Oglądaj Sesję RM na żywo

Komentarze do artykułów w portalu

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez wieszcz@portal » 28 sty 2014, o 23:31

Witamy nowego usera/userkę. Komunikat zacny. Nawet barton ostatnio został nazwany sługusem Silberta, więc jeżeli mogę być wymieniony przez kogoś z redakcji w tak zacnym gronie to tym większa satysfakcja to przeczytać.

Relacja z sesji i tego co działo się w kuluarach:
http://www.mojejaworzno.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2877&Itemid=1#.UugtW7TdjIU

Jeden fragment mnie w ogóle nie zaskoczył, bo pewnie domyślacie się KOGO dotyczy:ugeek::
"Epilog.
Było i kilka dość denerwujących momentów - prób zakłócenia porządku obrad. Niezwykle nieparlamentarne zachowania ekipy jednej z redakcji, ciągłe pokrzykiwanie i obrażanie członków związku, niewybredne komentarze wobec władz miasta, a nawet wyzwiska, prawdopodobnie spowodują oddanie sprawy do sądu przez osoby obrażone.
"
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez barton@jawnet » 29 sty 2014, o 00:32

Proponuję poczytać archiwum portalu, jakim byłem sługusem Silberta. Niech się jego pieski wypowiedzą. Teraz jednak o demokrację, wolność słowa i przyzwoitość chodzi. A na jej łamanie nie może być i nie ma zgody. Toż i się wypowiadam po stronie jak mniemam właściwej.


Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez wieszcz@portal » 29 sty 2014, o 00:41

Z mojej strony padł komplement dla Ciebie za twoją postawę barton:D.
Uwielbiam jak na trochę prawdy odpowiadają mi klakierstwem, sługusostwem (jest takie słowo?) i innymi epitetami. Jakoś nie uważam, że zwalnianie ludzi w imię politycznych gierek i chwalenie się tym powinno przynosić chlubę, raczej wstyd, że drugiemu (dziesiątkom, setkom) ludzi robi się krzywdę. Dlatego uważam, że opowiadam się po właściwej stronie.

A po czyjej stronie jest Matysik to radzę przejrzeć komentarze na fb, w których przeczytamy np. że propozycje radnych PO, WdJ i SdJ spotykały się z brawami tylko ze strony Matysika i wąskiej grupki przyjaciół, wypowiedzi stronnictwa prezydenta spotykały się z długimi brawami całej sali.
Jak mniemam pisał to naoczny świadek.

P.S. po tym psikusie radnych "opozycji" karta Matysika znowu może się odwrócić, chłop całą niedzielę spędził na szczucie i antagonizowanie społeczeństwa, a tu zonk:ugeek:
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez jaw90@portal » 29 sty 2014, o 00:49

Wiecie kto moim zdaniem się najbardziej ośmieszył na dzisiejszej sesji? Ten poseł z PiSu... Co to w ogóle miało być, to jego wystąpienie? W większości gadał, jaki to rząd Tuska zły i powinien podać się do dymisji... Jednocześnie zaznaczał, że samorządu nie można upolityczniać... Sorry, że to powiem, ale Bańkowski powinien mu po prostu przerwać, bo to była kpina.
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 29 sty 2014, o 07:00

jaw90@poczta.jaw.pl napisał(a):Wiecie kto moim zdaniem się najbardziej ośmieszył na dzisiejszej sesji? Ten poseł z PiSu... Co to w ogóle miało być, to jego wystąpienie? W większości gadał, jaki to rząd Tuska zły i powinien podać się do dymisji... Jednocześnie zaznaczał, że samorządu nie można upolityczniać... Sorry, że to powiem, ale Bańkowski powinien mu po prostu przerwać, bo to była kpina.


Oglądałem to wystąpienie i po jego tekście o wojażach na sesje w całym regionie pomyślałem - masochista. Później naszła mnie refleksja, że skacząc z miejsca w miejsce nie powinien znać się dobrze na problemach stricte lokalnych. Co zresztą się potwierdziło. Brakło mi za to naszych rodzimych orłów.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez redbaron@portal » 29 sty 2014, o 07:18

Pewnie orły miały obawę, że w odwodzie stoją gdzieś zaparkowane jednokołowe, jednośladowe pojazdy towarowe o napędzie związkowcowym w celu zapewnienia skutecznej odwózki poza salę obrad.

Urzędnicy raczej by tego nie zrobili, ale za górników ręczyć by już nie można.
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez feedback@portal » 29 sty 2014, o 07:25

Ciekawa co redakcja oraz Pani Haska na fakt, że platforma usiłowała się sprzedać za te przysłowiowe srebrniki, ba nawet swojego obecnego bliźniego lewicę chciała sprzedać, żeby tylko dorwać się do władzy? Czy pani redaktor nadal klaszcze???

feedback@portal
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez szymonk@jawnet » 29 sty 2014, o 07:27

a poseł był? nie wiem jak fotele w UM, czy sprostają oczekiwaniom.

Obrazek
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez redbaron@portal » 29 sty 2014, o 07:30

Idę o zakład, że o tym nie wspomną. Tym złym będzie pan S., który zaproponował realizacje projektów buntowników z nadwyżki. Przecież powinien być kłótliwy, czyli pasować do linii opisywania przez matysików
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Oglądaj Sesję RM na żywo

Postprzez szymonk@jawnet » 29 sty 2014, o 07:33

jaw90@poczta.jaw.pl napisał(a):Wiecie kto moim zdaniem się najbardziej ośmieszył na dzisiejszej sesji? Ten poseł z PiSu... Co to w ogóle miało być, to jego wystąpienie? W większości gadał, jaki to rząd Tuska zły i powinien podać się do dymisji... Jednocześnie zaznaczał, że samorządu nie można upolityczniać... Sorry, że to powiem, ale Bańkowski powinien mu po prostu przerwać, bo to była kpina.


pełna zgoda, lepiej byłoby gdyby Andzel z Malikową odwiedzali Jaworzno tak jak dotychczas, tylko by kwiaty złożyć, posiedzieć w pierwszym rzędzie na jakimś spotkaniu z politykiem PiSu.
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości