Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Komentarze do artykułów w portalu

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez waldorf@portal » 30 sty 2014, o 21:08

barton@jawnet.pl napisał(a):Czyli udajesz. Nie znasz żadnych przykładów kupczenia stanowiskami ?. Po wyborach zawiązywanie koalicji, rozmowy w kuluarach, gdzie komu, jaką tekę, jakie stanowisko. Przypuszczam, że na tych niższych szczeblach dzieje się to samo. Gdyby tak nie było, nie zajmowali by ludzie niekompetentni stanowisk w różnych radach, spółkach itp, itd. Dlatego pozwoliłem sobie na ten cytat. Wszędzie kupczą, i choć jest to naganne, to czy ktoś już nie mówił, że polityka to sprzedajna dziwka ?.


Uważam dokładnie tak samo i czasem, w imię dobra ogólnego (jak to miało np miejsce w 2002 roku) jest to w jakimś stopniu usprawiedliwione. Nie podoba mi się, że po upływie 12 lat za wszelką cenę próbuje się utrzymać władzę, zarzucając innym to, co praktykowało się samemu. 12 lat temu obsadzanie stanowisk swoimi ludzmi miało na celu umożliwienie realizowanie programu wyborczaego. Teraz mam wrażenie, że jest to wyłącznie dla utrzymania władzy. Podjudzanie i podburzanie ludzi zarzuciłbym zarówno prezydentowni jak i redaktorowi.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez szczur@portal » 30 sty 2014, o 21:11

Teraz mam wrażenie, że jest to wyłącznie dla utrzymania władzy
Avatar użytkownika
szczur@portal
 
Posty: 130
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez szczur@portal » 30 sty 2014, o 21:12

Teraz mam wrażenie, że jest to wyłącznie dla utrzymania władzy

przeciez prochy mam odstawic :)
Avatar użytkownika
szczur@portal
 
Posty: 130
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez marek978@portal » 30 sty 2014, o 23:29

Budżet Silberta był pokrętny z pochowanymi pieniędzmi, bo w ten sposób łatwiej wszystkim manipulować.
A miał być czysty i przejrzysty urząd.
Radni PiS i JMM nie mogą ścierpieć, że Silbert dostał po łapach i wszystkie pieniądze poszły na stół. Jest jeszcze około 10 mln. zł. z nadwyżki do podziału. Jak mówią radni PO, WdJ, SdJ, i radny niezależny pieniądze te podzielą w świetle reflektorów (na sesji), a nie w gabinetach. Na nic płacz Pani Skarbnik i nerwy Silberta.:cry:
marek978@portal
 
Posty: 160
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez wieszcz@portal » 30 sty 2014, o 23:39

Rozpłakać to mogę się nad Tobą:cry: po raz kolejny zresztą. Jakoś tak sam zostałeś na tym forum z obrońców koleżków radnych z PO, SLD i SdJ i radnego "niezależnego" chociaż prościej napisać, że Lehnort jest po prostu niezrzeszony - do niezależności to mu brakuje ze dwa kilometry czołgając się.
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez redbaron@portal » 30 sty 2014, o 23:44

marek978@poczta.jaw.pl napisał(a):Budżet Silberta był pokrętny z pochowanymi pieniędzmi, bo w ten sposób łatwiej wszystkim manipulować.
A miał być czysty i przejrzysty urząd.
Radni PiS i JMM nie mogą ścierpieć, że Silbert dostał po łapach i wszystkie pieniądze poszły na stół. Jest jeszcze około 10 mln. zł. z nadwyżki do podziału. Jak mówią radni PO, WdJ, SdJ, i radny niezależny pieniądze te podzielą w świetle reflektorów (na sesji), a nie w gabinetach. Na nic płacz Pani Skarbnik i nerwy Silberta.:cry:


Jesteś mądry inaczej - jarmarczna koalicja pogmerała w budżecie na mniej niż jeden procent wydatków, z czego większość kwoty zabrała z rezerwy. Nie życzę nikomu jakiejś klimatycznej katastrofy, ale będzie można palcem wskazać będzie tych co zabrali pieniądze, które mogłyby poratować zatopionych albo tych co trąba powietrzna dom porwie.

Przerażające jak wyobrażacie sobie rządzenie miastem. Ale fajnie, że piszesz. Ludzie będą widzieć jacy jesteście naprawdę.
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez marek978@portal » 31 sty 2014, o 00:27

Redbaron. Może spaść meteoryt, inwazja szarańczy może się pojawić i kilku klakierom mogą spuchnąć ręce. Ale na te nieszczęścia pieniądze są w wydziale zarządzania kryzysowego, a nie w rezerwie prezydenta. Rezerwa prezydenta to ukryty (prywatny) fundusz i musisz to zrozumieć.
marek978@portal
 
Posty: 160
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez marek978@portal » 31 sty 2014, o 00:35

Nie można mówić o korupcji w przypadku Pani Smolarczyk. Korupcja następuje wtedy gdy wyciąga się z tego korzyści. Patrz Silbert i Ciołczyk w 2002 r. Silbert kupuje Ciołczyka za stanowisko Przewodniczącego Rady Miast.
marek978@portal
 
Posty: 160
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez barton@jawnet » 31 sty 2014, o 07:52

Ja bym się powstrzymał przed takimi osądami. Uczestniczyłeś w rozmowach czy siedziałeś pod biurkiem ?. A może czekasz aż oficjalnie ktoś napisze tobie oświadczenie, że to co piszesz to zwykłe kłamstwo i próba naruszenia jego dóbr osobistych.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron