Wrze na linii prezydent - radni

Komentarze do artykułów w portalu

Wrze na linii prezydent - radni

Postprzez nemo@portal » 19 sty 2014, o 13:28

ale to i tak nie tłumaczy używania epitetów (niezbyt ładnych). Może ja jestem za stary, ale z domu wyniosłem, szanowanie ludzi, nawet gdy się z nimi nie zgadzam i pozwolić im mieć swoje zdanie. (ale do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć - ja też kiedyś byłem bezkompromisowy, z wiekiem mi to przeszło) ;)
nemo@portal
 
Posty: 131
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wrze na linii prezydent - radni

Postprzez barton@jawnet » 19 sty 2014, o 13:49

Słowo "nie kumaty" uważasz za równoważne epitetowi i uważasz je za pomyje?. Człowieku co ty wypisujesz !. Jeszcze dorabiasz sobie przy okazji legendę, jakiś ty dobrze wychowany. Temat Ciebie nie dotyczy, więc po co ta autoprezentacja.

Jak chce się wykorzystywać to medium, jako kontakt z wyborcami, to trzeba wiedzieć jak z niego korzystać.

@siux1 - :D
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wrze na linii prezydent - radni

Postprzez nemo@portal » 19 sty 2014, o 14:07

proszę poczytać wszystkie posty na tym portalu - ile tam jest wyzwisk - ja nie pisze kto - bo to widać; ja tylko chciałbym by tu było normalniej - czemu nie można tu mieć innego zdania - jak nie jesteś z "nami" to jesteś głupi. Popieram (i poparłem)inicjatywę Pana Serafina, doceniam i szanuję to co robi ekipa Prezydenta Silberta, ale cyt. "Nikt nie jest idealny"
nemo@portal
 
Posty: 131
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wrze na linii prezydent - radni

Postprzez dana-76@portal » 19 sty 2014, o 18:42

siux, barton itd. Podpisałem się pod tekstem, gdyż zacytowana wypowiedź czy wpis Dawida Serafina jest delikatnie mówiąc niezgodna z prawdą (ktoś musiał to sprostować). To nie jest słowo przeciwko słowu. Z tych spotkań są protokoły. Ja rozumiem, że Was to boli, że ktoś ma odwagę napisać prawdę nie pasującą do Waszej teorii. Poużywajcie sobie jeszcze trochę kochana młodzieży z pokolenia JPII :mrgreen::mrgreen::mrgreen:. Jeżeli uznacie to za istotne, to Wam podpowiem, że wypadają mi włosy (czasami) i straciłem jeden ząb.
dana-76@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wrze na linii prezydent - radni

Postprzez barton@jawnet » 19 sty 2014, o 19:04

Szanowny Panie Radny, muszę stanowczo zaprotestować !. Jestem z pokolenia towarzysza Wiesława, chyba pan go pamięta, a nie JPII.

Co do informacji o włosach i zębie, powiem Panu, że to dość istotne informacje. Nie jestem oczywiście lekarzem, ale skoro w naszym kraju lecznictwo leży na łopatkach, istnieje skądinąd powiedzenie "lekarzu lecz się sam" i często mówi się że w Polsce wszyscy jesteśmy lekarzami bo wiemy lepiej od nich, to skromnie Panu podpowiem, że jak wypadają włosy i zęby to znak, że coś się dzieje. Proponował bym machnięcie ręką na wybory, a wzięcie się na poważnie za swoje zdrowie. Kiedyś nadchodzi czas, Panie Radny, aby zostawić to społeczeństwo młodszym, a samemu zacząć dbać o swoje zdrowie. Liczę, że weźmie Pan sobie moje słowa, słowa skromnego wyborcy do serca. Niech Panu Bóg Błogosławi.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wrze na linii prezydent - radni

Postprzez redbaron@portal » 19 sty 2014, o 19:09

Barton :ugeek::ugeek::ugeek:

Pokolenie Gierka też życzy radnemu by się zaczął leczyć
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wrze na linii prezydent - radni

Postprzez redbaron@portal » 19 sty 2014, o 19:09

O wybaczenie proszę... dwa razy
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wrze na linii prezydent - radni

Postprzez marek978@portal » 19 sty 2014, o 21:39

Barton. Ale Ci Chudzikiewicz zaszedł za skórę. Widać istotnie że jesteś z pokolenia JPII.
A fraszka "i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy" pasuje jak ulał. Jesteś nieomylny i masz absolutnie rację :oops:
marek978@portal
 
Posty: 160
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wrze na linii prezydent - radni

Postprzez barton@jawnet » 19 sty 2014, o 21:42

Co ty piszesz. :|Taki miły pan. Na dodatek chce nadal walczyć z kapitalizmem. Jak mówi redaktor CTV, ma co roku to samo przesłanie.
Innymi słowy, jest niereformowalny jak Socjalizm. I ten Pan chce kandydować na Prezydenta Miasta i chce zastąpić w fotelu Silberta.


Tak gdzieś przy drugiej minucie filmu..

http://www.jaw.pl/video/show/14636
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości