Spotkanie w sprawie Galeny

Komentarze do artykułów w portalu

Spotkanie w sprawie Galeny

Postprzez muniek@portal » 17 sty 2014, o 22:39

franek@poczta.jaw.pl napisał(a):
hawkmoon@poczta.jaw.pl napisał(a):Lęk przed zmianą jest uwarunkowany gatunkowo. Człowiek już tak ma, że boi się nieznanego. Setki tysięcy lat ewolucji trudno zniwelować edukacją i doświadczeniem osobistym. Dlatego często lęki leczy się przysłowiami, ludową mądrością: "Strach ma wielkie oczy". Czego życzę oponentom Galeny.

I jeszcze drobne sprostowanie: 21 jaworznickich przedsiębiorców będzie wynajmowało powierzchnie w Galenie. Wczoraj na spotkaniu u Marszałka było trzech przedsiębiorców galerii nieprzychylnych: lokalny wydawca prasowy, pan prowadzący mały lokal gastronomiczny i jubiler.


Z góry przepraszam za emocjonalnego posta, bo jak widzicie nie zabieram dyskusji na forum i nie zamierzam. jednak kłamstwa hawk, urzednika, zaczynają byc smieszne. juz nie wspomne o wywodach jak to elektrycznosc do galeny będzie pochodzic z jaworznickiego wegla itd.

Hawk: masz syndrom sil.. wmawiając że kto was nie caluje w posladek to wasz wróg... kto ci powiedział że ktoś z naszej redakcji jest nieprzychylny ? Pytałeś kogoś ?

Upuść sobie troche krwi. Dawniej ci pomagało.

Lęk przed zmianą to masz tylko ty i twoi koledzy, bo uwierz mi w to co wszyscy wiedzą, To miasto bez was sie nie zawali !! Będzie funkcjonowac dalej, ta myśl najwyraźniej ci nie pasuje.

Zobacz sobie lepiej ku pamięci jak sciskałeś się z Sałgą i dziekowałes za pomoc w dotacjach, zobacz sobie jak Silbert wystepuje w spotach wyborczych Saługi na YT i co mówi i za co dziekuje. i zobacz na jakiego hipokryte w tym obliczu teraz wychodzisz.


Franiu uwierz mi, to miasto bez waszej gazetki się też nie załamie, a mam nadzieję że będzie to niedługo.
Co mamy ci pokazac numery archiwalnych wydan waszych gazetek jak wychwalaliscie silberta, jak sialiscie nieprawdę (zresztą do tej pory to robicie)
FRANIU NIE IDZ DROGA OJCA REDAKTORA
I mowie to ja przeciwnik silberta
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Spotkanie w sprawie Galeny

Postprzez annazbi@portal » 18 sty 2014, o 11:14

Na spotkanie zapraszał marszałek Chęciński, jak był u nas na spotkaniu w siedzibie Jaworznickiej Izbie Przedsiębiorców. Prosił by reprezetacja nie był liczniejsza niż 2 osoby, góra 3. Więc jak nie wiecie to nie zabirajcie głosu. A Toszy i Silbertowi potrzbni są przeciwnicy, bo wtedy może koloryzować swoją pozycję, której nie ma. A przedsiębiorców nigdy nie lubił, bo mu się jego interesiki nie udawały. Tak jak sportowców:(
annazbi@portal
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Spotkanie w sprawie Galeny

Postprzez pieton@portal » 18 sty 2014, o 11:29

No i wydało się. Rzeczniczka marszałka poprosiła Silberta i gazetę, by nie publikowali informacji, że byli obecni na spotkaniu. Obie strony się do tego zobowiązały i co? Okazuje się, że zobowiązanie dla Siberta i Toszy to nic takiego. Taka etyka. Zrobią wszystko, by tylko pokazać się lepszymi niż są. Manipulują i z nikim się nie liczą.:(
pieton@portal
 
Posty: 23
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Spotkanie w sprawie Galeny

Postprzez bufy@portal » 18 sty 2014, o 11:41

To chyba bardziej wyszlo ze Marszalek ma lub mial cos do ukrycia skoro rzeczniczka prosi o niepublikowanie informacji ktore mogly by byc korzystne dla miasta i jego mieszkancow a ktore wplywaja ewidetnie na oslabienie pozycji marszalka? Czy to nie jest manipulacja faktami?
bufy@portal
 
