Szczakowska bez dotacji. Teraz radni próbują znaleźć pieniądze w budżecie miasta

Komentarze do artykułów w portalu

Szczakowska bez dotacji. Teraz radni próbują znaleźć pieniądze w budżecie miasta

Postprzez hawkmoon@portal » 23 sty 2014, o 21:49

Pozwolę sobie jeszcze publicznie zaproponować rozwiązanie przynajmniej tego problemu - Obwodnica Północna - Szczakowska, tak żeby nie wylać dziecka z kąpielą.

Dobrze byłoby dorzucić 2,2 mln zł do pozycji Obwodnica Północna już teraz. Wówczas można by uzyskać nawet 3,5 do 3,8 mln subwencji. Ale niestety nie ma skąd wziąć tych pieniędzy dziś, bo grupka radnych wypowiedziała zaufanie Silbertowi. Za dwa miesiące podpisalibyśmy umowę o schetynówkę i gruntownie wyremontowali Szczakowską z udziałem kolejnych dwóch milionów dotacji. Oszczędzone środki umożliwiłby kontynuację potrzebnej Górze Piasku, Szczakowej, Pieczyskom, Dobrej i Ciężkowicom inwestycji. Bez sięgania do gminnych zaskórniaków.

Dziś wystarczy by nie ruszać obecnych 1,4 mln na Obwodnicę Północną. W kwietniu będzie można wprowadzić na Szczakowską środki z zeszłorocznej nadwyżki budżetowej i wtedy podpisać z Wojewodą umowę na dotację z NPPDL. Z budową zdążymy. Zyskamy w ten sposób około 4 milionów zamiast około sześć, ale to będzie też dobry wynik. Dobry dla miasta i jego mieszkańców.

Panie i Panowie radni - pozwólcie nam tak pracować. W przeciwnym razie narobicie tylko bałaganu.
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szczakowska bez dotacji. Teraz radni próbują znaleźć pieniądze w budżecie miasta

Postprzez leshec80@portal » 23 sty 2014, o 21:52

Obawiam się, że wiele to nie da, niektórzy z natury nie umieją czytać ze zrozumieniem.
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szczakowska bez dotacji. Teraz radni próbują znaleźć pieniądze w budżecie miasta

Postprzez wieszcz@portal » 23 sty 2014, o 21:56

Jakim kosztem i iloma krzywdami ludzkimi wcielą w życie radni "jedynie słuszne postulaty"? Ciekawe czy nad tym sepleniący łedaktoł się zastanowił zanim spłodził ten i inne materiały, bo o szefie redakcji nie wspomnę.
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szczakowska bez dotacji. Teraz radni próbują znaleźć pieniądze w budżecie miasta

Postprzez maksimus-75@portal » 23 sty 2014, o 21:56

Dziwnym zbiegiem okoliczności, przestaliście zdobywać gdy w teamie zabrakło Saługi?! Może faktycznie jesteście jak mówią ludzie narcyzami?:D
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szczakowska bez dotacji. Teraz radni próbują znaleźć pieniądze w budżecie miasta

Postprzez hawkmoon@portal » 23 sty 2014, o 22:08

Panie Maksimus-75. Przyglądam się od dłuższego czasu pana wpisom i mogę zalecić jedynie konsultacje u dobrego psychiatry. Cierpi pan na poważne zaburzenia osobowości. Na szczęście medycyna od czasu dr Freuda uczyniła wielkie postępy. Dostępne są obecnie bardzo dobre i nie dające objawów ubocznych medyczne środki psychoaktywne stymulujące deficyty pana osobowości.
Mam nadzieję, że ten wpis przeczyta ktoś z pańskich bliskich i skłoni pana do leczenia. Niestety osoby cierpiące na choroby umysłu czy zaburzenia osobowości same nie dostrzegają, że mają jakiś problem. Proszę się tym moim wpisem przejąć, bo już nie będę z panem korespondował. Gdyż to jest bezcelowa strata czasu.
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szczakowska bez dotacji. Teraz radni próbują znaleźć pieniądze w budżecie miasta

Postprzez leshec80@portal » 23 sty 2014, o 22:12

hawkmoon@poczta.jaw.pl napisał(a):Panie Maksimus-75. Przyglądam się od dłuższego czasu pana wpisom i mogę zalecić jedynie konsultacje u dobrego psychiatry. Cierpi pan na poważne zaburzenia osobowości. Na szczęście medycyna od czasu dr Freuda uczyniła wielkie postępy. Dostępne są obecnie bardzo dobre i nie dające objawów ubocznych medyczne środki psychoaktywne stymulujące deficyty pana osobowości.
Mam nadzieję, że ten wpis przeczyta ktoś z pańskich bliskich i skłoni pana do leczenia. Niestety osoby cierpiące na choroby umysłu czy zaburzenia osobowości same nie dostrzegają, że mają jakiś problem. Proszę się tym moim wpisem przejąć, bo już nie będę z panem korespondował. Gdyż to jest bezcelowa strata czasu.
... nie ma co karmić trola
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szczakowska bez dotacji. Teraz radni próbują znaleźć pieniądze w budżecie miasta

Postprzez wieszcz@portal » 23 sty 2014, o 22:14

Taka sytuacja niestety bo platformersi wolą się bujać po bankietach z szampanem w rękach i przegryzać kawiorem, a potem cygarko i whiskacz. Zwykłych ludzi mają w dupie.

I szczebel rządowy to pokazuje i lokalny też.
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szczakowska bez dotacji. Teraz radni próbują znaleźć pieniądze w budżecie miasta

Postprzez maksimus-75@portal » 23 sty 2014, o 22:15

Taaaa, ja akurat dostrzegam:P Nie wiem tylko czyj przypadek groźniejszy, mój czy Pana?:( Ja, w przeciwieństwie do Pana, i Pańskich kolegów, nie dyskutuje sam ze sobą:( Nie potrafię tego nazwać ale popytam, bo na pewno ma to swoje określenie medyczne:(
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szczakowska bez dotacji. Teraz radni próbują znaleźć pieniądze w budżecie miasta

Postprzez marek978@portal » 23 sty 2014, o 22:57

Aby mieć pełny obraz sytuacji należy przeczytać na stronie Silberta "2014. już jest. Oby dobry!"
cyt. "Założyliśmy w nieprzyjętym przez Radę Miejską budżecie nadwyżkę z roku 2013 w kwocie 11 mln. zł. Dziś Pani Skarbnik przyniosła dobrą wiadomość. Nadwyżka za ubiegły rok będzie faktycznie o kilka milionów wyższa niż się spodziewaliśmy. Oznacza to, że będę mógł zaproponować by te pieniądze przeznaczyć na remont ul. Szczakowskiej..." Radni planują na ul. Szczakowską 1,8 mln. zł. Prezydent kilka milionów. Myślę, że można zbudować ul. Szczakowską, obwodnicę i jeszcze zostanie.
marek978@portal
 
Posty: 160
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szczakowska bez dotacji. Teraz radni próbują znaleźć pieniądze w budżecie miasta

Postprzez wieszcz@portal » 23 sty 2014, o 23:01

marek978@poczta.jaw.pl napisał(a):Aby mieć pełny obraz sytuacji należy przeczytać na stronie Silberta "2014. już jest. Oby dobry!"
cyt. "Założyliśmy w nieprzyjętym przez Radę Miejską budżecie nadwyżkę z roku 2013 w kwocie 11 mln. zł. Dziś Pani Skarbnik przyniosła dobrą wiadomość. Nadwyżka za ubiegły rok będzie faktycznie o kilka milionów wyższa niż się spodziewaliśmy. Oznacza to, że będę mógł zaproponować by te pieniądze przeznaczyć na remont ul. Szczakowskiej..." Radni planują na ul. Szczakowską 1,8 mln. zł. Prezydent kilka milionów. Myślę, że można zbudować ul. Szczakowską, obwodnicę i jeszcze zostanie.


Myślę, że można to zrobić bez ludzkiej krzywdy, którą chcą zafundować radni. Ale tu chodzi o co innego, nie o los pracowników i ich rodzin, a o festiwal wyborczy radnych w dzielnicach.
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości