Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Komentarze do artykułów w portalu

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez redakcja@jawnet » 29 sty 2014, o 11:40

Na ostatniej sesji, na której wydano decyzje budżetowe, czyli co i komu zostanie zafundowane w 2014 roku doszło do żenujących scenek.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez feedback@portal » 29 sty 2014, o 14:48

Ja się zastanawiam czy redaktor Matysik żyje w tej samej rzeczywistości co My? I czy był świadkiem i słyszał to samo co ja na sesji? Tak odbyło się spotkanie Saługi z Silbertem, ale jak zostało powiedziane chęć i propozycje "korupcji politycznej" prawdopodbnie zaoferowali platformersi? Chcieli stołek wiceprezydenta w zamian za koalicję z Silbertem, lecz ten się nie zgodził. Ot cała afera.

Wygląda na to, że do swoich politycznych gierek PO wykorzysta i poświęci wszystko i przed niczym się nie cofnie, nawet jeśli chodzi o mieszkańców (urzędników), których chciała dla politycznej zabawy pozbawić pracy? Czyżby mieli to być polityczni zakładnicy? Silbert miał się wystraszyć i dopuścić ich do współrządzenia – bo tak zażądali, bo nie przyjmą budżetu bo zwolnią ponad 200 osób? Wyszło całkowicie inaczej. Wyszła prawda o platformie…
feedback@portal
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez leshec80@portal » 29 sty 2014, o 15:06

Ten artykuł, a szczególnie tytuł nadaje się tylko i wyłącznie do sądu i mam nadzieje że tam się to skończy... nie można bezkarnie pisać tego typu paszkwili - to po prostu skandal. Niestety ale zdaje się niekompetencja, nierzetelność i całkowity brak obiektywizmu w tym przypadku graniczy po prostu z głupotą.
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez siux1@portal » 29 sty 2014, o 15:15

Chory człowiek, albo po prostu skończony idiota. Tyle w temacie.
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez grisham@portal » 29 sty 2014, o 15:26

Jak nigdy, wczoraj obejrzałem całą sesję - to co tu pisze "Redaktor" przeraża mnie jako naocznego widza owej sesji. Pomijając poprawki (pisane w czasie przerwy na kolanie) do budżetu, cała reszta to stek bzdur. Panie "redaktorze" pan serio taką ciemnotę ludziom wciska:!:.

Atrybuty walki ulicznej - co z pałami przyszli:ugeek:

Doniesienie do prokuratury ??? Pan się dobrze czujesz, zatrąbiono raz tylko jedyny raz na Tarabułę, gdy stwierdził, że jest z urzędnikami. TYLKO RAZ, a nie jak Pan, Panie "redaktorze" twierdzisz po każdym wystąpieniu 14 radnych. !!!

Silberta pod sąd za spotkanie z posłem i Bańkowskim w niedzielę ???? Wiemy kto o co prosił, więc takie przeinaczanie faktów, nadaje się do postawienia kolejny raz Pana "redaktorze" przed obliczem sprawiedliwości za pisanie bzdur.

Z powodu szczupłych zmian, zaproponowano także remont ul. Szczakowskiej na poziomie 300 tys. zł. - na co, na jej pozamiatanie i poklejenie dziur ???
O Szczakowskiej było już wszystko powiedziane i radni chyba to zrozumieli, ale jak się okazało nie do końca.

Co Pan, Panie "redaktorze" powiesz na zabranie środków przez pańskich radnych na dokończenie remontu MDK-u !!!! To jest skur:evil:wo ze strony radnych, czy naszej jaworznickiej młodzieży to się nie należy ????

Co Pan , Panie "redaktorze" powiesz o rezerwie budżetowej, która to była zarezerwowana między innymi na ewentualny wkład własny dla domu pomocy społecznej - co Pan powiesz pensjonariuszom - sorry taki klimat
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez leshec80@portal » 29 sty 2014, o 15:28

Nie wiem wogóle skąd mu się ta "korupcyjna propozycja" wzięła, przecież to nie Prezydent zaproponował ponowną koalicję tylko poseł - dla udowodnienia malkontentom - fragment artykułu z Wyborczej "(...) Wojciech Saługa, wiceprzewodniczący regionalnej PO i były wiceprezydent Jaworzna mówi, że radni mają oczekiwania wobec prezydenta. - Ale on ich unika i nie chce rozmawiać, choć nie ma większości w radzie miasta. (...) Dodaje, że prezydent Paweł Silbert nie chce się zgodzić na koalicję z PO. ..."

Cały tekst: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,15347293,250_osob_do_zwolnienia_i_paraliz_miasta__PO_walczy.html#ixzz2rnVk6hnC
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez netkuba@portal » 29 sty 2014, o 15:35

Ludzie po co te nerwy? - przecież PO-SLD Tydzień już dawno sięgnęła dna.
Najlepszym sposobem na leczenie Pana Matysika będzie nie kupowania jego brukowca...
Nikomu nie życzę źle, al coś mam przeczucie, że CT skończy tak samo jak TwJ.
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez siux1@portal » 29 sty 2014, o 15:37

Ale po co mu wyjaśniacie sprawę? Po co ułatwiacie zadanie. Niech sobie odda sprawy do prokuratury i niech przegra. Wtedy będzie go można oskarżyć o zgłoszenie przestępstwa którego nie było po czym dostanie kolejny wyrok i następny i jeszcze jeden i może w konsekwencji powoli nastąpi jego koniec. Wogóle już kiedyś pisałem, że sam sobie sie dziwię i wszystkim, którzy tu wchodzą i piszą bo przeceż dzięki userom on jeszcze zipie. A może by tak dokonac aktu olewactwa tego żenującego medium? Co o tym myślicie?
A co na to pan Pycia, który jest przecież w JMM. Panie Pycia pytam, czy nie czas zerwać współpracę z tym żenującym człowiekiem?
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez grisham@portal » 29 sty 2014, o 15:42

Było i kilka dość denerwujących momentów - prób zakłócenia porządku obrad. Niezwykle nieparlamentarne zachowania ekipy jednej z redakcji, ciągłe pokrzykiwanie i obrażanie członków związku, niewybredne komentarze wobec władz miasta, a nawet wyzwiska, prawdopodobnie spowodują oddanie sprawy do sądu przez osoby obrażone.

Całość
http://www.mojejaworzno.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2877&Itemid=1#.UukSKnIUgwt

"Redaktorze" jak tak można ???????? Pan chcesz ludzi pod sąd stawiać, a Wy sami co wyprawiacie ???? - czysta HIPOKRYZJA !!!
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 29 sty 2014, o 15:51

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):Jak nigdy, wczoraj obejrzałem całą sesję - to co tu pisze "Redaktor" przeraża mnie jako naocznego widza owej sesji. Pomijając poprawki (pisane w czasie przerwy na kolanie) do budżetu, cała reszta to stek bzdur. Panie "redaktorze" pan serio taką ciemnotę ludziom wciska:!:.

Atrybuty walki ulicznej - co z pałami przyszli:ugeek:

Doniesienie do prokuratury ??? Pan się dobrze czujesz, zatrąbiono raz tylko jedyny raz na Tarabułę, gdy stwierdził, że jest z urzędnikami. TYLKO RAZ, a nie jak Pan, Panie "redaktorze" twierdzisz po każdym wystąpieniu 14 radnych. !!!

Najwyraźniej trąbki i gwizdy(?) są na tyle niebezpieczną bronią, że radni poczuli się zastraszeni. Nie przeszkodziło im to jednak przegłosować swoich poprawek. No cóż prokuratura będzie zapewne mądrzejsza niż redaktorzy. Z drugiej strony obrażanie związkowców, którzy mieli prawo zademonstrować swoją obecność mogłoby się skończyć kolejnym wyrokiem. A z napisu Co Tydzień odpadły ostatnio kolejne literki. Teraz brzmi on "Cyzie" :D
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 9 gości

cron