Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Komentarze do artykułów w portalu

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez barton@jawnet » 16 sty 2014, o 11:34

Masz rację, to Prezydent jest winny, że nie daje kasy zawodnikom, którzy jak tylko złapią wiatr w żagle to spiepszają do innych klubów, ale co tam, miasto, kasa wypłaci z kasy podatników niech se chłopaki zarabiają. Szkoda że to nie Silbert dał łapówkę za wygranie meczów Szczakowianki,bo to tylko dzięki łapówkom osiągnęła tak wysoką ligę. Zawodnicy mierni, ale kasa się liczy, więc i do I ligi, na sam szczyt dzięki kupowaniu meczów. Chodzą potem po mieście dumni szalikowcy że ich Szczaksa była wysoko. Jak się dawało pod stołem to i byli. Jedna afera łapówkarska wypłynęła, a ile było tych, co nikt nie wykrył ?. Pewnie Silbert powinien założyć w budżecie miasta, z naszych pieniędzy jakiś fundusz pomocy poszkodowanym piłkarzykom.

Panie Prezydencie Silbercie...dlaczego pan nic nie robi dla sportu ?. Zawodnicy, nawet ci mierni powinni mieć kasę, super wyposażenie, codzienne darmowe bilety na basen, SPA, profesjonalne masaże, manicure, pedicure, maseczki, żele, własnego dietetyka który ustali co piłkarz może jeść a co nie powinien, obowiązkowo nie śmierdzące buciki do treningu, do meczów oczywiście lepsze, firmowe, z żelowym wkładem. O ciuszkach termo nie wspomnę. |O energetycznych napojach i batonikach wspominać chyba nie muszę, panie Prezydencie.

Pal licho chodniki, drogi, przejścia podziemne, place dla inwestycji, pan się za sport weź.

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez johny8326@portal » 16 sty 2014, o 12:21

netkuba fajnie jak kibicujesz Szczakowiance ale to jaki poziom takie płace chyba wiesz o czym piszę
nie radni zabrali pieniądze Szczakowej tylko kiepska polityka prezydenta i planowanie kosztów. Z drugiej strony piłkarze niech zaczną grać, a dopiero potem niech się martwią o kasę.Frekwencja na ich meczach nie jest duża więc i wymogi finansowe powinny być mierne. Bardzo dobrze to napisał Barton. Jak jesteś takim wiernym kibicem to chyba wiesz ile kosztował awans do ekstraklasy i utrzymanie drużyny.
Ja teraz piszę ogólnie o sporcie w Jaworznie, którego praktycznie nie ma a prezydent dostaje nagrodę za jego promocję i wspieranie to jest śmieszne!
Popatrz na podobne miasta na śląsku jak nasze w każdym można się czymś ekscytować i być kibicem tylko nie w Jaworznie!Została teraz jedynie koszykówka ale poziom meczy jest bardzo mierny czemu-bo zero pomocy od miasta na dofinansowanie klubu!Zorientuj się jakie są dotacje z miasta dla klubów i policz koszta wyjazdów wynajęcia sali itp a zobaczysz jaka jest pomoc prezydenta.
johny8326@portal
 
Posty: 25
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez maksimus-75@portal » 16 sty 2014, o 12:23

Sorry barton ale nie rób z siebie głąba:x On nie ma wizji jaworznickiego sportu, nie ma pojęcia co należy wspierać a co nie...:x Po prostu nie rozumie sportu, więc jaka nagroda?! Za co?!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez barton@jawnet » 16 sty 2014, o 12:42

No tak , ja dopiero pracuję na to stanowisko, ty zaś jesteś nim od pierwszego wpisu tu, na forum.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez maksimus-75@portal » 16 sty 2014, o 12:59

Roześmiałem się:D Nieźle, ale daj sobie powiedzieć, że on nie ma zielonego pojęcia o sporcie:( Sport, można preferować na rożne sposoby, nasz prezydent nie pokusił się o żaden:x
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez barton@jawnet » 16 sty 2014, o 13:04

To w projekcie budżetu na 2014 nie ma nic w zapisie o sporcie ?.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez maksimus-75@portal » 16 sty 2014, o 13:19

A skąd ja to mogę wiedzieć?! Nie jestem w żadnej partii, mówiłem to tysiąc razy!!!! Teczkę mam ale brązową, w prawym dolnym rogu jest na niej wytłoczony napis:P
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez barton@jawnet » 16 sty 2014, o 13:28

To zobacz głąbie na strony Urzędu Miejskiego. Tak tylko napisałem od niechcenia, bo właściwa odpowiedź brzmi pod tym linkiem :

https://www.youtube.com/watch?v=C0Ycn1iDhB0
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez maksimus-75@portal » 16 sty 2014, o 13:39

Tyle razy już próbowałeś mnie sprowokować do używania innego języka, ale ani razu Ci się nie udało:P A internauci czytają w jakiej tonacji urzędnicy miejscy składają wyjaśnienia na internetowych forach:x Więc daruj sobie...
Jaki pan, taki kram:x
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez robi@portal » 16 sty 2014, o 14:16

Silbert rzucił parę groszy Szczakowiance w ubiegłym i tym też roku aby nie umarła śmiercią naturalną, z prostego powodu IDĄ WYBORY. Ciekawe czy inne stowarzyszenia też dostały więcej, bo na razie co roku mimo że ceny idą w górę dostawały mniej. Z rady nadzorczej też zrezygnował bo Jaworznianie się trochę wkur...li, IDĄ WYBORY. A to że zawsze są klakierzy Silberta na tym forum i to jedni i ci sami nie dziwi mnie, za to im w końcu płaci. Tylko po prostu Silbert już się mieszkańcom znudził, a dodatkowo ma bardzo nieudolny dwór co widać po wpisach, a w czynach po Jaworznickich rondach i nie tylko.:!:
robi@portal
 
Posty: 104
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron