Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Komentarze do artykułów w portalu

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez leshec80@portal » 25 sty 2014, o 17:24

niestety nie wiem, kto pierwszy powiedział że trzeba będzie zwolnić, wiem natomiast kto to zaproponował i to jest widoczne na nagraniu, wiem kto wyliczył (nie te,n co nie wie jak zmniejszenie podatków ma się do dochodów), wyliczyli to urzędnicy, bo kto miał to zrobić - ty? prawdopodobnie część z tych co wyliczała w imię przedwyborczej walki straci prace.
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez katowicka@portal » 25 sty 2014, o 17:41

Polecam lekturę.

http://www.mojejaworzno.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2871&Itemid=1

Alex, krótko i na temat podsumował pomysł radnych dotyczących Izby Wytrzeźwień.
Bez politykowania, bez przesadnego dramatyzmu - same fakty, punkt po punkcie.

Avatar użytkownika
katowicka@portal
 
Posty: 107
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez grisham@portal » 25 sty 2014, o 17:46

Tak z pół miliona to ja bym w dietach Radnych znalazł, darmową komunikację też bym Radnym zabrał - do PKM-u parę groszy by wpadło itp. Kilka takich drobnych oszczędności na Radzie Miasta i te 2,5 mln by Radni jakoś uciułali, trochę zrzutki z własnej kieszeni, może jakaś reklama z ich udziałem w CTV (gaża aktorska), Czesław Ż. też coś dożuci ze swojej "nędznej" pensji.

Po co tyle szumu, nerwów - Radnym trzeba podżucić kilka pomysłów i nie trzeba będzie redukować etatów.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez gabrycha@jawnet » 25 sty 2014, o 20:38

sąsiadka moja pracuje w Urzędzie - ma umowę na zastępstwo i zarabia 1800,00 zł brutto:!::!::!::!::!::!:, a poza tym jeśli myślicie że Galena powstanie to jesteście naiwnymi ludźmi
gabrycha@jawnet
 
Posty: 36
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez czeslaw1963@portal » 25 sty 2014, o 22:12

Mówi się i straszy rzekomymi zwolnieniami w UM. Ale czy tak czysto Ci niektórzy ludzie byli przyjęci? Jest wśród pracowników UM i spółek oraz instytucji kultury dużo ludzi będących członkami Stowarzyszenia Jaworzno Moje Miasto oraz PiS. Wiecie o tym? Oni krzyczą na forum najwięcej oraz pracownicy wydziału biura promocji UM.
Wiecie jakie to jest wygodne? Panowie Silbert i Starzycki są jednocześnie pracodawcami a także szefami swoich ugrupowań. Członkowie ich organizacji w wielu przypadkach są pracownikami UM i innnych podległych instytucji. To prawdziwy majstersztyk! Dzięki temu nikt nie odważy się postawić Silbertowi ani Starzyckiemu,a tym samym zawsze mogą liczyć, że będą wybierani do władz w swoich ugrupowaniach, bo mają wielu swoich członków na garnuszku. Dzięki temu będą zawsze przy korycie. Całkowita imitacja demokracji, czysty PRL.

W prywatnych rozmowach ostatnio od paru członków tych organizacji słyszałem, że mają dość tego co robi Silbert i Starzycki, ale muszą siedzieć cicho, by nie stracić pracy! Całkowita paranoja i totalitaryzm. Co to za czasy?
Silbert mówi że brzydzi się politykierstwem, ale on politykę uprawia! Na czerwcowych wyborach w Stowarzyszeniu Jaworzno Moje Miasto, tak bał się, że nie zostanie wybrany, bo bał się grupy osób związanych z PO, że naprędce zapisał ponad 20 nowych osób tuż przed wyborami. Ot tak wygląda demokracja i polityka wg Silberta!
Avatar użytkownika
czeslaw1963@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez obywatel60@portal » 26 sty 2014, o 08:55

Czy statystycy z Co Tydzień podadzą ile przypada średnio dzieci na jednego Nauczyciela
(przedszkola, szkoły) i ile to kosztuje na jedno dziecko
Oraz ile przypada obywateli miasta Jaworzna na jednego urzędnika miejskiego i ile to kosztuje .

W wydatkach na oświatę i wychowanie z budżetu miasta 64%excl.gif stanowiły wydatki na przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja. Liczba osób w wieku 7–15 lat wyniosła 7,3 tys., tj. 8% ogółu ludności.

tu są dane z 2011 roku publikowane przez Urząd Statystyczny w Katowicach

http://www.stat.gov.pl/vademecum/vademecum_slaskie/portrety_miast/miasto_jaworzno.pdf
obywatel60@portal
 
Posty: 81
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez obywatel60@portal » 26 sty 2014, o 10:45

PRAWDA TO TOWAR DEFICYTOWY
DOCZEKAM SIĘ NA TE WYLICZENIA EKSPERTÓW Z CO TYDZIEŃ !!!!!!!
LUDZIE MAJA PRAWO ZNAĆ PRAWDĘ !!!!!!!!

Dane z 2011 roku publikowane przez Urząd Statystyczny w Katowicach
www.stat.gov.pl/vademecum/vademecum_slaskie/portrety_miast/miasto_jaworzno.pdf
obywatel60@portal
 
Posty: 81
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez obywatel60@portal » 26 sty 2014, o 11:22

Matysik ALE TY MASZ CIENKICH ZAWODNIKÓW w tej gazecinie
PODAŁEM CI ŻRÓDŁO INFORMACJI Z DANYMI
I NIE POTRAFICIE TEGO POLICZYĆ matematycy partyjni od siedmiu boleści.
obywatel60@portal
 
Posty: 81
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez ad-vocem@portal » 26 sty 2014, o 12:04

hawkmoon napisał między innymi szczerze i otwarcie:
"Należy również wyjaśnić, że podczas spotkania w Solidarności powstała nie jedna, a trzy organizacje związkowe - pracowników MZNK, pracowników Urzędu Miejskiego i pracowników Ośrodka Profilaktyki Uzależnień."
a można się dowiedzieć dlaczego powstały trzy związki?
a można zapytać dlaczego dopiero teraz w Urzędzie Miejskim a Jaworznie powstały związki zawodowe? Kto i dlaczego wcześniej blokował ich powstanie? A dlaczego teraz się zgodził?
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez obywatel60@portal » 26 sty 2014, o 12:18

Panie Matysik Silbert nie zwolni z pracy tych co zarabiają 8-12 tysięcy
A tych co zarabiają 1600
Jeżeli pana kumple obetną na wynagrodzenia 2500000
130 przewidywana ilość ludzi do zwolnienia
12 - ilość miesięcy
To (2500000/130)/12=1602
Będzie to początek końca ludzi z najniższymi zarobkami w Urzędzie Miasta Jaworzna.
obywatel60@portal
 
Posty: 81
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości

cron