O Jaworznie na dobry Nowy Rok!

Komentarze do artykułów w portalu

O Jaworznie na dobry Nowy Rok!

Postprzez grisham@portal » 18 sty 2014, o 20:47

Popatrz Barton my ich tu napier...my, a oni harują. Ech poseł toż to prawie zesłanie, fakt trzeba te cierpienia przerwać, jeszcze ZUS rente będzie musiał wypłacać za pracę w szkodliwych warunkach. Ładnie napisane, Extra:D
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

O Jaworznie na dobry Nowy Rok!

Postprzez redbaron@portal » 18 sty 2014, o 20:53

To może trzeba wrócić do starego pomysłu PO - żeby tych cierpiących było mniej wy...olić senatorów, a posłów połowę. ZUS będzie przeszczęśliwy. A tak poza tym może dopytać posła, dlaczego nie wprowadzili swego programu wyborczego w życie. O podatkach też coś tam obiecywali. Że nie będą podnosić, czy coś?
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

O Jaworznie na dobry Nowy Rok!

Postprzez janusz66@portal » 18 sty 2014, o 22:08

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Popatrzcie jak to wygląda?:) Tam na tym spotkaniu ludzie poważni, skupieni nad tym co nas czeka, biorąc Boga na świadka swoich czynów... A z drugiej strony WY - miotający się jaworzniccy chłopcy i gryzący wszystkich wokoło:x
Nie napisałem tego by Wam dogryź, ale tak odbierają to ludzie! Nikt poważny nie chce się tu z Wami kopać, bo tak wygląda dyskusja z Wami, jak kopanie się z koniem:x Być może jest to dobra taktyka wyborcza, bo chyba o to tu chodzi... Ale jak w Jaworznie odebrani są ludzie którzy J.Buzkowi chcą oblewać twarz szampanem, wiedzą tylko Ci którzy mają to, co nazywamy kultura osobistą:x Galeria jest potrzebna i z tym nikt nie dyskutuje, bo trzeba ten teren zagospodarować i tyle! Nie sądzę by Wam ktoś w tym przeszkadzał, Paweł Silbert był i jest człowiekiem podejrzliwym i nie ufnym, wie o tym niemal każdy w Jaworznie8-) Więc gdy idzie coś nie tak, wszędzie widzi spisek i knowania:x Uspokójcie się i pracujcie w spokoju dla dobra naszego miasta skoro bierzecie za to uposażenia:x

Ty naprawdę widzisz tam kogoś poważnego ? zgupiałeś :ugeek:. Ośmieszony Saułga który się odwrócił od miasta, Śmigielski który za nieudolność bardzo szybko wyleciał z marszałkowania (zdążył co prawda kupić trochę limuzyn dla urzędu i wtopić kolejne miliony w stadion śląski, a efektu dalej nie ma) Buzek (kiedyś był ok) Obecnie jedynie w PE coś znaczy. Lokalni watażkowie? którzy wywołali w mieście wojnę? Kolejni marszałkowie z PełO wylatywali z hukiem, za kolejne przekazywanie milionów na śląski (tamtych pieniędzy wam nie żal?)za paraliż na kolei i inne bzdurne decyzje. Teraz Sekuła z Chęcińskim pokazują nieudolność, (galeria, dofinansowanie dokumentacji na przedłużenie DTŚ do Jaworzna, ŚKUP) to przykłady pierwsze z brzegu. Jedyną osobą która w tym towarzystwie ma jaja to ....pani Bieńkowska która na szczęście nie jest członkiem PO. Zastanów się dlaczego. Piszesz o kulturze......PO ją ma pokazując to ostatnio, kradnąc pomysły zwykłych mieszkańców, kazując klękać przed posłem jak by właśnie był Bogiem. Przypominam Ci że Twoi idole też biorą pieniądze i żyją z naszych podatków. Nie wiem gdzie pracujesz i co robisz ale mam wrażenie że jak by przeczytać wszystkie Twoje posty to można dojść do wniosku że badań psychotechnicznych nie masz szans zaliczyć. Ja Ci już pisałem że pracuję w jednej ze spółek Taurona i nie jestem politykiem więc przestań używać słowa Wy.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

O Jaworznie na dobry Nowy Rok!

Postprzez esjot@portal » 18 sty 2014, o 22:48

Nie dokarmiaj już tego trola, on żyje w swoim świecie i jest przekonany, że wszystko co tu się pisze to zmowa / spisek/ ludzie podstawieni/ ślepi klakierzy Silberta/ nieświadomi jaki nas armagedon czeka itp. Szkoda zdrowia na oszołoma. Chciał zaistnieć - to zaistniał sobie. Tyle jego.
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

O Jaworznie na dobry Nowy Rok!

Postprzez wieszcz@portal » 18 sty 2014, o 23:27

Mnie zastanawia bardziej z jaką ofertą wyjdzie Platforma do wyborców w mieście? Czy to będzie cygaro dla każdego? Może zostało po bankiecie dla notabli platformianych?

To jest kolejny raz kiedy PO pokazuje się jako partia ludzi oderwanych od społeczeństwa borykającego się z mnóstwem (narastających) problemów dnia codziennego. Oni wolą kisić się we własnym sosie, śpiewać kolędę z szampanem w ręcę (to jakaś nowa "świecka tradycja"?), napychać brzuchy przedsiębiorcom zatrudniającym pracowników na śmieciówkach albo za minimalną, świcie ze spółdzielni i innym "niezależnym", no i do tego pewnie dyskusje w stylu: ferie w Alpach czy Teneryfa Krzysiu, Rysiu, Zbysiu...(podstaw właściwe)?

Takie to elity PO wsparte kamerą ze stajni redaktora Matysika.
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

O Jaworznie na dobry Nowy Rok!

Postprzez esjot@portal » 19 sty 2014, o 00:36

Nie ma znaczenia: PO, PiS, PSL, SLD, Palikoty, obrażeni na Jarosława, narodowcy... wszyscy powinni się wstydzić wkładając swoje brudne polityczne łapska do samorządu. Wypieprzajcie do parlamentu! Tam się spełniajcie i taplajcie w swoim gówienku. W wyborach lokalnych powinien być oficjalny zakaz używania partyjnych sztandarów. Każdy radny może mieć swoje sympatie polityczne i nawet przynależność partyjną ale nas to guzik obchodzi. Wybieramy was żebyście służyli mieszkańcom a nie swoim zasranym partyjnym interesom. Wszystkich was do dotyczy!

...ulżyłem sobie ;)
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

O Jaworznie na dobry Nowy Rok!

Postprzez czeslaw1963@portal » 19 sty 2014, o 01:33

Koniec z marionetkami Silberta. Czas na Białą Armię.
Avatar użytkownika
czeslaw1963@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

O Jaworznie na dobry Nowy Rok!

Postprzez czeslaw1963@portal » 19 sty 2014, o 01:33

Koniec z marionetkami Silberta. Czas na Białą Armię.
Avatar użytkownika
czeslaw1963@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

O Jaworznie na dobry Nowy Rok!

Postprzez maksimus-75@portal » 19 sty 2014, o 08:32

Nie wiem co to ta biała armia, ale widząc kim się Silbert otoczył... POPIERAM!!!
Stara jak świat prawda - jaki pan taki kram:( Tego wodza sprowadźcie z Dąbrowy Górniczej, który rękami Dariusza Intrygeusza, dynamit podłożył pod podwaliny jaworznickiej demokracji:x
Czyta poprawnie, lecz bez zrozumienia:x
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

O Jaworznie na dobry Nowy Rok!

Postprzez barton@jawnet » 19 sty 2014, o 08:41

Leczysz kaca głupimi wpisami na forum od samego rana ?. Idź się chłopie jeszcze połóż. Wypij jogurcik i podrzem do południa. Od rana jeszcze nic mądrego nie napisałeś.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 21 gości

cron