost@portal » 1 lut 2014, o 08:55

Jadka trwa na całego :) . Pięknie się to wszystko czyta , prezydent taki i prezydent taki . To zrobił źle to zrobił dobrze . Ale nic nie zmienia faktu że naszych radnych powinno się wywieź dawno na taczkach z Jaworzna bo gówno dla ludzi zrobili a teraz nagle próbują coś robić ŻAL.PL
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez hencock@portal » 1 lut 2014, o 09:56

Etatowcy ze spółdzielni, dajcie już spokój. Spółdzielnia taka dobra w waszych wpisach. A prawda jest inna, zarządzanie jak w PRLu, utrzymanie klatek pamięta czasy PRLu, doprosić się o zwrot za wymianę okien to marzenie.

Od roku jestem we wspólnocie i prawie zapomniałem o Bochenku, ale chłopisko nie daje mi zapomnieć o tym swoim relikcie przeszłości. Fajnych ma kumpli Bochenek - Matysik ehh.
hencock@portal
 
Posty: 167
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Coś się dzieje w naszym magistracie - list do redakcji

Postprzez zajceffost@portal » 1 lut 2014, o 10:28

hencock@poczta.jaw.pl napisał(a):Etatowcy ze spółdzielni, dajcie już spokój. Spółdzielnia taka dobra w waszych wpisach. A prawda jest inna, zarządzanie jak w PRLu, utrzymanie klatek pamięta czasy PRLu, doprosić się o zwrot za wymianę okien to marzenie.

Od roku jestem we wspólnocie i prawie zapomniałem o Bochenku, ale chłopisko nie daje mi zapomnieć o tym swoim relikcie przeszłości. Fajnych ma kumpli Bochenek - Matysik ehh.


Podpisuje się obiema rękami pod tym .Nic się nie da w tej kretyńskiej spółdzielni załatwić . Ale pieniądze to potrafią wyciągać . Klatki Dno , syf malaria . Dodam że niedawno miałem malowaną i wygląda to tragicznie . Ale najlepiej napierd.... na innych nie patrząc na siebie !!!
Nie bronię tutaj nikogo ale spółdzielnia daje sporo do myślenia . Jeżeli jestem lokatorem i dzwonie w pewnej sprawie to się ku.... załatwia takie rzeczy a nie olewa z góry :twisted::twisted::twisted::twisted:
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron