Środowy przegląd prasy

Komentarze do artykułów w portalu

Środowy przegląd prasy

Postprzez redakcja@jawnet » 29 sty 2014, o 10:41

„Korupcja polityczna jaworznickiego Janukowycza?” - pyta na pierwszej stronie nowego numeru gazety „Co tydzień” Józef Matysik. „Na ostatniej sesji, na której wydano decyzje budżetowe, czyli co i komu zostanie zafundowane w 2014 roku doszło do żenujących scenek” - pisze autor. Na pierwszej stronie przeczytamy również o nowych zadaniach w budżecie na 2014 rok.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Środowy przegląd prasy

Postprzez netkuba@portal » 29 sty 2014, o 12:12

Mam wrażenie, że CT żyje w innej rzeczywistości niż większość mieszkańców.
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Środowy przegląd prasy

Postprzez freezee@jawnet » 29 sty 2014, o 12:18

Jak ktoś taki może prowadzić obiektywnie gazetę? Przyjdą nowe rządy i jak mu zagrają tak o nich będzie pisał? Może Matysik będzie startował na prezydenta skoro już tak rządzi?

Ps. Za parę lat mam nadzieje że zmieni się na plus ale prócz radnych takie osoby jak Pan Matysik też powinny zostać wymienione na lepszy model !
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Środowy przegląd prasy

Postprzez aniolkipis@portal » 29 sty 2014, o 12:40

freezee@jawnet.pl napisał(a):Jak ktoś taki może prowadzić obiektywnie gazetę? Przyjdą nowe rządy i jak mu zagrają tak o nich będzie pisał? Może Matysik będzie startował na prezydenta skoro już tak rządzi?

Ps. Za parę lat mam nadzieje że zmieni się na plus ale prócz radnych takie osoby jak Pan Matysik też powinny zostać wymienione na lepszy model !



Dla mnie Matysik to bez obrazy taki Maciarewicz w pigułce - w imię własnych pseudo fantazji i interesów spolaryzował Jaworzno, próbuje podważyć autorytet Prezydenta w imię jakiś swoich interesikow.ohyda
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Środowy przegląd prasy

Postprzez waldorf@portal » 29 sty 2014, o 12:50

Prezydent sam podważył swój autorytet. Głosowałem na Niego 2x i podsumowując, nie żałuję. Teraz mam nadzieję, że będę mógł zagłosować na kogoś innego.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Środowy przegląd prasy

Postprzez redbaron@portal » 29 sty 2014, o 12:56

Może trzeba ostatecznego sprawdzianu - niech red. Matysik wystartuje w wyborach prezydenckich. Niech go wystawi któraś z partii. Skończą się jego cierpienia, frustracje, będzie mógł zaprząc swe talenty do kierowania miastem nie tylko z tylnego fotela.

A Waldorf dostanie alternatywę
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Środowy przegląd prasy

Postprzez waldorf@portal » 29 sty 2014, o 13:06

redbaron@poczta.jaw.pl napisał(a):Może trzeba ostatecznego sprawdzianu - niech red. Matysik wystartuje w wyborach prezydenckich. Niech go wystawi któraś z partii. Skończą się jego cierpienia, frustracje, będzie mógł zaprząc swe talenty do kierowania miastem nie tylko z tylnego fotela.

A Waldorf dostanie alternatywę


Wyczytałeś to z charakteru mojego pisma? ;) Jakkolwiek wysunąłeś taki wniosek, to złą drogą podążasz ;)
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Środowy przegląd prasy

Postprzez barton@jawnet » 29 sty 2014, o 13:16

Niezły tytuł. Może w tym tygodniu będzie mniej zwrotów.:ugeek:
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Środowy przegląd prasy

Postprzez szymonk@jawnet » 29 sty 2014, o 14:12

redbaron@poczta.jaw.pl napisał(a):Może trzeba ostatecznego sprawdzianu - niech red. Matysik wystartuje w wyborach prezydenckich. Niech go wystawi któraś z partii. Skończą się jego cierpienia, frustracje, będzie mógł zaprząc swe talenty do kierowania miastem nie tylko z tylnego fotela.


nie mógłby sam siebie finansować.

ich najbardziej boli to, że o niebo lepszą robotę robi Promocja w UM. by zrobić gazetę przystankową, jaworznicką TV, nie potrzeba przysłowiowego "głosu ze studni" (hit-trick z reklam CTv) i jakości a'la kaseta VHS. oni tak do wyborów pociągną z tego rodzaju czołówkami. to ostatnia deska ratunku, spróbować powalczyć o nowe rozdanie w Radzie i nowego Prezydenta. jeszcze do końca nie wiadomo pod kogo jest ten "obiektywizm". można się domyślić.
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Środowy przegląd prasy

Postprzez grisham@portal » 29 sty 2014, o 16:03

Kombinuję jak użyć owej prasy do celów czysto higienicznych, i ni cholery, za duży poślizg. Żona mi podpowiada, że dobrze nią się okna myje.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości

cron