Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Komentarze do artykułów w portalu

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez anna83@portal » 30 sty 2014, o 20:03

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):Saługa tego nie zdementował, więc co Cię nie przekonuje, Wyborcza mu tego w usta nie wsadziła.

Chyba, że "Redaktor" to swoiste źródło prawdy i uczciwości, które Cię przekonuje;)


Nie ;) ale staram się zanim kogoś osądzę, albo rozpowszechnię dowiedzieć się jak było naprawdę :) chociaż czasem jest to trudne ;) jednak opieranie się na jednym zdaniu w jednym źródle nie jest wg mnie wiarygodne.
Wsadziła czy nie, wystarczy albo wyrwać coś z kontekstu, albo napisać trochę inaczej i wychodzi co innego.
anna83@portal
 
Posty: 45
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez waldorf@portal » 30 sty 2014, o 20:10

hawkmoon@poczta.jaw.pl napisał(a):Toż oni oboje są teraz w koalicji przez Józka wspieranej. Zapomnij o temacie człowieku ;)

Zwłaszcza gdyby miało się okazać, że w 2002 roku to PO "kupiło" sobie przewodniczącego :P



Ależ Paniu Tomaszu, nie ma wątpliwości, kto sobie co kupił w 2002 roku ;) raz skorumpowany pewnie ma bardziej miękki kręgosłup moralny ;) chociaż ostatnie wpisy Pana Prezydeta obfitują w autopromocyjne haczyki, podkreślające jego "dobro". Chyba należałoby zapytać Pana Czesława Ż. jak to wtedy było? Panie Czesławie? Coś Pan kojarzy?

waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez leman@jawnet » 30 sty 2014, o 20:15


jak by nie patrzeć przy urnie było ;
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy - 12 mandatów
12 - Komitet Wyborczy Jaworzno Moje Miasto - 11 mandatów
http://wybory2002.pkw.gov.pl/grada/gw1/w24/m2468/index.html

a po kupczącej korupcji politycznej - odwrotnie :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez waldorf@portal » 30 sty 2014, o 20:22

leman@jawnet.pl napisał(a):
jak by nie patrzeć przy urnie było ;
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy - 12 mandatów
12 - Komitet Wyborczy Jaworzno Moje Miasto - 11 mandatów
http://wybory2002.pkw.gov.pl/grada/gw1/w24/m2468/index.html

a po kupczącej korupcji politycznej - odwrotnie :P


z Panią Smolarczyk było podobnie, ale 4 lata wcześniej :)

waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez barton@jawnet » 30 sty 2014, o 20:40

Udajecie naiwniaków ?;). Podobno Otto von Bismarck (1815–1898) powiedział, że ludzie nie powinni widzieć jak się robi kiełbasę i politykę.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez hawkmoon@portal » 30 sty 2014, o 20:50

A nie o parófffkach mówił?
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez waldorf@portal » 30 sty 2014, o 20:51

barton@jawnet.pl napisał(a):Udajecie naiwniaków ?;). Podobno Otto von Bismarck (1815–1898) powiedział, że ludzie nie powinni widzieć jak się robi kiełbasę i politykę.


Pomimo umieszczania w naszym mieście napisów czcionką kojarzoną z nazistami, zdecydowanie nie muszę już brać pod uwagę tego, co myśleli niemcy. Za naiwniaka się nie mam, dlatego nie lubię, jak ktoś go ze mnie stara się zrobić. Ale jak już pisałem, domyślam się, że pracownicy um nie mają wyboru i w taki sposób zarabiają na chleb dla rodziny.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez barton@jawnet » 30 sty 2014, o 20:58

Czyli udajesz. Nie znasz żadnych przykładów kupczenia stanowiskami ?. Po wyborach zawiązywanie koalicji, rozmowy w kuluarach, gdzie komu, jaką tekę, jakie stanowisko. Przypuszczam, że na tych niższych szczeblach dzieje się to samo. Gdyby tak nie było, nie zajmowali by ludzie niekompetentni stanowisk w różnych radach, spółkach itp, itd. Dlatego pozwoliłem sobie na ten cytat. Wszędzie kupczą, i choć jest to naganne, to czy ktoś już nie mówił, że polityka to sprzedajna dziwka ?.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez szczur@portal » 30 sty 2014, o 21:02

dobra,koniec rozwazan teoretycznych,wracamy do rzeczywistosci
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15364698,Posel_Rosati_przyjechal_przemawiac_do_pustej_sali_.html

oby syndrom Rosatiego dotknal POosła Saługe.
Avatar użytkownika
szczur@portal
 
Posty: 130
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez leman@jawnet » 30 sty 2014, o 21:04

waldorf@poczta.jaw.pl napisał(a):
Pomimo umieszczania w naszym mieście napisów czcionką kojarzoną z nazistami, zdecydowanie nie muszę już brać pod uwagę tego, co myśleli niemcy. Za naiwniaka się nie mam, dlatego nie lubię, jak ktoś go ze mnie stara się zrobić. Ale jak już pisałem, domyślam się, że pracownicy um nie mają wyboru i w taki sposób zarabiają na chleb dla rodziny.

A ja myślę, że to ci którzy przeczytali spis treści z poradnika telemarketera i sądzą, że z wszystkich mieszkańców idiotów zrobią.
Choć pewnie kilku się załapie :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron