Strona 1 z 2

Jest rekomendacja dla „Galeny”

PostNapisane: 30 sty 2014, o 21:17
przez redakcja@jawnet
„Galena” dostanie preferencyjny kredyt z funduszu Jessica, choć w mniejszej kwocie niż spółka się spodziewała.

Jest rekomendacja dla „Galeny”

PostNapisane: 31 sty 2014, o 13:03
przez czeslaw1963@portal
No i gdzie są teraz ludzie prezydenta, ktorzy straszyli mieszkanxow miasta czarna wizją braku Galeny? Zastraszanie to wasza specjalność? Macie nas Mieszkańców za naiwnych idiotów? Na listę PiS i JMM w takim razie nie głosuję.

Jest rekomendacja dla „Galeny”

PostNapisane: 31 sty 2014, o 13:35
przez netkuba@portal
A czesiu nie wpadłeś na to, że to właśnie może dzięki szumowi, podpisom mamy decyzję jaką mamy?, poza tym na logikę, chyba komu jak komu, ale to silbertowi zależy na tym, żeby galerią zaczęto budować jak najszybciej - będzie miał się czym pochwalić w kampanii ;)

Jest rekomendacja dla „Galeny”

PostNapisane: 31 sty 2014, o 13:38
przez waldorf@portal
netkuba@poczta.jaw.pl napisał(a):A czesiu nie wpadłeś na to, że to właśnie może dzięki szumowi, podpisom mamy decyzję jaką mamy?, poza tym na logikę, chyba komu jak komu, ale to silbertowi zależy na tym, żeby galerią zaczęto budować jak najszybciej - będzie miał się czym pochwalić w kampanii ;)


czym? tym, że galeria i tak powstałaby?

Jest rekomendacja dla „Galeny”

PostNapisane: 31 sty 2014, o 13:47
przez netkuba@portal
Pewnie wcześniej, czy później tak, ale dzięki temu, że jest finansowana z programu Jessica, to MUSI powstać bodajże do listopada 2015, inaczej utracą finansowanie.

Więcej info tutaj -http://retailnet.pl/2014/01/13/prezes-p-nova-dziekuje-mieszkancom-za-wsparcie-budowy-galerii-galena/

Cytat z tego odnośnika wyżej:
"Jednocześnie pragniemy podkreślić, że pozytywna rekomendacja Marszałka Województwa dla budowy Galerii Galena pozwoli na skorzystanie z kredytu unijnego w ramach funduszu Jessica. Realizując budowę galerii w ramach funduszu, miasto i jego mieszkańcy mają gwarancję, że projekt zostanie ukończony w listopadzie 2015 roku. Ponadto takie rozwiązanie gwarantuje dodatkowe korzyści w postaci przekazania dodatkowych środków pieniężnych z budżetu inwestora na organizację rocznie prawie 50 akcji społecznych, kulturalnych, sportowych, zdrowotnych skierowanych do mieszkańców miasta Jaworzna.

– Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wsparcie wszystkim zwolennikom inwestycji i wierzymy, że wspólnie uda nam się zrealizować projekt – dodała Ewa Bobkowska."

Jest rekomendacja dla „Galeny”

PostNapisane: 31 sty 2014, o 14:31
przez feedback@portal
czeslaw1963@poczta.jaw.pl napisał(a):No i gdzie są teraz ludzie prezydenta, którzy straszyli mieszkańców miasta czarna wizją braku Galeny? Zastraszanie to wasza specjalność? Macie nas Mieszkańców za naiwnych idiotów? Na listę PiS i JMM w takim razie nie głosuję.


Drogi czesławie1963, czy też Czesławie.Ż? Nikt nikogo nie straszył tylko informował, że na skutek cofnięcia pozytywnej rekomendacji przez Marszałka Galena może w naszym mieście nie powstać lub powstanie z dużym opóźnieniem. Niezrozumiane było dlaczego decyzja była cofnięta i to obudziło w mieszkańcach chęć działania.

Jeśli chodzi o kwestię straszenia to uważam, iż posiadasz w tym większe doświadczenie, niż prezydent Silbert, a dowodem na to niech będzie link, do pewnej ciekawej rozmowy w Twoim wykonaniu, gdzie w stosunku do schorowanej osoby padają wulgaryzmy i agenturalne podejrzenia?? Zostało to nazwane wręcz PRZESŁUCHANIEM!!!

http://aoobfk.salon24.pl/346028,przesluchanie

Jest rekomendacja dla „Galeny”

PostNapisane: 31 sty 2014, o 15:11
przez janusz66@portal
czeslaw1963@poczta.jaw.pl napisał(a):No i gdzie są teraz ludzie prezydenta, ktorzy straszyli mieszkanxow miasta czarna wizją braku Galeny? Zastraszanie to wasza specjalność? Macie nas Mieszkańców za naiwnych idiotów? Na listę PiS i JMM w takim razie nie głosuję.

Czesławie pajacu. Gdzie i kiedy jacyś ludzie prezydenta straszyli że nie będzie galerii. Bo z tego co wiem to to było stanowisko prezes PA Novej która w swój biznes plan wpisała pożyczkę z Jessici. Brak tej pożyczki oznaczał kolejne miesiące negocjacji z bankami i podrożenie całej inwestycji o kilkanaście milionów zł. A być może rezygnację z projektu i wystawienie działki na sprzedaż. Zastanów się zanim coś napiszesz. Wam chodziło żeby było na waszym i tyle.

Jest rekomendacja dla „Galeny”

PostNapisane: 31 sty 2014, o 16:26
przez grisham@portal
Panie Żelichowski nikt Pana nie uważa za naiwnego idiotę. Jest Pan tylko oderwany od rzeczywistości i faktów. Po prostu Pański czas w mieście się dawno zakończył, tak jak nie długo skończy się udręka Posła Saługi, może w końcu wyleczy reumatyzm i zasiądzie w swoim fotelu, we własnym domu przed własnym kominkiem, bez przeciągów, bez nawiewów, niewygodnych sejmowych foteli.

Link feedback-a, czy to Pan ??? Jeżeli tak to, no cóż nie skomentuję.

http://aoobfk.salon24.pl/346028,przesluchanie

Jest rekomendacja dla „Galeny”

PostNapisane: 31 sty 2014, o 17:26
przez maksimus-75@portal
Byłem w Korbielowie poszusować sądziłem, że się opamiętacie ale jak widzę, hulaj dusza piekła nie ma...:x Miało być inaczej, wychodzi jak zawsze... Sorry za szczerość, ale wyszliście na skończonych bar.... którzy ryczą sami nie wiedząc o co! Wyzywaliście na tym forum Chęcińskiego od najgorszych! Saługę i Śmigielskiego od zdrajców! Powód był jeden - marszałek skorygował wasz samozachwyt odnośnie projektu Galena i jego finansowania! Pewnie obnażył błędy które zostały skorygowane i kredyt na preferencyjnych warunkach jednak będzie?! Teraz robicie dobrą minę do złej gry, a pasowałoby powiedzieć - sorry myliłem/myliłam się!
Panie Matysik napisz Pan o tym, powyciągajcie z archiwum te ich wszystkie wpisy oskarżenia.

Jest rekomendacja dla „Galeny”

PostNapisane: 31 sty 2014, o 18:53
przez staszek32@portal
oo Maksiu jednak Ci się opłacało, zarobiłeś na żenująco-jałowych wpisach i pojechałeś na narty... nie wiało w kolanka jak Twojemu pryncypałowi w ławach poselskich?

tyle tu siedzisz i niczego się nie nauczyłeś i nie pojąłeś, że platforma miała chytry plan zablokować Galenę a potem ogłosić, że się wstawili i rozmawiali i się udało... stare sztuczki piarowskie niczym wizyta premiera na niedzielnym obiedzie u zaskoczonych Polaków.

Tylko nie przewidzieli i wystraszyli się społecznego zrywu. Blisko 4 tysiące mieszkańców w parę dni złożyło podpisy pod wnioskiem... ktoś już tu napisał ze politycy zwłaszcza Ci z warszawki myślą, że na przyznawaniu środków unijnych będą zbijać kapitał polityczny i szantażować... smród na platformie pozostał, a po ostatniej sesji budżetowej raczej się go już nie wywietrzy.