Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Komentarze do artykułów w portalu

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez leshec80@portal » 23 sty 2014, o 16:47

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Może Pani Szpak na faceboku zrobi larum, żeby Pan prezydent stanął przed kamerą?:cry:

Ale śmieszne, normalnie koń by się uśmiał. Czy nie jest prawdą że Radni WDJ, SDJ i PO wnioskują do Prezydenta o zmiany w budżecie miasta, szczególnie w zakresie obniżenia "wynagrodzeń urzędników" o kwotę 2,5 mln. zł. No odpowiedz panie śmieszny!
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez maksimus-75@portal » 23 sty 2014, o 17:32

Wcale mi nie do śmiechu - uruchomcie Panią Szpak niech bije w dzwony a na pewno Was ludzie poprą:P Może nawet zdeklarują podnieś swoje podatki, byle tylko Paweł Silbert mógł zatrudniać więcej znajomych?;)
Propagandzistów i krzykaczy trzeba pozwalniać panie prezydencie, i znajdzie Pan nie 2,5 ale 3 mln dla ludzi którzy rzetelnie pracują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez bufy@portal » 23 sty 2014, o 17:42

Widac maksiu ze sie swietnie bawisz faktem ze okolo 130 osob i rodzin z Jawotzna straci zatrudnienie? To jest w sumie jasne skoro platforma placi ci z rzadowych pieniedzy abys wypisywal bzdury na portalu?
bufy@portal
 
Posty: 91
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez maksimus-75@portal » 23 sty 2014, o 18:03

Sorry za szczerość, ale jesteś głupiutki w tych swoich wywodach:( Przecież kiedyś mnie poznasz - łykniesz wtedy te swoje słowa gdy zobaczysz kim jest Maksimus? To wódz żołnierz i gladiator w jednej osobie, takich ludzi nie można kupić ani wystraszyć!!! Więc jeśli nie masz kontr argumentów, nie obrażaj bo się ośmieszasz! To, że piszę z nutką ironii nie oznacza, ze jestem cynikiem!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez franek@portal » 23 sty 2014, o 18:22

leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):
maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Może Pani Szpak na faceboku zrobi larum, żeby Pan prezydent stanął przed kamerą?:cry:

Ale śmieszne, normalnie koń by się uśmiał. Czy nie jest prawdą że Radni WDJ, SDJ i PO wnioskują do Prezydenta o zmiany w budżecie miasta, szczególnie w zakresie obniżenia "wynagrodzeń urzędników" o kwotę 2,5 mln. zł. No odpowiedz panie śmieszny!


W budżecie Silberta jest zwiększenie wydatków na wynagrodzenia 1,7 mln
w budżecie radnych obniżenie o 2,5 mln ..

800 tys różnicy to nawet nie połowa rocznych przychodów kilku z wysokich urzędników.
Avatar użytkownika
franek@portal
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez leman@jawnet » 23 sty 2014, o 18:39

franek@poczta.jaw.pl napisał(a):
W budżecie Silberta jest zwiększenie wydatków na wynagrodzenia 1,7 mln
w budżecie radnych obniżenie o 2,5 mln ..

800 tys różnicy to nawet nie połowa rocznych przychodów kilku z wysokich urzędników.

franek; trza ci matematycznej korepetycji. Proponuję radną Gacek która ..." ja umie proszę pana liczyć .... kilka to jest do 10.." :P

Różnica między budżetową propozycją Silberta, a budżetową propozycją Radnych na pewno nie jest 800tys.
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 23 sty 2014, o 18:50

Nie wiem co to za Dawid napisał ten artykuł ale moim zdaniem jest on bardzo nierzetelny. Rzekłbym nawet tendencyjny.
Wynagrodzenia w ciągu dekady musiały wzrosnąć. Zmienia się w końcu płaca minimalna. W budżetówce chyba jest coś takiego jak ustawa kominowa choć nie wiem czy obejmuje ona spółki miejskie.
Wspomniane podwyżki... skoro płaca minimalna od 2004 roku wzrosła o 100% to pensje pracowników również powinny o tyle wzrosnąć. I to przy zachowaniu stanu osobowego z roku 2004! Tymczasem w artykule mowa o powiększonej świcie Silberta. Pisząc to autor przeczy sam sobie. Bo wygląda na to, że ta świta jest wynagradzana nieproporcjonalnie mniej niż powinna. Ciekawe :roll:
Może w czasach poprzedniej ekipy gdy otwarcie łącznika Martyniaków do Azotki było wydarzeniem X lecia, tych 250 urzędników stanowiło liczbę wystarczającą na taki ogrom pracy jaki ich czekał przy tym radośnie zakręconym kawałku asfaltu. Ja jednak widzę, że nasze Jaworzno obecnie niezwykle dynamicznie się zmienia. Potwierdzają to znajomi, którzy co jakiś czas zaglądają do mnie z emigracji zarobkowej. Może nie ma tutaj drugiej Irlandii ale to w końcu nasze miasto a nie jakiejś elity zdalnie sterowanej z Wiejskiej... Przykro patrzeć jak Jaworznianie wzajemnie skaczą sobie do gardła. W końcu każdy jest czyimś sąsiadem. Tyle mojego.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez aniolkipis@portal » 23 sty 2014, o 18:59

stetryczalytetryk@poczta.jaw.pl napisał(a):Nie wiem co to za Dawid napisał ten artykuł ale moim zdaniem jest on bardzo nierzetelny. Rzekłbym nawet tendencyjny.
Wynagrodzenia w ciągu dekady musiały wzrosnąć. Zmienia się w końcu płaca minimalna. W budżetówce chyba jest coś takiego jak ustawa kominowa choć nie wiem czy obejmuje ona spółki miejskie.
Wspomniane podwyżki... skoro płaca minimalna od 2004 roku wzrosła o 100% to pensje pracowników również powinny o tyle wzrosnąć. I to przy zachowaniu stanu osobowego z roku 2004! Tymczasem w artykule mowa o powiększonej świcie Silberta. Pisząc to autor przeczy sam sobie. Bo wygląda na to, że ta świta jest wynagradzana nieproporcjonalnie mniej niż powinna. Ciekawe :roll:
Może w czasach poprzedniej ekipy gdy otwarcie łącznika Martyniaków do Azotki było wydarzeniem X lecia, tych 250 urzędników stanowiło liczbę wystarczającą na taki ogrom pracy jaki ich czekał przy tym radośnie zakręconym kawałku asfaltu. Ja jednak widzę, że nasze Jaworzno obecnie niezwykle dynamicznie się zmienia. Potwierdzają to znajomi, którzy co jakiś czas zaglądają do mnie z emigracji zarobkowej. Może nie ma tutaj drugiej Irlandii ale to w końcu nasze miasto a nie jakiejś elity zdalnie sterowanej z Wiejskiej... Przykro patrzeć jak Jaworznianie wzajemnie skaczą sobie do gardła. W końcu każdy jest czyimś sąsiadem. Tyle mojego.



Drogi Tetryku, mogę się podpisać pod Twoim wpisem?;)
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez maksimus-75@portal » 23 sty 2014, o 19:00

Nie jestem elektrykiem ale jestem tego samego zdania... Jak na dłoni widać kto był dobrym duchem tych wszystkich zmian na podstawie ul. Szczakowskiej:D
Radni nie mają racji! Propaganda ma to siebie, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą:x Więc nie okrawajcie Panowie budżetu, bo Ci ludzie na tym forum pracują od rana do nocy:( A tym założeniem związku zawodowego dla swoich pracowników, nasz Pan prezydent zapisze się złotą głoską w historii samorządności:oops:
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicze wynagrodzenia do okrojenia

Postprzez jaw90@portal » 23 sty 2014, o 19:49

Bądźcie tak mądrzy i nie odpisujcie temu człowiekowi powyżej. Jeśli tak z 10 jego postów zostanie olanych, to skończy się jego działalność tutaj. Błazen potrzebuje publiczności.
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości