Oglądaj Sesję RM na żywo

Komentarze do artykułów w portalu

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez aniolkipis@portal » 29 sty 2014, o 18:04

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):
tomaszsedor@poczta.jaw.pl napisał(a):Przynajmniej dzięki radnym PO, SdJ i WdJ wreszcie powstanie boisko przy Gimnazjum nr 1 i sala gimnastyczna przy SP 19, bo żeby szkoła nie miała w XXI wieku sali, to już wstyd.


Dzięki tym samym radnym nie będzie dokończony remont MDK-u, i nie powstanie sala teatralna dla NASZEJ młodzieży. O tym kolego też wspomnij. AMEN.



Pamiętaj przy polemice z chujkiem- zawsze może Cię olać.Nawet niechcący;)
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez marek978@portal » 30 sty 2014, o 00:38

Hawkmoon.Pleciesz tak, że aż się czytać niechce. A inni jeszcze to powielają. Ale jak powiedział pewien człowiek kłamstwo powielane po 100 kroć sporo ludzi jest w stanie uwierzy. W planie była Szczakowska, boisko, lotnisko i lot na księżyc. Ale radni zabrali kasę i zostało tylko na: w planie była. Pokłamał (lub jak kto woli), poopwiadaj jeszcze trochę bo nie mogę zasnąć.
marek978@portal
 
Posty: 160
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez esjot@portal » 30 sty 2014, o 02:26

tomaszsedor@poczta.jaw.pl napisał(a):Przynajmniej dzięki radnym PO, SdJ i WdJ wreszcie powstanie boisko przy Gimnazjum nr 1 i sala gimnastyczna przy SP 19, bo żeby szkoła nie miała w XXI wieku sali, to już wstyd.


...dzięki radnym PO, SdJ i WdJ wreszcie powstanie :| Rozumiem, że projekty, pozwolenia, uzgodnienia gotowe. No to do boju łajzy! Jaki termin oddania? Akurat moje dzieciory chodzą do SP 19 i G 1 to może za mojego życia doczekam tych ambitnych realizacji.
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez hawkmoon@portal » 30 sty 2014, o 07:29

marek978@poczta.jaw.pl napisał(a):Hawkmoon.Pleciesz tak, że aż się czytać niechce. A inni jeszcze to powielają. Ale jak powiedział pewien człowiek kłamstwo powielane po 100 kroć sporo ludzi jest w stanie uwierzy. W planie była Szczakowska, boisko, lotnisko i lot na księżyc. Ale radni zabrali kasę i zostało tylko na: w planie była. Pokłamał (lub jak kto woli), poopwiadaj jeszcze trochę bo nie mogę zasnąć.


Czy ja dobrze widzę, że zostałem nazwany kłamcą? Tak czy nie panie marek978. Znam swoje prawa do ochrony czci i nie zawaham się ich użyć - więc dobrze widzę czy źle? Proszę napisać
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez ambak@portal » 30 sty 2014, o 09:55

PILNE: Będzie ponowne głosowanie nad budżetem i poprawkami radnych. Wszystko z powodu poprawek, które radni PO, WdJ i SdJ złożyli do budżetu. Źle obliczyli wydatki przez co spowodowali deficyt budżetowy. Trwają obrady Komisji Budżetowej.

Źródło: http://www.facebook.com/pages/Jaworznianinpl/230357783836
Avatar użytkownika
ambak@portal
 
Posty: 253
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez barton@jawnet » 30 sty 2014, o 10:00

Tak to jest jak się łapy wkłada, a się nie potrafi. Radni za niepotrzebną sesję powinni mieć niezapłacone !.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez wodnik78@jawnet » 30 sty 2014, o 10:58

barton@jawnet.pl napisał(a):Tak to jest jak się łapy wkłada, a się nie potrafi. Radni za niepotrzebną sesję powinni mieć niezapłacone !.



Jakby mieli płacone symboliczną złotówke co miesiąc to było by widać komu zalezy aby zasiadać w radzie i cos zmienić a komu nie.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez redbaron@portal » 30 sty 2014, o 11:49

Niesamowite, najpierw uchylają dopiero co uchwalony budżet, potem wprowadzają kolejne poprawki do budżetu przygotowanego przez Silberta, bo się pomylili na kwotę stu tysięcy złotych, zakazują dyskusji nad własną niekompetencją zakładając znów knebel na wszystkich. I głosują od nowa nad budżetem. I te nieudaczniki mają czelność ubiegać się o władzę?
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez waldorf@portal » 30 sty 2014, o 12:23

hawkmoon@poczta.jaw.pl napisał(a):
marek978@poczta.jaw.pl napisał(a):Hawkmoon.Pleciesz tak, że aż się czytać niechce. A inni jeszcze to powielają. Ale jak powiedział pewien człowiek kłamstwo powielane po 100 kroć sporo ludzi jest w stanie uwierzy. W planie była Szczakowska, boisko, lotnisko i lot na księżyc. Ale radni zabrali kasę i zostało tylko na: w planie była. Pokłamał (lub jak kto woli), poopwiadaj jeszcze trochę bo nie mogę zasnąć.


Czy ja dobrze widzę, że zostałem nazwany kłamcą? Tak czy nie panie marek978. Znam swoje prawa do ochrony czci i nie zawaham się ich użyć - więc dobrze widzę czy źle? Proszę napisać


śmiech na sali :ugeek:
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez leshec80@portal » 30 sty 2014, o 12:34

no ja nie mogę - teraz to już jakieś jaja są! Teraz Chudzikiewicz mówi że to nie ich pomysł z tymi cięciami - bo pod wnioskiem podpisał się ktoś inny! No ja nie mogę! KAFTAN, proszę państwa KAFTAN!
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron