Odwaga towar deficytowy

Komentarze do artykułów w portalu

Odwaga towar deficytowy

Postprzez obywatel60@portal » 26 sty 2014, o 10:43

PRAWDA TO TOWAR DEFICYTOWY

DOCZEKAM SIĘ NA TE WYLICZENIA EKSPERTÓW Z CO TYDZIEŃ !!!!!!!
LUDZIE MAJA PRAWO ZNAĆ PRAWDĘ !!!!!!!!

Dane z 2011 roku publikowane przez Urząd Statystyczny w Katowicach

www.stat.gov.pl/vademecum/vademecum_slaskie/portrety_miast/miasto_jaworzno.pdf
obywatel60@portal
 
Posty: 81
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Odwaga towar deficytowy

Postprzez siux1@portal » 26 sty 2014, o 10:47

Matysik wciąż o zastraszaniu. Człowieku, mały człowieku. Nie lekceważ ludzi, bo pisząc tak o nich ubliżasz im. To są dorośli ludzie, to sa ludzie umiejący myśleć, jakby mieli być zastraszani dawno by już związki zawodowe utworzyli. Utworzyli je bo boją się panowania Platformy nieObywatelskiej i Lewicy !
Przestraszyli się że ponad 200 z nich może dzięki idiotycznym ambicjom Platformy iść na bruk! Są ze sobą solidarni i solidarne z nimi zaczyna być całe społeczeństwo Jaworzna.
Całe miasto już szepta w kolejkach sklepach, że w najbliższych wyborach z Platformą koniec. Co poniektórzy jeszcze są zdolni uwierzyć w starszych przedstawicieli lewicy ale PO całe miasto mówi dość! I z tego powodu serce rośnie!
Na nic zdają się Wasze włącznie z Matysikowymi konfabulacje. Ludzie, mieszkańcy Jaworzna to jest światła, mądra grupa ludzi, która nie da sobie wmówić kłamstw osoby, która jest skazana już wyrokiem za kłamstwo!
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Odwaga towar deficytowy

Postprzez hencock@portal » 26 sty 2014, o 10:52

"Panu się odwaga z odważnikiem pomyliła"
hencock@portal
 
Posty: 167
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Odwaga towar deficytowy

Postprzez obywatel60@portal » 26 sty 2014, o 11:13

Matysik ALE TY MASZ CIENKICH ZAWODNIKÓW w tej gazecinie
PODAŁEM CI ŻRODŁO INFORMACJI Z DANYMI
I NIE POTRAFICIE TEGO POLICZYĆ matematycy partyjni od siedmiu boleści.
obywatel60@portal
 
Posty: 81
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Odwaga towar deficytowy

Postprzez barton@jawnet » 26 sty 2014, o 11:53

Aleś pan sobie piękną laurkę wystawił. Nie ma to jak pisać o sobie w samych superlatywach. Piękna wazelina panie Bochenek. To techniczna czy kosmetyczna ?.

PS. Skoro już pan wspomniał rocznicę okrągłego stołu. Po której pan stronie siedział, bo pamięć mnie już zawodzi ?.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Odwaga towar deficytowy

Postprzez obywatel60@portal » 26 sty 2014, o 12:17

Panie Matysik Silbert nie zwolni z pracy tych co zarabiają 8-12 tysięcy
A tych co zarabiają 1600
Jeżeli pana kumple obetną na wynagrodzenia 2500000
130 przewidywana ilość ludzi do zwolnienia
12 - ilość miesięcy
To (2500000/130)/12=1602
Będzie to początek końca ludzi z najniższymi zarobkami w Urzędzie Miasta Jaworzna.
obywatel60@portal
 
Posty: 81
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Odwaga towar deficytowy

Postprzez siux1@portal » 26 sty 2014, o 13:22

Przepraszam bardzo, ale to jest chyba jedyne forum, na którym panuje taki burdel, za przeproszeniem. ja też wkleiłem kilka razy jedna wypowiedź, ze swiadomością, ze zostane zbanowany, a przynajmniej upomniany. Niestety tu jest wolna amerykanka i hejterzy mogą robić co chcą. Czy własciciel tego forum nie powienien zaprowadzić porządku? Z tego co udało mi sie zauwazyc, to pewnie nie ma czasu, bo wciąż prodkuje paszkwile, kłamstwa i oszczerwstwa wobec władz miasta. ale jeżeli tak, to może zamknąć to w pierony i dać sobie spokój z udawaniem, ze stwarza się możliwość do wypowiedzi dla mieszkańców?
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Odwaga towar deficytowy

Postprzez franek@portal » 26 sty 2014, o 13:52

siux: burdel robisz m.in. Ty.

Posty nie będa kasowane, a forum zostanie zmienione oraz zasady na nim panujące.
Zrobimy to po całej urzedniczej awanturze. Za tydzień ocenimy to z perspektywy.

Nic oprócz wulgaryzmów i obrażania nie będę kasował.
Jeszcze gotowi jesteście mnie za cenzora traktować.

ps. jeśli widzę polowe wpisów z IP urzedu, które jedno i to samo, jak np. hawkmoon - Tosza - to ja się zastanawiam na czym jego praca polega.
Płacą mu za siedzenie na jaw.pl ? Absurd.
Albo praca dyrektora izby wytrezźwień, który to na forum, na imprezach, to w urzedzie to w pisie. To jest dopiero absurd - polecam sprawdzic kto co robi w czasie pracy.

No ale nie ma sie co dziwić w wydziale inestycji nei ma nikogo z niska pensja bo wszyscy sa SPECJALISTAMI. Może tam policzcie średnią ...
Avatar użytkownika
franek@portal
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Odwaga towar deficytowy

Postprzez pavel@portal » 26 sty 2014, o 14:36

Myslę że to jest po prostu zwykly mechanizm obronny. Jak ktos zarabia dobrą kase gdzie trudno byloby zarobic gdziekolwiek indziej to bedzie robil wszystko aby tego nie stracic. I mysle ze zapewne kazdy z nas na takim miejscu postapiłby podobnie.

Pracownik panstwowy to specyficzna branza. Latwo zatrudniać nowych ludzi, łatwo dawac podwyzki bo to nie sa prywatne pieniadze tylko obywateli. Jakby to byly prywatne wygenerowane dochody to 100x by sie zastanowili czy potrzeba kogos zatrudnic i czy potrzeba dac podwyżki.

No ale coz.. taki mamy ustrój.
Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Odwaga towar deficytowy

Postprzez antonella-46@portal » 26 sty 2014, o 17:01

Panie Matysik, też umiem krytykować i potępiać wszystko w czambuł i to, że Pan to też umie, to widać, ale ciekawi mnie czy w swoim zadufaniu zauważył Pan, że takich jak Pan jest bardzo wielu, a mniej tych twórczych, którzy robią coś dobrego, a swoją drogą, święta prawda, jeśli kogoś zwolnią to tych maluczkich, a Pan temu przyklaskuje. Niech Pan zapamięta "kruk krukowi oka nie wykole" Prawda stara jak świat, ale przecież Panu na jedzenie nie brakuje, więc głodnego Pan nie zrozumie.
antonella-46@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości