Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Komentarze do artykułów w portalu

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez hawkmoon@portal » 27 sty 2014, o 17:25

Odbyło. Kluby zbuntowanych radnych przysłały po jednym delegacie. Na sali tłum ludzi.

Na jego widok stchórzył Tarabuła. Wstał, złotousto coś powiedział i wyszedł.

Radnym zostały głosami naczelników wydziałów i dyrektorów przedstawione szczegółowo konsekwencje wprowadzanych zmian.

Powaga zgromadzenia została "zakłócona" raz - owacjami po wystąpieniu Tomasza Jewuły, dyrektora MZNK. Przez resztę czasu tłum milczał wymownie.

Radni delegaci dostali propozycje zagospodarowania nadwyżki i poszli przekazać je pozostałym.

hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez arrow86@portal » 27 sty 2014, o 17:28

dzięki za info niestety nie dałem rady być na spotkaniu czego żałuję, zobaczymy jutro jakie efekty to przyniesie :D
arrow86@portal
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez antonella-46@portal » 27 sty 2014, o 18:56

Pan Tarabuła obraził się na Pana Prezydenta, bo spodziewał się spotkania z Naczelnikami Wydziałów i Radnymi,a na spotkanie przyszedł też zwykły plebs, tj. szeregowi pracownicy (przewidziani do odstrzału), a on nie miał wcale ochoty na spotkanie z nimi. Poczuł się dotknięty i manifestując swoje niezadowolenie, salę obrad opuścił. Oświadczył, że spodziewał się spokojnego spotkania i szkoda, że nie został, bo było nadzwyczaj spokojnie. Kiedyś miałam do tego człowieka szacunek, podobnie negatywnie ocenili jego zachowanie inni wieloletni pracownicy, niemile zaskoczeni jego reakcją.
antonella-46@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez grisham@portal » 27 sty 2014, o 19:32

No tak Tarabuła pewnie pomyślał i stwierdził, co ja będę tu z byle kim rozmawiał, ze zwykłymi urzędasami. - Ech pokazał swoje - i on był kiedyś "naczelnym" - bufon i tyle, taki Dyzma.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez katowicka@portal » 27 sty 2014, o 19:45

Avatar użytkownika
katowicka@portal
 
Posty: 107
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez waldorf@portal » 27 sty 2014, o 20:33

Jak czytam to, co uda się wypocić Panu Alexowi, to jestem bardziej zmęczony niż On po napisaniu tego. A że pisanie go męczy - to nie mam wątpliwości.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez grisham@portal » 27 sty 2014, o 20:45

waldorf@poczta.jaw.pl napisał(a):Jak czytam to, co uda się wypocić Panu Alexowi, to jestem bardziej zmęczony niż On po napisaniu tego. A że pisanie go męczy - to nie mam wątpliwości.


Powiem tak, relacja ze spotkania - nieobstająca po czyjejkolwiek stronie i co ważne nie zmanipulowana jak to redaktory z CTV robią. Bez jadu i wrogości. Bez niedzielnych blogów, raków itp.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez waldorf@portal » 27 sty 2014, o 20:53

Grisham, w pierwszym słowie tego artykułu masz ocenę :) a później jest tylko gorzej. Ale rozumiem, że to jakiś tam Pan sobie coś skrobie, dziennikarzem siebie nie nazywa, a na jakimś portaliku wyraża swoje zdanie i swoje spostrzeżenia. Poza tym lubi Prezydenta, bo się kolegują. No i Prezydent płaci mu :)

Ja tylko empatycznie wczułem się w ból tworzenia tego materiału, poprzez przeczytanie go.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez grisham@portal » 27 sty 2014, o 20:58

Dziennikarz czy płatny parobek - wszystko jedno. Przedstawił relację bez wychwalania swojego pryncypała, ale też bez bluzgania w stronę trzech "wspaniałych". Tylko Tarabułe trochę oblał, zresztą na życzenie zainteresowanego.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez siux1@portal » 27 sty 2014, o 21:01

Nie ma się co dziwić, ze wszystko, co przychylne Silbertowi sprawia Ci ból. Jestes po innej stronie i do tego nie możesz przeboleć, że Twój idol Matysik nie może w tym mieście pisać bez riposty, swoich bzdurnych przemyśleń.
Kawa na ławę wszystk wyłuszczone. A nie jak matysikowe wymęczyny na temat Prezesa Kurpa - zdanie wyjęte z kontekstu kompletnie zmieniające wypowiedź jednego z najbardziej szanowanych w mieście ludzi.
Ale wolno Ci mieć swoje zdanie, A że jest głupie, to juz Twój problem.
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 51 gości

cron