Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Komentarze do artykułów w portalu

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez leshec80@portal » 24 sty 2014, o 09:02

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Nazywaj mnie jak chcesz, żal mi was zakłamane... Wciągnęliście pracowników w swoje polityczne gierki, wykorzystacie ich wyciśniecie jak cytrynę, i wyplujecie jak gumę do żucia!!!!
A z tego co żeście tu wypisywali (jak to nazwałeś merytorycznie) jasno wynika, że pieniądze Silbert ma poukrywane w różnych zakamarkach! A wiec bezzasadna była kolejna próba Silberta, podniesienia ludziom podatku! Z tego wszystkiego jasno wynika, że słusznie radni wzywali na dywanik naczelników...
Co raz ciekawiej...


KONKRETY KOŁKU - KONKRETY - GDZIE MA POCHOWANE?! W SKARPETKACH NO Q...A GDZIE?! TAK JAK JUŻ PISĄŁEM MATOLE JEDEN - POTRAFISZ TYLKO INSYNUOWAĆ NIC WIĘCEJ.

SILBERT NIE CHCIAŁ PODNIEŚĆ PODATKU MATOLE, CHCIAŁ GO POZOSTAWIĆ NA POZIOMIE 2013 ROKU - MATOLE!!!!:!:
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez maksimus-75@portal » 24 sty 2014, o 11:31

Taaaaaa, na poziomie 2013 gdy już było jasne, że stracił większość w radzie;) A to ci łaskawca ten nasz Pan prezydent, buziolki posyłam:mrgreen:
A etyka dziennikarska niechaj skomentuje post mego adwersarza z Urzędu Miejskiego 'Leshec 80'
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez barton@jawnet » 24 sty 2014, o 14:59

spam...

Poszukuję jakiejkolwiek informacji o userze na forum, pod nickiem "maksimus-75".

Proszę anonimowych pracowników firmy Art-Com aby mógłby mi podać pełny adres (lub adresy) IP tego usera powyżej, bo to że UPC to raczej pewne. Zobowiązuję się dotrzymać tajemnicy, oraz nie ujawniania źródła informacji.

Dodatkowo proszę wszystkich ludzi z forum, lub z poza niego, kto ma jakiekolwiek informacje o wyżej wymienionym userze, o jakieś namiary aby podał mi je anonimowo (gwarantuję anonimowość!) na mojego maila.

Pilnie poszukuję tego usera, ponieważ chciałem się z nim wymienić na znaczki pocztowe.

Liczę na konkretne odpowiedzi...adres mailowy na forum wiadomy :D.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez maksimus-75@portal » 25 sty 2014, o 08:42

Współczują ludziom którzy dali się wkręcić w związkowe szpony! Oczywiście, że nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby intencje związkowców były czyste!! Gdyby istniało realne zagrożenie utraty miejsca pracy!! Nie trzeba być znawcą tematu, by widzieć, że zostaliście Państwo zmanipulowani! Sprytnie wkręceni w walkę o krzesła, ale nie Wasze!!! Nie łudźcie się, że tu ktoś stanął w Waszej obronie! Specjaliści nazywają to socjotechniką, ja nazywam zwykłym cha..... w walce o własny stołek!! Na ironię - Wy walczycie za nich! Nie sądzę by wam cokolwiek groziło prócz skołatanych nerwów, Paweł Silbert nigdy nie bronił nikogo prócz siebie!!!!
Sekunduje mu w tym niestety związek zawodowy, razem walczą o władze o wpływy - Waszymi rękoma!!!!! Paweł Silbert nie ma najmniejszej szansy na następną kadencję, wie o tym doskonale!! Ale jest wytrawnym politycznym graczem, nadarzyła się okazja by ludzi wkręcić w tą polityczną machinę - no i stało się, zostaliście żołnierzami nawet o tym nie wiedząc!! Czytałem wasz list, i jeśli chcecie naprawdę z nimi rozmawiać, nie rozmawiajcie za pośrednictwem związkowym!! W dobrym tonie jest by nie wyznaczać nikomu terminu spotkania! Pozdrawiam i życzę więcej wiary w siebie niż w innych!!!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 25 sty 2014, o 09:00

Drogi maximusie, otóż ponownie nie masz racji. Faktem jest, że ludzie chętniej zaczynają działać wspólnie w sytuacjach kryzysowych i gdybyś nieco znał historię pewnie byś o tym wiedział. Walka o władzę? Obecny prezydent kiedyś odejdzie, obecni radni też kiedyś odejdą, ojciec redaktor totalnie odjedzie :) a związki pozostaną. Dobre związki to wrzód na dupie pracodawcy z którym musi się liczyć nie tylko w przypadku zwolnień. A co możne zrobić jednostka? Zapewne to co masz zamiast szarych komórek. :D

Nie biorę udziału w evencie masowego wpisywania użytkownikowi maxismus słowa:
debil
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez maksimus-75@portal » 25 sty 2014, o 12:12

Z tym akurat nie polemizuje! Byłem młodym chłopcem, gdy mojego ojca ludzie Pawła Silberta zwolnili z pracy! Był związkowcem bronił innych! Zostaliśmy bez środków do życia!!! Ojciec z jakiś powodów tego zwolnienia, nie mógł się nawet starać o zasiłek z MOPSu! Matka nie wytrzymała i odeszła, nasza rodzina się rozpadła! Ojciec przez długie lata sądził się ze swym zakładem pracy, wygrał udowodnił swoje racje... Ale to co wtedy stracił oprócz pracy i dobrego imienia, nigdy nie odzyskał! Byłem wtedy młodym chłopcem, ale nie dzieckiem które niczego nie rozumie! Wielu ludzi się wstawiało za ojcem, pan prezydent był nie wzruszony! Wiedział, że łamie prawo pozwalając na zwolnienie ojca, ale to uczynił!!!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez redbaron@portal » 25 sty 2014, o 12:14

To nie debil. To Czesław Zmyśla
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez maksimus-75@portal » 25 sty 2014, o 12:58

Nikt niczego nie zmyśla, zapytaj Silberta czy to kłamstwo?!!!! Nie przypuszczałem, ze przyjdzie mi wracać do bolesnych dla mnie wspomnień! Ale kreujecie fałszywy obraz tego człowieka!!! Nie mam do Was pretensji, to Wasza praca, ale prawda jest inna!!!!!!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez miszmasz@portal » 25 sty 2014, o 13:02

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Z tym akurat nie polemizuje! Byłem młodym chłopcem, gdy mojego ojca ludzie Pawła Silberta zwolnili z pracy! Był związkowcem bronił innych! Zostaliśmy bez środków do życia!!! Ojciec z jakiś powodów tego zwolnienia, nie mógł się nawet starać o zasiłek z MOPSu! Matka nie wytrzymała i odeszła, nasza rodzina się rozpadła! Ojciec przez długie lata sądził się ze swym zakładem pracy, wygrał udowodnił swoje racje... Ale to co wtedy stracił oprócz pracy i dobrego imienia, nigdy nie odzyskał! Byłem wtedy młodym chłopcem, ale nie dzieckiem które niczego nie rozumie! Wielu ludzi się wstawiało za ojcem, pan prezydent był nie wzruszony! Wiedział, że łamie prawo pozwalając na zwolnienie ojca, ale to uczynił!!!


...musiał byc świetnym pracownikiem, skoro nie potrafił znaleźć innej pracy !
Matka Cie porzuciła i to odbiło się na Twojej psychice Maksiu...... to widać.
Czytam to forum od jakiegoś roku i takiego bełkotu jaki Ty wypisujesz, to dawno nie widziałem.
Na koniec mam frapujące mnie pytanie. Co stracił Twój ojciec oprócz pracy i dobrego imienia ?
No bo chyba nie chodzi o Twoją matkę. Odeszła pewnie z paru innych powodów, niż utrata pracy przez Twojego ojca. Gdyby tak wszystkie kobiety odchodziły z takiego powodu, to Jaworzno było by pełne rozwodników.
Pozdrawiam.
miszmasz@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez maksimus-75@portal » 25 sty 2014, o 13:13

Rodzinę stracił!!! Ojciec pracuje, jeździ na tirach, rzadko jest w Polsce. Ale gdy zajdzie taka potrzeba, obiecał, że da świadectwo prawdzie!!!
Nie życzę Ci byś to w życiu przeżył, więc proszę nie kpij!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości

cron