Posty: 91
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Spotkanie w sprawie Galeny

Postprzez redbaron@portal » 18 sty 2014, o 11:45

Annazbi, Pieton. Po cichutku, w gabinecikach pozałatwiać, jedna pani, drugiej pani? Tak sobie wyobrażacie publiczne życie? Klientelizm to wszystko najgorsze co mogło się przydarzyć w tej sferze. Jasno dziś widać, że reprezentują to ci, którzy rozpoczęli w Jaworznie kampanie wyborczą. I jeszcze mówią nam - wyborcom - w twarz - ludu: gęby na kłódkę, szlaban na dyskusję, limit wystąpień jest. My załatwiamy.

Wy naprawdę uważacie, że macie do czynienia z tępą masą ciemnego ludu, któremu można wmówić każdą bzdurę?

Bufy - marszałek ma do ukrycia po prostu niekompetencję. Cóż innego ukrywają poza zegarkami politycy?
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Spotkanie w sprawie Galeny

Postprzez barton@jawnet » 18 sty 2014, o 12:11

pieton@poczta.jaw.pl napisał(a):No i wydało się. Rzeczniczka marszałka poprosiła Silberta i gazetę, by nie publikowali informacji, że byli obecni na spotkaniu. Obie strony się do tego zobowiązały i co? Okazuje się, że zobowiązanie dla Siberta i Toszy to nic takiego. Taka etyka. Zrobią wszystko, by tylko pokazać się lepszymi niż są. Manipulują i z nikim się nie liczą.:(


Nie rozumiem tego wytłuszczonego tekstu. To po całej głośnej wrzawie i oddolnej inicjatywie zbierania podpisów Silbert miał po cichutku tam pojechać i coś tam "ugrać" dla miasta ?. Ja chyba faktycznie oszaleję i będę głosował na PIS. Może i będzie średniowiecze, ale przynajmniej mam nadzieję, powrócą stosy i biczowanie na rynku. Nikt niczego już nie "załatwi" i nie ukradnie. Nowego znaczenia nabiorą słowa, że "posypały się głowy".

PS. Dlaczego nikt nie podkreśla tu na forum, że decyzja już wcześniej została podjęta, ale potem (ktoś szepnął na ucho?) została wycofana. To nie jest walka o podjęcie decyzji, ale o przywrócenie tej co została wcześniej pewnie zbadana a następnie podjęta.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Spotkanie w sprawie Galeny

Postprzez redbaron@portal » 18 sty 2014, o 12:15

Barton, nie głosuj na PiS. Oni sobie dadzą radę i bez Ciebie. Potrzebujemy czegoś takiego:

http://publica.pl/teksty/ruchy-miejskie-do-rad

Polityków trzeba mieć w uuupie
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Spotkanie w sprawie Galeny

Postprzez pieton@portal » 18 sty 2014, o 12:44

nie wiem co to miało być, ale jak się zobowiązali to powinni słowa dotrzymać. I tyle.
pieton@portal
 
Posty: 23
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Spotkanie w sprawie Galeny

Postprzez redbaron@portal » 18 sty 2014, o 12:53

A czy ktoś puścił jakąś parę o ustaleniach? Uważnie przeczytałem tekst Silberta:

http://silbert.pl/84-dlaczego-walcz%C4%99-o-galen%C4%99.html

Pisze w nim to o czym on - Silbert - mówił marszałkowi, w reakcji na zdziwienie Marszałka, że się tym tematem prezydent zajmuje.

Musimy zaczekać na decyzje jeszcze kilka tygodni. Mam nadzieję, że udało nam się przekonać służby podległe Marszałkowi, że Galena ma solidne fundamenty merytoryczne, by otrzymać pożyczkę w programie JESSICA. Ma również silne poparcie mieszkańców Jaworzna. Dowiedziałem się dziś, że już 21 jaworznickich przedsiębiorców chce w tym obiekcie uruchomić swoje sklepy lub usługi. Dlatego z niecierpliwością czekam na zmianę decyzji Marszałka w sprawie rekomendacji dla Galeny.

A tak z drugiej strony warto byłoby się dowiedzieć co konkretnie ustalono. I co konkretnie było powodem cofnięcia rekomendacji. Albo z czyjego podszeptu to nastąpiło.
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron