Koniec „Rzeczpospolitej Urzędniczej”?

Komentarze do artykułów w portalu

Koniec „Rzeczpospolitej Urzędniczej”?

Postprzez antonella-46@portal » 26 sty 2014, o 15:02

Przepraszam, że zapytam, a czyje pieniądze przejadają Radni, jeśli nie mieszkańców i proponuję, aby ich liczbę zmniejszyć co najmniej o połowę, gdyż jest ich stanowczo za dużo. A skoro tak chętnie odwołują się do wcześniejszych lat i mniejszych wydatków ponoszonych na płace urzędników,to przypominam, że niegdyś Radni pracowali społecznie, nie biorąc za siedzenie sowitych wynagrodzeń. Czy im też zmniejszymy wypłacane dietki, czy tylko tak nielubianym urzędasom ? A może wcale nie są potrzebni i też dużo zaoszczędzimy.
antonella-46@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Koniec „Rzeczpospolitej Urzędniczej”?

Postprzez antonella-46@portal » 26 sty 2014, o 15:33

Teraz zwolnią, a po zmianie władzy, przyjmą sobie rzeszę nowych "urzędasów", zmieniając jedynie nazwy Wydziałów i stanowisk. Właśnie tak wyglądają przygotowania do tego co nieuniknione, więc nie dajcie się ludzie na to nabrać i nie sądźcie, że ktoś tu ma dobre intencje, a już z pewnością nie chodzi o dobro mieszkańców. Przypominam, że autor artykułu wychwalał kiedyś Silberta i ciekawe, co ten mu zrobił, że tak zieje do niego nienawiścią, a może coś mu ukrócił, czegoś go pozbawił, czegoś mu po znajomości nie załatwił. Bardzo ciekawe i szkoda, że tego nie wiemy.
antonella-46@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Koniec „Rzeczpospolitej Urzędniczej”?

Postprzez maksimus-75@portal » 26 sty 2014, o 16:04

Na to wychodzi, że mamy w Jaworznie związkowy ewenement:P Ludzie założyli związek, by bronił ich pracodawcy:P
Pasuje to podać do wiadomości innym związkowcom jako wzór do naśladowania:P Jutro dam znać do TVNu, to może być temat wart pokazania8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Koniec „Rzeczpospolitej Urzędniczej”?

Postprzez antonella-46@portal » 26 sty 2014, o 16:44

Mam propozycję, Pan Matysik na Prezydenta, bo przyznacie, że ten człowiek wie wszystko i ma nas wszystko receptę. Uzdrowi to miasto w mig, a ja na jego zastępcę, w nagrodę za to, że wystawiłam jego kandydaturę i wreszcie będzie porządek. Praca w Urzędzie Miejskim, niech będzie kadencyjna - wówczas, za swojego żywota, może każdy Jaworznian się załapie i zostanie żołnierzem któregoś z kolei Prezydenta i wszyscy będą szczęśliwi. Jestem zachwycona swoim pomysłem i mam nadzieję, że innym też się spodoba. Jest szansa, że wszyscy posmakują tej wspaniałej pracy w Urzędzie Miejskim i nie będą już na nic narzekać.
antonella-46@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Koniec „Rzeczpospolitej Urzędniczej”?

Postprzez maksimus-75@portal » 26 sty 2014, o 17:32

Samozachwyt jest bardzo niebezpieczny8-) Niech Pani zapyta swego szefa - sądzę, że ma dużą wiedzę na ten temat;)
A tak bardziej poważnie, złego słowa na tym forum nie słyszałem na temat pracy jaworznickich urzędników! Wywołano specjalnie strach i panikę, by ludzie którzy ciężko pracują w UM, bronili tych którzy siedzą przy komputerach, i wypisują te wszystkie brednie! Takiego zwykłego urzędnika ciężko spacyfikować i nakazać mu robić to czy tamto... Chyba, że poczuje się zagrożony, wtedy sprytnie sterowany będzie walczył jak lew:)Niestety nie o siebie, bo mu nic nie grozi, tylko o tych którzy chwycą się każdego sposobu by utrzymać to co mają!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Koniec „Rzeczpospolitej Urzędniczej”?

Postprzez obywatel60@portal » 26 sty 2014, o 17:50

Jestem zdziwiony postawą Prezydenta i radnych.
Zamiast promować miasto poprzez wspólna politykę nakierowaną na zachęcanie inwestorów do otwierania tu swoich biznesów to walą się po łbach nawzajem.
Prezydent miasta , Poseł i Senator pokazali już wyborcom kiedyś że wspólna współpraca zaowocowała pozyskaniem dla miasta ogromnych środków inwestycyjnych.
Poszedł przekaz na zewnątrz że tu jest współpraca trzeba było to pielęgnować i rozwijać dla dobra nas wszystkich.
Jestem przekonany że nikt kto odwiedza nasze miasto nie będzie go kojarzył z Prezydentem i radnymi tej czy tamtej opcji politycznej tylko z fajnie rozbudowanymi drogami , fajny rynkiem , biblioteką itp.
TERAZ KŁÓCĄC SIĘ NAWZAJEM O BUDŻET KTÓRYM RADNI CHCĄ KUPIĆ SOBIE GŁOSY W SWOICH DZIELNICACH PSUJECIE TO WSZYSTKO.
Wydano pieniądze na promocję miasta i teraz wspólnie to niszczycie.
Świadczy to że nie liczy się dla was dobro mieszkańców tylko własne małe interesy.
obywatel60@portal
 
Posty: 81
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Koniec „Rzeczpospolitej Urzędniczej”?

Postprzez maksimus-75@portal » 26 sty 2014, o 18:01

Popieram Twój sposób myślenia! Zgoda buduje, niezgoda rujnuje! Jest szansa na ogromne pieniądze dla miasta! Alę Ci wszystko wiedzący pracownicy urzędowej propagandy twierdzą, że to co mamy, to tylko i wyłącznie zasługa Pawła Silberta. Ośmieliłem się mieć inne zdanie, zostałem zwyzywany.
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Koniec „Rzeczpospolitej Urzędniczej”?

Postprzez obywatel60@portal » 26 sty 2014, o 18:20

Ja nie jestem po stronie prezydenta ani radnych oni mają działać w interesie mieszkańców Jaworzna ale nasi radni obudzili się teraz ze są wybory i trzeba pokazać w swoich okręgach wyborczych ze coś działają.
Robią to za wszelką cenę nawet pozawienia pracy niewiych ludzi.

PARU RADNYCH JUZ POWIEDZIAŁO ILU LUDZI ZWOLNIŁO Z PRACY.

A ILU RADNYCH PODJEŁO DZIAŁANIA NA RZECZ STWORZENIA MIEJSC PRACY.

ZARZUCAJĄ SILBERTOWI ZE POWIĘKSZYŁ SZTAB LUDZI W URZĘDZIE A ILE TUSK DOWALIŁ NOWYCH OBOWIĄZKÓW SAMORZĄDOM - KIM TO MIAŁ SILBERT OBROBIĆ ?
obywatel60@portal
 
Posty: 81
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Koniec „Rzeczpospolitej Urzędniczej”?

Postprzez maksimus-75@portal » 26 sty 2014, o 18:47

Słuchaj nie wiem, nie wnikam... Nie bronie nikogo, ale ich ludzie wybrali tak samo jak jego! I ludzie ich rozliczą podczas wyborów! Moim zdaniem tam o politykę chodzi i o intrygi! Słyszałem z pewnych źródeł, że platforma która była w koalicji miała tylko kilku ludzi na stanowiskach! A wszystko obsadzał swoimi Paweł i Darek, na dodatek ten ostatni ustawiał Siberta przeciw platformie! Więc się ich drogi rozeszły... Ja uważam to za błąd Silberta bo to go będzie kosztowało utratę władzy, chociaż mogę się mylić;)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości