Czy tego raka da się wyleczyć?

Komentarze do artykułów w portalu

Czy tego raka da się wyleczyć?

Postprzez taxpayer@portal » 26 sty 2014, o 21:44

Świetny pomysł z tym wyborem dyrektora. We mnie od dawna rodzi się bunt gdy jadę np. autobusem. Uważam, że kierowca powinien być wybrany spośród pasażerów przez pasażerów w demokratycznych wyborach a nie narzucony z góry lub przyniesiony w teczce.
taxpayer@portal
 
Posty: 36
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Czy tego raka da się wyleczyć?

Postprzez waldorf@portal » 27 sty 2014, o 07:00

czynsz za 36m kw. ponad 1200 zł? serio? ktoś to płaci w ogóle?
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Czy tego raka da się wyleczyć?

Postprzez grisham@portal » 27 sty 2014, o 15:20

waldorf@poczta.jaw.pl napisał(a):czynsz za 36m kw. ponad 1200 zł? serio? ktoś to płaci w ogóle?


Czynsz to zaledwie 1,50 od metra czyli 53 zł., reszta to media, które lecą całą dobę bo kradną armaturę, ale czego to redaktory nie wymyślą. Gdyby mieszkańcy przypilnowali sobie łazienki (są wspólne więc jest kłopot). Może zamki w drzwiach do wspólnych łazienek, ubikacji - jest to jakieś wyjście.

Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Czy tego raka da się wyleczyć?

Postprzez jawojawko@portal » 29 sty 2014, o 00:43

Dalibyście wykupić mieszkania. Miasto nierzadko ma tylko po 2-3 mieszkania w bloku, zamiast dac je na własność.
Niech buduje nowe.
jawojawko@portal
 
Posty: 17
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Czy tego raka da się wyleczyć?

Postprzez wieszcz@portal » 29 sty 2014, o 01:10

jawo, przez Warpie jak jechałem to na dole coś się buduje i raczej to nie jest biedronka:) Już ze trzy lata temu słyszałem, że TBS ma tam mieć działki pod budowę bloków mieszkalnych. Info do zweryfikowania, ale coś się buduje.
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Czy tego raka da się wyleczyć?

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 29 sty 2014, o 07:47

jawojawko@poczta.jaw.pl napisał(a):Dalibyście wykupić mieszkania. Miasto nierzadko ma tylko po 2-3 mieszkania w bloku, zamiast dac je na własność.
Niech buduje nowe.

Wydaje mi się, że jak mieszkasz w takim mieszkaniu i chcesz go wykupić to musisz tylko wystąpić z wnioskiem do urzędu. Inaczej wygląda sprawa jak taki lokal się zwalnia, bo na komunalki była swego czasu (i pewnie nadal jest) lista oczekujących.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron