Jest rekomendacja dla „Galeny”

Komentarze do artykułów w portalu

Jest rekomendacja dla „Galeny”

Postprzez janusz66@portal » 31 sty 2014, o 18:58

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Byłem w Korbielowie poszusować sądziłem, że się opamiętacie ale jak widzę, hulaj dusza piekła nie ma...:x Miało być inaczej, wychodzi jak zawsze... Sorry za szczerość, ale wyszliście na skończonych bar.... którzy ryczą sami nie wiedząc o co! Wyzywaliście na tym forum Chęcińskiego od najgorszych! Saługę i Śmigielskiego od zdrajców! Powód był jeden - marszałek skorygował wasz samozachwyt odnośnie projektu Galena i jego finansowania! Pewnie obnażył błędy które zostały skorygowane i kredyt na preferencyjnych warunkach jednak będzie?! Teraz robicie dobrą minę do złej gry, a pasowałoby powiedzieć - sorry myliłem/myliłam się!
Panie Matysik napisz Pan o tym, powyciągajcie z archiwum te ich wszystkie wpisy oskarżenia.

Opamiętacie? a niby z czego? Baranie jak by nie mieszkańcy Chęciński wstrzymał by Kredyt i dał komu innemu, to jest pewne. Jego pierwsze słowa po cofnięciu rekomendacji brzmiały: taki kredyt dla prywatnego biznesu? Nie podobało mu się że takie pieniądze miały trafić do Jaworzna. Pomyśl sobie sam. Jakoś wcześniejsze projekty innych galerii czy przebudowy hoteli i browarów przechodziły bez zająknięcia. Tam też powstawały sklepy i kina i było ok. Tylko u nas się nie spodobało. Czy funkcje społeczne są warte 72 miliony które przyznali a komercja 18 milionów które obniżyli? :ugeek:Jesteś śmieszny. Może Ty byłeś (bez urazy) ale w Kobierzynie a nie Korbielowie. I przestań już z tym Saułgą i Śmigielskim bo to trupy polityczne. No ale sami sobie ten los zgotowali. Nasz samo zachwyt pozostaje nie zmieniony, a przynajmniej na pewno Ty go nie zmienisz. Więc tkwij w samozachwycie upadającej PO tak w kraju jak i w Jaworznie.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jest rekomendacja dla „Galeny”

Postprzez maksimus-75@portal » 31 sty 2014, o 19:04

Wiesz co Ci powiem Stasiu, gdybyście mieli odrobinę honoru, napisalibyście zwykłe słowo... Przepraszam!
Wiało mi wiało, stok świetnie przygotowany i adrenalinka nieco większa niż przegadywanka z wami8-)
I musicie się zdecydować kim mam być? Platformersem, pisiorem, czesławem, czy gumka myszką?:shock:
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jest rekomendacja dla „Galeny”

Postprzez siux1@portal » 31 sty 2014, o 19:11

Co tu się decydować- jesteś po prostu debilem.
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jest rekomendacja dla „Galeny”

Postprzez maksimus-75@portal » 31 sty 2014, o 19:28

Wiesz co koleś?! Czasem lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości:P
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jest rekomendacja dla „Galeny”

Postprzez netkuba@portal » 31 sty 2014, o 19:32

Myślę maksiu, że kto jak kto, ale Ty to dobrze rozumiesz ;)
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jest rekomendacja dla „Galeny”

Postprzez maksimus-75@portal » 31 sty 2014, o 19:39

Hejka;) Jestem kpiarzem, ale nie ubliżam!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 19 gości

cron