Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Komentarze do artykułów w portalu

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez redakcja@jawnet » 24 sty 2014, o 13:46

Urzędnicy, wystraszeni widmem zwolnień masowo zapisali się do Tymczasowej Komisji Zakładowa NSZZ SOLIDARNOŚĆ. Na dziś na godzinę 15:00 zaprosili radnych do sali obrad. Do spotkania jednak nie dojdzie.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez leshec80@portal » 24 sty 2014, o 14:05

Spotkanie się odbędzie - po prostu radnych na nim nie będzie - będą natomiast dziennikarze TVP itd.
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez maksimus-75@portal » 24 sty 2014, o 14:18

To fakt, nie można dopuścić by prezydent zaczął zwalniać tych najsłabszych! Cieszy mnie postawa radnych, brońcie ludzi! I chociaż oni sobie już obronę znaleźli, brońcie ich przed tymi, co im tą obronę zaproponowali!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez bufy@portal » 24 sty 2014, o 14:49

No brawo Jasiu... Lemingi z komunistami wymyslili sobie remonty chodnikow w swoich dzielnicach kosztem zwolnienia blisko 200 osob co notabene dotknie 200 rodzin w Jaworznie... a wszystko poto by sie pokazac przed wyborami? Czy aby nie za pozno na dzialanie. Uprawiajcie swoja polityke na rozkaz Salugi ale nie kosztem mieszkancow... Zapamietamy Wam to juz za 10 miesiecy oj zapamietamy!!!!
bufy@portal
 
Posty: 91
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez leshec80@portal » 24 sty 2014, o 14:53

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):To fakt, nie można dopuścić by prezydent zaczął zwalniać tych najsłabszych! Cieszy mnie postawa radnych, brońcie ludzi! I chociaż oni sobie już obronę znaleźli, brońcie ich przed tymi, co im tą obronę zaproponowali!


Będę powtarzał do znudzenia - ALE TY Q.. JESTEŚ GŁUPI - którzy to tacy radni nas bronią? bo chyba nie WDJ, SDJ i PO!
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez barton@jawnet » 24 sty 2014, o 14:58

spam...

Poszukuję jakiejkolwiek informacji o userze na forum, pod nickiem "maksimus-75".

Proszę anonimowych pracowników firmy Art-Com aby mógłby mi podać pełny adres (lub adresy) IP tego usera powyżej, bo to że UPC to raczej pewne. Zobowiązuję się dotrzymać tajemnicy, oraz nie ujawniania źródła informacji.

Dodatkowo proszę wszystkich ludzi z forum, lub z poza niego, kto ma jakiekolwiek informacje o wyżej wymienionym userze, o jakieś namiary aby podał mi je anonimowo (gwarantuję anonimowość!) na mojego maila.

Pilnie poszukuję tego usera, ponieważ chciałem się z nim wymienić na znaczki pocztowe.

Liczę na konkretne odpowiedzi...adres mailowy na forum wiadomy :D.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez netkuba@portal » 24 sty 2014, o 15:13

To jakieś żarty, nie zgadzają się na zwolnienia, a chcą wziąć pieniądze na wypłaty?! - to chyba żart, ale jak widać opozycja ostro zaczęła rok wyborczy. Czekajmy na dalsze obietnice, ciekawe co PO-SLD nam jeszcze obiecają :ugeek:
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez maksimus-75@portal » 24 sty 2014, o 15:37

Właśnie oni nas bronią a nie Was;) Nas mieszkańców przed zakusami pana prezydenta, by ten nie sięgał coraz głębiej do naszych kieszeni:| Budować dwory to on sobie może, ale za własną kasę:x
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Nie dojdzie dziś do spotkania radnych z urzędnikami

Postprzez grisham@portal » 24 sty 2014, o 16:33

MOŻE W KOŃCU KTOŚ ŁASKAWIE Z ART-COMU BĄDŹ FRANEK, MIETEK CZY KTO TAM PORZY KOMPIE SIEDZI, ZABLOKUJE (czyt. WYPIE..OLI ) TEGO MAKSIMUSA.

Raz, że źle się co kolwiek czyta bo co drugi wpis to jakiś jego bełkot, dwa, że pieprzy trzy po trzy (troluje). Czy tego SZANOWNY ADMIN nie widzi, bądź nie chce widzieć, a może mu to na rękę. !!!!!!!!!!!!

:!::!::!::!::!::!::!::!::!:
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron