Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Komentarze do artykułów w portalu

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez janusz66@portal » 16 sty 2014, o 18:50

Tomaszu Sędor przecież Twoja PO będąc prawie 11 lat w koalicji proponowała i akceptowała takie rozwiązania komunikacyjne, to do kogo masz żal? do Silberta? przecież w pojedynkę tego nie zrealizował. Ośmieszacie się coraz bardziej. Po drugie skoro narzekają na korki to po co się pchają w to miejsce skoro są drogi alternatywne? Po trzecie to miejsce ma być dla ludzi i każde utrudnienie życia kierowcą w tamtym miejscu jest mile widziane, ja bym dołożył jeszcze przejście dla pieszych naprzeciwko PKO :D

Maksimus ja jako podatnik płacący podatki w tym mieście nie życzę sobie finansowania kilku kopaczy (wypłacania im pensji z moich podatków) kiedy w mieście są jeszcze drogi dziurawe, błotniste, nie ma wszędzie kanalizacji, boiska w szkole, placu zabaw etc Zastanów się nad sobą bo z jednej strony lżysz Silberta za wspieranie galerii (prywatne) a z drugiej strony lżysz Silberta że nie dotuje Szczakowianki (też prywatne) Więc ośmieszyłeś się totalnie :ugeek::ugeek:
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez grisham@portal » 16 sty 2014, o 19:13

Przecież opozycja zabrała ponad dwie bańki z budżetu (podatki). Teraz krzyczycie !!! Ja mam z podatków utrzymywać pseudo sport, na całym świecie sport szuka sponsorów, trzeba tylko przedstawić wyniki, a tych nie ma. Ot cała naga prawda o jaworznickim sporcie.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez leshec80@portal » 16 sty 2014, o 19:59

Chyba nie jest tak źle ze sportem w Jaworznie:
Siatkówka mężczyzn - II LIGA – MCKiS ENERTGETYK JAWORZNO
Siatkówka kobiet - II LIGA
Koszykówka mężczyzn - I LIGA
Międzynarodowy Bieg Uliczny na dystansie 15 kilometrów. Ta najbardziej masowa impreza w kraju w kategorii biegów krótszych niż maraton, gromadzi na starcie rokrocznie blisko 600 biegaczy; uzyskała nawet status Złotego Biegu, przyznawany przez internetową stronę Maratony Polskie.
13. edycja Pucharu Polski w armwrestlingu na zamku w Gniewie. Siłacze z Jaworzna zdominowali klasyfikację drużynową. Jaworznianie zdobyli ogółem 29 medali (15 złotych, 9 srebrnych oraz 5 brązowych).

troszkę o sukcesach naszych sportowców można poczytać również na http://www.jaworznianin.pl/category/artykuly/sport/

Sport to nie tylko piłka nożna... aczkolwiek nie jest prawdą że miasto jej nie wspiera http://www.jaworznianin.pl/2014/01/1496/ i myślę że na tym nie koniec.
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez janusz66@portal » 16 sty 2014, o 20:06

leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a):Chyba nie jest tak źle ze sportem w Jaworznie:
Siatkówka mężczyzn - II LIGA – MCKiS ENERTGETYK JAWORZNO
Siatkówka kobiet - II LIGA
Koszykówka mężczyzn - I LIGA
Międzynarodowy Bieg Uliczny na dystansie 15 kilometrów. Ta najbardziej masowa impreza w kraju w kategorii biegów krótszych niż maraton, gromadzi na starcie rokrocznie blisko 600 biegaczy; uzyskała nawet status Złotego Biegu, przyznawany przez internetową stronę Maratony Polskie.
13. edycja Pucharu Polski w armwrestlingu na zamku w Gniewie. Siłacze z Jaworzna zdominowali klasyfikację drużynową. Jaworznianie zdobyli ogółem 29 medali (15 złotych, 9 srebrnych oraz 5 brązowych).

troszkę o sukcesach naszych sportowców można poczytać również na http://www.jaworznianin.pl/category/artykuly/sport/

Sport to nie tylko piłka nożna... aczkolwiek nie jest prawdą że miasto jej nie wspiera http://www.jaworznianin.pl/2014/01/1496/ i myślę że na tym nie koniec.

Jest jeszcze boks, karate, narty wodne, choć to sporty dotowane przez sponsorów.
Należy dodać że to jest dotowane w jakiejś części z kasy miasta. Ale najlepiej drzeć gębę że Silbert zniszczył sport. B tylko kopacze są najważniejsi. A Szczakowiankę może i stworzył Fudała, ale ją też zniszczył kupowaniem meczy. Zresztą jak by nie to, to pewnie z II ligi by nigdy nie wyszli.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez johny8326@portal » 16 sty 2014, o 22:41

miasto i władza jest od tego by dotować sport i go promować bez względu jaka jest to dyscyplina, każdy może mieć swoje zdanie jeden lubi piłkę drugi woli siatkówkę a kto inny boks. W tym mieście siatkówka i koszykówka zajmuje najwięcej godzin jeśli chodzi o wynajem hali wyniki mierne skromnie mówiąc, piłka to układy a na takie miasto powinien być jeden solidny klub a reszta niech szkoli młodzież ale niestety ambicje niektórych prezesów są takie że każdy chce być najważniejszy i zamiast dotować jeden klub utrzymujemy chyba cztery.Każda dyscyplina chce być najważniejsza tylko w naszym mieście nikt nie wie która to jest, był boks była liga hala była pełna liga padła to była Szczakowianka która narobiła długów i było spłacanie zakładanie spółki S.A. było bankructwo, była szansa na dobrą siatkówkę i czegoś zabrakło ja uważam że pomocy miasta teraz mamy druga ligę, jest koszykówka w 1 lidze i czekamy co będzie dalej bo wyniki mierne czemu bo brakuje pomocy i dobrego dofinansowania ale mamy "cudny" rynek który będziemy spłacać latami, pewnie jeszcze przerobimy kilka skrzyżowań zwiększymy zadłużenie a mecze oglądać będziemy w tv bo u nas nie ma na co chodzić i komu kibicować więc się pytam za co nagrodę dostaje prezydent?gdzie tu pomoc dla sportu?gdzie ta galeria którą obiecał jak zostawał pierwszy raz prezydentem?porobił latarnie ścieżki i nasadził alejkę drzew "imienia" Silberta chyba ta nagroda to dla tych właśnie kopaczy od drzew!
johny8326@portal
 
Posty: 25
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez pavel@portal » 16 sty 2014, o 23:03

janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):ja jako podatnik płacący podatki w tym mieście nie życzę sobie finansowania kilku kopaczy (wypłacania im pensji z moich podatków) kiedy w mieście są jeszcze drogi dziurawe.

Niestety, nigdy nie zadowoli sie kazdego. Ale wedlug mnie miara prawdziwgo gospodarza jest to ze potrafi w miare jak najwiecej potrzeb mieszkancow zaspokojic. Kazdy w sumie mieszkaniec miasta to podatnik wiec rownie dobrzy sympatycy sportu ktorzy placa podatki i oni akurat mogoa sobie zyczyc aby dotowano sport. Ale jak ktos nie czuje sie zwiazany sie z sportem to wiadome ze dla niego to niepotrzebne i wydawanie pieniedzy w bloto. Ale z drugiej strony ktos moze jeszcze powiedziec ze on sobie nie zyczy aby z jego podatkow oplacono gwiazdeczki ktore za jeden godzinny koncert biora potezne pieniadze. I co wtedy? nie organizowac imprez miejskich? to bardzo skomplikowane i przestrzegalbym przed popadaniem w skrajnosc pt "to jest prywatne wiec nie mozna tego wspierac publicznymi pieniedzmi" To skoro ludzie placa podatki to na co maja isc te pieniadze? na same drogi???

janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a): A Szczakowiankę może i stworzył Fudała, ale ją też zniszczył kupowaniem meczy. Zresztą jak by nie to, to pewnie z II ligi by nigdy nie wyszli.

To prawda. Ale mile sportowe emocje choc nie do konca zawsze moze fair pozostaja. Ludziom do dzis pozostaje duzy apetyt na podobne emocje. Ale na ekstraklase nie mamy co sie juz spinac. Jakbysmy mieli 2 lige ktora jest ogolnopolska to i tak bedzie duzy sukces. A marketing robi swoje, do dzis na slowo Jaworzno to w roznych czesciach Polski na pierwsze slowo skojarzenia to nie kupa czy trojkatny rynek a wlasnie Szczakowianka. I wcale nie ze jakas korupcyjna bo kazdy sympatyk teg sportu wie ze kazdy klub byl 'umoczony' :)

Kazdy ma jakies pasje,zainteresowania, jedni kino,drudzy pilka nozna, trzeci koncerty. I naprawde nie ma nic zlego aby kazdy w tym miescie znalazl cos dla siebie bo inaczej to brzmi jakbysmy zyli w totalitaryzmie gdzie wladza narzuca z gory obywatelom jak maja spedzac czas w swoim miescie.

Prezydent Silbert nie jest zawodnikiem i nie zapewni nam sukcesow sportowych ale jego pomoc w tym zakresie lezy gdzie indziej. Aby przedsiebiorcy,prezes klubu,sympatycy - czuli jego wsparcie, ze wszyscy jestesmy w jednej druzynie.


Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez johny8326@portal » 16 sty 2014, o 23:29

jak dobrze wszyscy wiemy prezydent gra tylko w swojej drużynie a wszyscy co mają inne zdanie są wrogami.
wiemy że jeszcze się taki nie znalazł co by wszystkim dogodził jedni wolą sport inni kino a inni wycieczki.
Tylko w naszym mieści my podatnicy płacimy już nawet za Dni Jaworzna!
więc w naszym mieście to chyba prezydent wspiera tylko przebudowy i orkiestrę!
Jeśli chodzi o sport to mamy dwie niezłe hale i na żadnej nie ma już kawiarni to chyba mówi samo za siebie jaki mamy sport
poza drogami reszta to pustynia!
johny8326@portal
 
Posty: 25
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez janusz66@portal » 17 sty 2014, o 17:11

johny8326@poczta.jaw.pl napisał(a):jak dobrze wszyscy wiemy prezydent gra tylko w swojej drużynie a wszyscy co mają inne zdanie są wrogami.
wiemy że jeszcze się taki nie znalazł co by wszystkim dogodził jedni wolą sport inni kino a inni wycieczki.
Tylko w naszym mieści my podatnicy płacimy już nawet za Dni Jaworzna!
więc w naszym mieście to chyba prezydent wspiera tylko przebudowy i orkiestrę!
Jeśli chodzi o sport to mamy dwie niezłe hale i na żadnej nie ma już kawiarni to chyba mówi samo za siebie jaki mamy sport
poza drogami reszta to pustynia!

Ale czy miasto nie wspiera sportu? być może na miarę swoich możliwości. Przecież MCKiS który kieruje siatkówką czy koszykówką żyje z pieniędzy miejskich. Czy udostępnianie hal sportowych to nie pomoc? Ja wiem dobrze że całe odium spadające na Silberta jest za to że nie daje dużych pieniędzy na Szczaksę. Ja osobiście mam uraz do tego co się kiedyś stało ze Szczakowianką tylko dlaczego największych pretensji nie macie do Fudały. Sam chodziłem na mecze. Gdyby nie było kupowania może byli by w II lidze a sytuacja była by zgoła inna.
Co do rynku. Dlaczego piszesz nie prawdę? Rynek kosztował ok 16 milionów złotych z czego Unia Europejska wyłożyła ok 14 milionów. Więc miasto w rozliczeniu rocznym zapłaciło dwa razy po 2 miliony nie biorąc na to ani złotówki kredytu.
Miasto jest zadłużone jak tysiące innych miast. I co w tym złego? Robiąc duże inwestycje jeszcze za dotacje unijne trzeba mieć swój wkład. Dzisiaj zadłużenie sięga sto kilkanaście milionów a do miasta w różnych dotacjach wpłynęło ponad 300 milionów. Nie warto było? Gdyby miasto nie brało kredytów i robiło za swoje to nie było by 1/10 tego co jest zrobione. Zadłużenie sięga ok. 30% wielkości budżetu miejskiego, a można się zadłużyć do 60% Oczywiście nikt nie mówi że tak ma być.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez johny8326@portal » 17 sty 2014, o 22:33

janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):
johny8326@poczta.jaw.pl napisał(a):jak dobrze wszyscy wiemy prezydent gra tylko w swojej drużynie a wszyscy co mają inne zdanie są wrogami.
wiemy że jeszcze się taki nie znalazł co by wszystkim dogodził jedni wolą sport inni kino a inni wycieczki.
Tylko w naszym mieści my podatnicy płacimy już nawet za Dni Jaworzna!
więc w naszym mieście to chyba prezydent wspiera tylko przebudowy i orkiestrę!
Jeśli chodzi o sport to mamy dwie niezłe hale i na żadnej nie ma już kawiarni to chyba mówi samo za siebie jaki mamy sport
poza drogami reszta to pustynia!

Ale czy miasto nie wspiera sportu? być może na miarę swoich możliwości. Przecież MCKiS który kieruje siatkówką czy koszykówką żyje z pieniędzy miejskich. Czy udostępnianie hal sportowych to nie pomoc? Ja wiem dobrze że całe odium spadające na Silberta jest za to że nie daje dużych pieniędzy na Szczaksę. Ja osobiście mam uraz do tego co się kiedyś stało ze Szczakowianką tylko dlaczego największych pretensji nie macie do Fudały. Sam chodziłem na mecze. Gdyby nie było kupowania może byli by w II lidze a sytuacja była by zgoła inna.
Co do rynku. Dlaczego piszesz nie prawdę? Rynek kosztował ok 16 milionów złotych z czego Unia Europejska wyłożyła ok 14 milionów. Więc miasto w rozliczeniu rocznym zapłaciło dwa razy po 2 miliony nie biorąc na to ani złotówki kredytu.
Miasto jest zadłużone jak tysiące innych miast. I co w tym złego? Robiąc duże inwestycje jeszcze za dotacje unijne trzeba mieć swój wkład. Dzisiaj zadłużenie sięga sto kilkanaście milionów a do miasta w różnych dotacjach wpłynęło ponad 300 milionów. Nie warto było? Gdyby miasto nie brało kredytów i robiło za swoje to nie było by 1/10 tego co jest zrobione. Zadłużenie sięga ok. 30% wielkości budżetu miejskiego, a można się zadłużyć do 60% Oczywiście nikt nie mówi że tak ma być.

jak tak ci się podoba w mieście to jestem ciekawy jak spędzasz czas?gdzie oglądasz filmy?podejrzewam że na sport nie chodzisz, to gdzie się ubierasz? Nasze miasto to noclegownia gdzie nie ma gdzie wyjść gdzie się ubrać i na co pójść!
Nie mam tak dobrych informacji na temat zadłużenia miasta ale skoro nam wszystko funduje Unia to czemu jesteśmy najbardziej zadłużonym miastem ( do 100.000). Gdzie są wyniki przez MCKiS i ich sekcje?Przez tyle lat prowadzą klasy sportowe w szkołach i swoje sekcje że powinni być kopalnią talentów a wyniki są bardzo słabiutkie.
johny8326@portal
 
Posty: 25
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prezydent Silbert nagrodzony min. za wspieranie sportu

Postprzez johny8326@portal » 17 sty 2014, o 22:35

johny8326@poczta.jaw.pl napisał(a):
janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):
johny8326@poczta.jaw.pl napisał(a):jak dobrze wszyscy wiemy prezydent gra tylko w swojej drużynie a wszyscy co mają inne zdanie są wrogami.
wiemy że jeszcze się taki nie znalazł co by wszystkim dogodził jedni wolą sport inni kino a inni wycieczki.
Tylko w naszym mieści my podatnicy płacimy już nawet za Dni Jaworzna!
więc w naszym mieście to chyba prezydent wspiera tylko przebudowy i orkiestrę!
Jeśli chodzi o sport to mamy dwie niezłe hale i na żadnej nie ma już kawiarni to chyba mówi samo za siebie jaki mamy sport
poza drogami reszta to pustynia!

Ale czy miasto nie wspiera sportu? być może na miarę swoich możliwości. Przecież MCKiS który kieruje siatkówką czy koszykówką żyje z pieniędzy miejskich. Czy udostępnianie hal sportowych to nie pomoc? Ja wiem dobrze że całe odium spadające na Silberta jest za to że nie daje dużych pieniędzy na Szczaksę. Ja osobiście mam uraz do tego co się kiedyś stało ze Szczakowianką tylko dlaczego największych pretensji nie macie do Fudały. Sam chodziłem na mecze. Gdyby nie było kupowania może byli by w II lidze a sytuacja była by zgoła inna.
Co do rynku. Dlaczego piszesz nie prawdę? Rynek kosztował ok 16 milionów złotych z czego Unia Europejska wyłożyła ok 14 milionów. Więc miasto w rozliczeniu rocznym zapłaciło dwa razy po 2 miliony nie biorąc na to ani złotówki kredytu.
Miasto jest zadłużone jak tysiące innych miast. I co w tym złego? Robiąc duże inwestycje jeszcze za dotacje unijne trzeba mieć swój wkład. Dzisiaj zadłużenie sięga sto kilkanaście milionów a do miasta w różnych dotacjach wpłynęło ponad 300 milionów. Nie warto było? Gdyby miasto nie brało kredytów i robiło za swoje to nie było by 1/10 tego co jest zrobione. Zadłużenie sięga ok. 30% wielkości budżetu miejskiego, a można się zadłużyć do 60% Oczywiście nikt nie mówi że tak ma być.

jak tak ci się podoba w mieście to jestem ciekawy jak spędzasz czas?gdzie oglądasz filmy?podejrzewam że na sport nie chodzisz, to gdzie się ubierasz? Nasze miasto to noclegownia gdzie nie ma gdzie wyjść gdzie się ubrać i na co pójść!
Nie mam tak dobrych informacji na temat zadłużenia miasta ale skoro nam wszystko funduje Unia to czemu jesteśmy najbardziej zadłużonym miastem ( do 100.000). Gdzie są wyniki przez MCKiS i ich sekcje?Przez tyle lat prowadzą klasy sportowe w szkołach i swoje sekcje że powinni być kopalnią talentów a wyniki są bardzo słabiutkie.

MCKiS ma pomoc tylko czy ktoś nadzoruje wydawane pieniądze?I czy pomoc miasta jest wystarczająca?
johny8326@portal
 
Posty: 25
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron