Środowy przegląd prasy

Komentarze do artykułów w portalu

Środowy przegląd prasy

Postprzez grisham@portal » 29 sty 2014, o 21:34

lechleszek@poczta.jaw.pl napisał(a):Cóż Grishamie widzę,że ciąg do nowych doświadczeń jest Twoją mocną stroną. Pewnie Netwonem nie zostaniesz,ale te eksperymenty które przeprowadzasz pewnie i tak będą służyły dobru ludzkości.Bo jakże nie pochylić się nad kimś kto dla jednego kawałka papieru znajduje tyle zastosowań.Z całym poświęceniem dla dobra nauki podtarłeś sobie tyłek tuszem,ten ostatni może być szkodliwy dla tak delikatnej jak piszesz w Twoim przypadku materii.Szkoda tylko ,że Twoje teksty na tym forum gloryfikujące w każdym możliwym przypadku JNP Pawła I, bez cienia krytycyzmu nie mogą stanowić o Twoim obiektywiźmie i tu się chyba zgadzamy.Niemniej jednak miło mi będzie z Tak znakomitym wynalazcą wejść w dysputę.Myślę ,że jeszcze nie raz będziemy się potykać na tym forum jako adwersarze ze zgoła odmiennymi punktami widzenia.


Cieszy mnie ogromnie Twoje zaangażowanie Drogi Leszku w dyskusję, nie traktuj mnie jako adwersarza, raczej może bardziej... w zaistniałej sytuacji (wyższość celulozy nad produktem z recyklingu), jako po prostu amatora - wynalazcę:)

Tak poważnie gloryfikuję kiedy widzę to za zasadne, ganię też w odpowiednim momencie (dawniej, czego nie mogą zaprzeczyć "starzy" komentatorzy owego portalu, w czasach mojej większej aktywności w życiu forum - JNP Paweł I (cyt. lechleszek), nie zawsze stał na piedestale).

Co do Twoich uwag i troski odnośnie mojej "delikatnej materii", tusz drukarski, który budzi w Tobie tyle wątpliwości odnośnie jego szkodliwości na tak delikatny element mojej jakże złożonej, a zarazem prostej w swej istestwie osoby. Nie bierz mnie za osobę "wyrywną", nie rozsądną, działającą pod wpływem emocji, wyższych celów. Tusz nie omieszkałem sprawdzić pod względem toksyczności i działania na organizmy żywe, a także na wpływ na środowisko naturalne - JEST obojętny (dawniej w gazety pakowano żywność w kiosku RUCH - polecam film "MIś" - kultowe kino i kolejne zastosowanie prasy, sam widzisz, że to zwykła gazeta, a tyle zastosowań). Dlatego między innymi podjołem próbę - nietoksyczny tusz (farba drukarska), do tego produkt naturalny papier, i co ZONK, jak wspomniałem gów.o się nie trzyma. Miło mi podtrzymywać, jakże budujący dialog, podnoszący wiarę w człowieka, filozoficzne, a także praktyczne zastosowanie słowa pisanego.

Co tyczy się mojego obiektywizmu, to co niesie w swojej treści artykuł z pierwszej strony rzeczonego pisma jest fantazją i urojeniem jego autora - wiec stojąc na straży prawdy (obejrzałem całą sesję na żywo - nie tylko fragmenty) - jest to moja (i w dużej większości odbiorców) relacja faktów, powtarzam faktów, a nie obrony i stronniczości wobec Prezydenta.

Miło mi będzie kolejny raz wejść w dialog z Tobą, spokojniej zasnę, mając świadomość, że można kulturalnie, bez niepotrzebnych emocji i stresu w miłej atmosferze swoistego zrozumienia, porozmawiać z tak obytym i zacnym forumowiczem.:oops:
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Środowy przegląd prasy

Postprzez marek978@portal » 30 sty 2014, o 00:07

Rozstrzygnąć kto kogo chciał przekupić to faktycznie będzie mogła tylko prokuratura. Na moje oko jednak to Silbert chciał kupić platformę. A jeżeli mówić o pracy wydziału propagandy, to nie jestem pewny ale chyba pracuje w nim 9 osób. Sporo. A jeszcze pracują dla nich firmy zewnętrzne. Naturalnie za pieniądze podatników.
Hawkmoon.jestem ciekaw czy urzędnik kręcący ten filmik był w pracy i czy płacili mu za tą pracę podatnicy ?
marek978@portal
 
Posty: 160
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Środowy przegląd prasy

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 30 sty 2014, o 07:03

marek978@poczta.jaw.pl napisał(a):Hawkmoon.jestem ciekaw czy urzędnik kręcący ten filmik był w pracy i czy płacili mu za tą pracę podatnicy ?

Argument w dyskusji z wyjątkowo niskiej półki ale każdy kij ma dwa końce. Bezpośrednim pracodawcą radnych są podatnicy więc oni najbardziej zyskali na tym filmiku. Wiedza o profesjonalizmie "rozdzielających podatki", ich wrażliwości społecznej jest dla szarego obywatela bezcenna. Z punktu widzenia podatnika, urzędnik powinien dostać premię robiąc więcej niż od niego wymagano. Niestety, ani podatnik, ani żaden radny przecież nie jest jego pracodawcą. Nawiązując do klasyka: Pracodawcą jest prezydent. :D
Zresztą dziwię się, że komisje nie są rejestrowane i archiwizowane tak jak sesje rady. Zapis audio-video pozwala wiele rzeczy zrozumieć i jeszcze więcej udowodnić.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Środowy przegląd prasy

Postprzez feedback@portal » 30 sty 2014, o 10:03

Jak się teraz okazuje na II sesji budżetowej prawdopodobnie propozycje radnych PO, WdJ oraz SdJ doprowadziły do deficytu w budżecie miasta na rok 2014 Propozycje mają szereg uchybień, a komisja budżetowa obraduje ponownie. A mieli na to czas od listopada 2013!!! SKANDAL
feedback@portal
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Środowy przegląd prasy

Postprzez leshec80@portal » 30 sty 2014, o 10:28

feedback@poczta.jaw.pl napisał(a):Jak się teraz okazuje na II sesji budżetowej prawdopodobnie propozycje radnych PO, WdJ oraz SdJ doprowadziły do deficytu w budżecie miasta na rok 2014 Propozycje mają szereg uchybień, a komisja budżetowa obraduje ponownie. A mieli na to czas od listopada 2013!!! SKANDAL


Niektórzy bardzo lubią pouczać w kwestii matematyki, z którą niestety jak widać są na bakier. Ciekawe czy budżet hutnika, też w ten sposób jest ustalany?
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości

cron